Autor Tema: Избори  (Pročitano 21487 puta)

• hipotalamus
  • Hero Member
  • ćemu tlk heit??
  • Zemlja: mz
Odg: Избори
« Odgovor #1200 poslato: 06 Januar 2020, 16:15:40 »
Lijepo je vidjeti kako su Hrvati krščanski narod i posrnulom bratu svom dali još jednu priliku. Bravo, Ivan Pavao 2 je ponosan  :-*

• Björn
  • Golden Member
  • 🚬
  • Zemlja: cn
Odg: Izbori
« Odgovor #1201 poslato: 06 Januar 2020, 17:21:07 »
Ovo je bila nacionalna kampanja alkoholizma i to, sudeci po rezultatima, delotvorna! Svaka cast Kolindi na jos jednom uspehu!
*protiv alkoholizma

Ne znam, neko obris’o.
Bededide g-ne

• Аца
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1202 poslato: 11 Januar 2020, 12:14:43 »
Како изгледају избори без језивих медија, таблоида, сатанизације опозиције, свакодневне приче о „украденим милионима” и „насиљу”, нити моралисања са друге стране о чекању нових безгрешних неокаљаних лица, интелектуалаца, уметника, без прича о Курти и Мурти, како су сви исти итд... Све похвале за целокупан процес, какав год исход да је био. :G)

Sto se nasih odnosa tice mislim da ce Zoran biti mnogo ostriji prema Srbiji i nasim vlastima, ovako laicki utisak.
Па наравно. ХДЗ и СНС су сестринске партије, које очигледно нису хтеле директно да се нападају, евентуално повремено пусте тему неког етничког сукоба како би се свако на свјој страни представио као заштитник.
12 :lt:  10 :is:  8 :ru:  7 :ch:  6 :it:  5 :be:  4 :no:  3 :ge:  2 :dk:  1 :mt: 

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #1203 poslato: 05 Mart 2020, 00:35:01 »
Lokalni izbori raspisani za 26. april 2020.
:chb: :plb: :aub: :deb: :nob: :azb: :alb: :esb: :sib: :uab:
:dk: :hr: :gr: :se: :bg:
Eurovision 2020 top 15

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #1204 poslato: 05 Mart 2020, 11:06:51 »
I parlamentarni takođe :)

Neda Ukraden na listi SNS-a na Zvezdari, Marina Tucaković na Vračaru...

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
« Odgovor #1205 poslato: 05 Mart 2020, 11:23:53 »
Sad mi se zgadila Neda, a bas sam je zgotivio na Beoviziji.
EUROVISION 2020

1 :geb: 2 :uab: 3 :hrb: 4 :eeb: 5 :plb: 6 :ltb: 7 :byb: 8 :mtb: 9 :dkb: 10 :rob:

11 :rs: 12 :se: 13 :gr: 14 :no: 15 :ch: 16 :az: 17 :be: 18 :is: 19 :fr: 20 :es:

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #1206 poslato: 05 Mart 2020, 11:24:15 »
Vraćam je u fasciklu "Nebitno".

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1207 poslato: 05 Mart 2020, 11:39:51 »
Joj Nedo, Nedo, pa bar ti ne moras da brines o egzistenciji.......

Inace, ovde su vec krenuli da zovu i da pitaju za glasove, namestilo se da sam se bas ja javio i pitaju me "Da li mozemo da racunamo na vas glas?" Ja kazem "Ne." A taj muski glas zastao na momenat ;D I kaze "Sta mislite o vladavini Aleksandra Vucica?" I ja kazem da ne mislim nista dobro. I nakon toga "Dovidjenja" - Dovidjenja.

Kratko, jasno i bez nekog detaljisanja ;D Nadam se da nece zvati ponovo i da su razumeli poruku.

• 1234567890
  • Hero Member
  • Prodavacica sam, prodajem pizzu.
« Odgovor #1208 poslato: 05 Mart 2020, 11:41:32 »
Preporucio bih da ogledate crtac Iznogud i epizodu "Izbori za sultana". Itekako se poklapa sa nasim sistemom izbora tu.
2020 in a nutshell: Will this horrible year ever end?
#RIPUefaEuro2020 #RIPEurovision2020 #RIPOlympics2020

• Avocado
  • Hero Member
  • Nocas, Vučić je k'o bomba 🙏
  • Zemlja: ua
« Odgovor #1209 poslato: 05 Mart 2020, 11:54:16 »
Joj Nedo, Nedo, pa bar ti ne moras da brines o egzistenciji.......

Inace, ovde su vec krenuli da zovu i da pitaju za glasove, namestilo se da sam se bas ja javio i pitaju me "Da li mozemo da racunamo na vas glas?" Ja kazem "Ne." A taj muski glas zastao na momenat ;D I kaze "Sta mislite o vladavini Aleksandra Vucica?" I ja kazem da ne mislim nista dobro. I nakon toga "Dovidjenja" - Dovidjenja.

Kratko, jasno i bez nekog detaljisanja ;D Nadam se da nece zvati ponovo i da su razumeli poruku.

Problem je što su te upisali, tako da ce sad uvek imati u bazi da si protiv njih, sto ti može odmoći u budućnosti.
Jer oni sad upisuju i ko je protiv SNSa , ma katastrofa gde zivimo, ne secam se da je DS pisao ko je protiv kad su vladali.
Džvanjk, džvanjk...
Coronavirus  na Maserati

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1210 poslato: 05 Mart 2020, 12:04:05 »
Znam da sam upisan, srecom, ne mogu mi nista. Inace, odjavljivao sam ja njih i ranije, moguce da sam na spisku vec godinama ;D Jednostavno su mi prekipeli i ne mogu da im cutim.

To samo govori u kakvom sistemu se zivi. "Demokratija"......

« Odgovor #1211 poslato: 05 Mart 2020, 14:10:29 »
I Branko Kockica je na listi SNS-a. :D

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #1212 poslato: 05 Mart 2020, 21:49:30 »
Pogledah trenutni spisak kandidata i ono je blagi užas. Možda izađem i glasam za Vučića, jer je opozicija čista beda. Čak i ta Zelena stranka koja predstavlja moje stavove o ekologiji deluje jadno. :-\ Za 1 od 5 miliona ne bih glasao nikad jer deluju jako neozbiljno i ne razumem šta su hteli da dokažu time što su se kandidovali. Na ostale kandidate ne bih trošio reči.

• Alexa
  • Hero Member
« Odgovor #1213 poslato: 06 Mart 2020, 12:58:54 »
Ne može valjda ta opozicija da bude toliko bedna, da te natera da glasaš za Vucica. Mislim, 2 posta iznad se piše kako ljudi koji ne podržavaju vladajuću partiju imaju problem.  O čemu pričamo? :D Da ne objašnjavam dalje stanje, svima dobro poznato..  Opozicije nema, jer su skoro svi osim jednog isturenog dela 1 od 5 miliona ( dve balave prodate studentkinje) u bojkotu. Nemojte da glasate ni za koga ljudi, jer u suprotnom podržavate Vucica. Izađite, precrtajte listić i slikajte.
1 - 10 
 :beb: :aub: :bgb: :rsb: :hrb: :ilb: :itb: :chb: :sib: :rub:

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #1214 poslato: 06 Mart 2020, 13:00:22 »
Zar nije precrtavanje = glas za opciju s najviše glasova? I za koga da glasam? SRS? SPAS?

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter