Look all around > Web site and Forum

Konkurs za moderatora forumskih takmičenja!

<< < (2/15) > >>

Milos-S:
Nece biti poznato do kraja konkursa  :) Ne znamo jos ni da li cemo i tada obelodaniti, ali kao sto je i navedeno u prethodnim postovima, niko nece imati uvid u prijave sem nas dvojice, jer je ovo zaista jako ozbiljan posao, a mi zelimo da budemo sigurni da ako izaberemo nekoga, da on bude i stvarno najbolji.

Mogu jedino da kazem informacije o broju kandidata, a to je za sada 5. Tri prijave sam dobio ja, dve Milos.

Imate jos manje od 2 nedelje za prijavljivanje, i ocekujemo jos kandidata u svakom slucaju  :)

SRECKO:
Priznajem, izcitao sam tekst konkursa...ali ne kao neko ko je zainteresovan za tu funkciju.... Hvala Milos-S-e nadmasio si sam sebe..toliko sam se ismejao da mi nije bilo dobro.. :)

Doctor Who:
Ju, sta ti bi Srecko?

Milos-S:

--- Citat: SRECKO  05 Februar 2011, 10:23:56 ---Priznajem, izcitao sam tekst konkursa...ali ne kao neko ko je zainteresovan za tu funkciju.... Hvala Milos-S-e nadmasio si sam sebe..toliko sam se ismejao da mi nije bilo dobro.. :)

--- Kraj citata ---

Ja ne vidim sta je tu smesno?

SRECKO:
E moj Milose :), nisi morao toliko da se raspises  ..ne konkurisu ljudi za neku bitnu drzavnu funkciju..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju