Autor Tema: Gej populacija ESC fanova  (Pročitano 5645 puta)

• EvilSmile
  • Hero Member
  • #PokretNištaLično!!1
  • Zemlja: rs
Odg: Gej populacija ESC fanova
« Odgovor #330 poslato: 16 Februar 2019, 01:25:34 »
Iju, vala baš. Iju :D
We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero las Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #331 poslato: 16 Februar 2019, 01:26:32 »
Pomislio sam da je Evil napisao, dok ne pročitah nick  :o  Degutantno i neukusno!Za svaku osudu!
TOP 9:  1. :sm: 2. :ch: 3. :cy: 4. :fi:  5. :is: 6. :by: 7. :no:  8. :si: 9. :es:  ostale mi se ne dopadaju

« Odgovor #332 poslato: 16 Februar 2019, 01:27:26 »
I almost died but it felt great
Faking perfection wasn't worth the wait
I may be easy, easy to hate
But you're so fucking easy, easy to break

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #333 poslato: 16 Februar 2019, 01:33:11 »
Bljuzgava p***a. Pa kakv si ti to biseksualac?

@Niko

• EvilSmile
  • Hero Member
  • #PokretNištaLično!!1
« Odgovor #334 poslato: 16 Februar 2019, 01:36:28 »

• Denza_Sombor
  • OGAE member
  • Decorate the world with your love
  • Zemlja: mt
« Odgovor #335 poslato: 16 Februar 2019, 01:45:59 »
I jeste, napušila sam se pa sam napisala post pod adrenalinom ne skontavšni da Zloćko isto zbori.

Zloćko obožava vaše napušene postove, pogotovo pod adrenalinom!!!  :-* Samo dokaz da veliki umovi razmišljaju slično :D

Jao divno, pusaci  :-*

Pa čim insistira da upozna gomilu gej fanova što pre, očigledno očekuje nešto. Neki gengbeng, ne znam...

Mozda je shvatio da je dugo vremena potiskivao svoju seksualnost, pa sad nekim gengbengom zeli da nadoknadi propusteno. Bice si u pravu  ;D

Zašto bi te ko podržavao? Pa ni strejt ljudi sa zdravim stavom o životu te ne bi podržali ograničenost. To što živiš u Beogradu, a ne izlaziš iz svoje kutije koju nazivaš realnošću, će ti samo donositi problema u životu, generalno u komunikaiciji sa ljudima. Iz posta u post dokazuješ koliko si neotesan, bezobziran i površan. Zato pokušaj, ali pokušaj da shvatiš da tvoj stav nije jedini ispravan, da svet nije crno i belo, i ili se prilagodi činjenici da život nije takav kako ga ti gledš i postani tolerantniji, prvenstveno zbog sebe, ili prestani da smaraš ljude.

A ja to naravno pokušavam sve da objasnim čoveku koji ljude naziva pederima, crnčugama a žene debelim i ružnim. I na kraju ko ispada lud?

MODERATORI SVIH GEJEVA UJEDINITE SE!

Pa sta ti je, ni Vucic sopstvenom narodu neveruje kad mu ovi kazu "GLADNI SMO" ? Sit gladnom ne veruje, u ovom slucaju lud mozak bistrom mozgu ne veruje.

Neko mi je pre neki dan rekao da momci koji koriste ove preparate za podmladjivanje koze odnosno koji bas drze do sebe, sto inace mnogo kosta, ustvari u organizam unose preparate koji su punjeni estrogenim hormonima i postaju gejevi i kaze zato ima toliko gejeva medju tim likovima sto se lickaju po ceo dan i tome slicno.

Ne znam koliko je to tacno, u neku ruku i deluje logicno ali mislim da nije u pravu jer gej se valjda definise od rodjenja a ne od trenutka kada krene neko u tinejdzerskim godinama da se licka

:o ju ju ju

Ju Denza, ovome se od tebe nisam nadao

Poslato sa Honor8 Lite uz pomoć Tapatoka

Posle svega procitanog na prethodnih 10 strana, prso sam

Bljuzgava p***a. Pa kakv si ti to biseksualac?

@Niko

Ne, ja zapravo nisam biseksualac, samo sam se onda nadovezao na rimu koristeci tu rec, doduse mogao sam odma istinu u facu, ali boze moj znali ste i do sada da sam gay ne ? ;D ;D ;D

PS: Izvinite ako ste se zgrozili mojim postom o bljuzgavici i visisisama, ali davno nisam odlepio na ovakav primitivizam. Devojke izvinite, nisam hteo da vredjam ili sta god, to sto se meni zensko telo ne dopada ne znaci da niste lepe, u stvari lepe ste mi samo kad ste obucene. Tad vam se divim  :-*
« Poslednja izmena: 16 Februar 2019, 01:55:12 Denza_Sombor »
TOP 15 ESC 2019

1. :mkb: 2. :chb: 3. :seb: 4. :mtb: 5. :nlb: 6. :itb: 7. :nob: 8. :azb: 9. :rub: 10. :rsb:

11. :by: 12. :es: 13. :cy: 14. :fr: 15. :cz:

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #336 poslato: 16 Februar 2019, 03:52:59 »
Epa ako nisi bi nista od finala na FSC

Sent from my SM-J600F using Tapatalk

• Denza_Sombor
  • OGAE member
  • Decorate the world with your love
  • Zemlja: mt
« Odgovor #337 poslato: 16 Februar 2019, 11:11:23 »
Diskriminacija

• Josipa.
  • Golden Member
  • never let me fall, hold me close
  • Zemlja: it
« Odgovor #338 poslato: 16 Februar 2019, 11:14:57 »
Strašno. :-\

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #339 poslato: 17 Februar 2019, 16:04:15 »
Posto je autor ove teme trajno uklonjen sa foruma, ova tema ide definitivno pod kljuc. Videcemo da li ce biti i obrisana pride. Ukoliko neko jos nesto zeli da kaze, moze da nas kontaktira preko PP i ubacicemo poruku ali jasno je da ovo nista dobro nije donelo.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Evrovizija - grafički dizajn fanova

Započeo BigBrother

30 Odgovora
10007 Pregleda
Poslednja poruka 13 Februar 2010, 17:08:06
BigBrother