Autor Tema: Koronavirus  (Pročitano 39027 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Odg: Koronavirus
« Odgovor #3645 poslato: 30 Jun 2020, 21:24:25 »
Sigurno :) Jedva da su spoznali život za vreme Miloševića i 90-ih, a to im ne izlazi iz glave. Svaka stvar, koliko god bila banalna, se politizuje. Da su studenti političkih nauka pa da čovek razume.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
« Odgovor #3646 poslato: 30 Jun 2020, 21:27:09 »
Smesne su mi price da ovo nema veze sa politikom. Bukvalno kroz pandemiju se kampanja provlacila u svakom mogucem kontekstu.

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #3647 poslato: 30 Jun 2020, 21:30:01 »
Ja bukvalno želim da živim u toj Srbiji u kojoj žive Miloš, RTS i ekipa.
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #3648 poslato: 30 Jun 2020, 21:41:31 »
Pa izvoli u "klub" Petre, ako misliš da isti postoji Zaista nemam problem da uočim loše stvari. Ima ih koliko hoćeš. Ono što meni smeta je histerisanje i preuveličavanje. Da li nam je mentalitet baš toliko čudan... Koliko se neke stvari politizuju, osećam da im Vučić iskače i u snovima a ne samo iz frižidera. Srećom, meni se to nije dešavalo, jeste jednom iskočila žirafa (nije Palmina), ali to je druga priča. Sećam se seoskih slava, kada dođu dede, zasednu i krenu da se svađaju oko politike. Tako nekako se sad osećam, kao da sam među njima. Život se ne svodi samo na kritiku.

Sad bih se rado teleportovao na Island, da odmorim mozak :)

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka

• nikma
  • Golden Member
  • GDE BEŽITE?
  • Zemlja: kp
« Odgovor #3649 poslato: 30 Jun 2020, 22:39:32 »

Udji u SNS.
NAREDNE DVE NEDELJE SU KLJUČNE!

• nikma
  • Golden Member
  • GDE BEŽITE?
« Odgovor #3650 poslato: 30 Jun 2020, 22:43:11 »
A ko kaže da je istina ono što prikazuju nerežimski tabloidi? Istina je ipak negde tamo verovatno na pola puta. Niko nije idealan.

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka

A sta nije istina? Izjave ovih ljudi nisu istina? Izjave lekara nisu istina? Izjave bivsih pacijenata koje mozes naci i na FB, jer ne idu svi u medije? Ni to nije istina? Snimci iz hodnika? Slike umrlica? Snimci iz bolnickih soba? Nista od toga nije istina?

Svedocanstvo oca koji je izgubio sina nije istina?

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #3651 poslato: 30 Jun 2020, 22:44:55 »
Ma on to nije ni gledao lol

« Odgovor #3652 poslato: 30 Jun 2020, 22:47:09 »
Sigurno nisam gledao čim ti tako kažeš.

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• nikma
  • Golden Member
  • GDE BEŽITE?
« Odgovor #3653 poslato: 30 Jun 2020, 22:49:23 »
Sta od ovoga sto sam rekao nije istina? Sta tu ima izmedju?

Nego da se vratimo na temu. Evo strucnjak Kon kaze da je iznenadjen time sto korona opstaje na visokim temperaturama, a ja to znao jos u martu prostim guglanjem. Mada s obzitom da strucnjak ne zna da zakljuca ni komentare na FB moguce da ne zna ni gugl da koristi.

Takodje SNS starleta izjavila da derbi nije bio rizik jer su se karte kupovale online. Moguce da nije obavestena da se utamica nije kao Karlin koncert prenosila online.

Naravno to sto je bilo poznato svetskoj javnosti da je utamica u Italiji tamo napravila haos starleta nije znala. Moguce da ni ona ne zna da koristi gugl.

Steta sto mene nisu zvali u krizni stab. Ocigledno znam vise i bez diplome.
« Poslednja izmena: 30 Jun 2020, 23:00:11 nikma »

• Scooby
  • Golden Member
  • Stop golotinji
  • Zemlja: sa
« Odgovor #3654 poslato: 01 Jul 2020, 00:10:31 »
Smesne su mi price da ovo nema veze sa politikom. Bukvalno kroz pandemiju se kampanja provlacila u svakom mogucem kontekstu.
На жалост све има везе са политиком на Балкану. Власт је апсолутно злоупотребила тренутну ситуацију и искористила је као одличну предизборну промоцију. Исту ствар је радила и опозиција бесмисленин ударањем контри по свим могућим питањима. Као што то раде и неки овде у коментарима.

Свет просто није црно бели. Власт никада неће рећи ништа што би могло да иде у корист опозиције, било где у свету. Исто тако опозиција никада неће похвалити власт јер на тај начин сами себе деградирају. То су научне чињенице. На жалост већина људи се препусти и затупљује се ставовима једних или других, и то у толикој мери да почиње патолошки да мрзи ове друге. Особа која претендује на то да буде валидно информисана о свему мора да размотри ставове свих страна и да на тај начин извуче закључак шта би у ствари могла бити средина.

Ovo je potpis

• Scooby
  • Golden Member
  • Stop golotinji
  • Zemlja: sa
« Odgovor #3655 poslato: 01 Jul 2020, 00:11:40 »
Ајд ти у Бугарску или у Азербејџан па им бирај песме

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
« Odgovor #3656 poslato: 01 Jul 2020, 00:53:17 »
Karte za derbi su se kupovale na blagajnama :D

Tek sad vidim da je to izjavila DKT, za onlajn kupovinu

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #3657 poslato: 01 Jul 2020, 10:15:46 »
Lončar: Ne širite paniku, bolnica u Novom Pazaru ima najviše opreme od svih bolnica u Srbiji
https://www.rts.rs/page/stories/sr/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81/story/3134/koronavirus-u-srbiji/4004665/novi-pazar-koronavirus-bolnica-loncar.html

Citat
"Od danas cela bolnica je kovid bolnica, isprazniće se ostali pacijenti, rasporediti na nova mesta. Danas stiže još 14 lekara i sestara, primamo nove lekare i nove sestre. Molim sve da ne šire paniku i dezinformacije, nešto na društvenim mrežama nije validno i zvanično", istakao je ministar.

• Josipa.
  • Golden Member
  • I wish we could live in this beautiful lie
  • Zemlja: it
« Odgovor #3658 poslato: 01 Jul 2020, 10:47:52 »
Nije validno, ali zato stize 14 doktora.😅

• nikma
  • Golden Member
  • GDE BEŽITE?
« Odgovor #3659 poslato: 01 Jul 2020, 11:00:11 »
Zanimljvo da Brnaba juce nije smogla snage ni da izjavi saucesce porodicama umrlih, ali kako i da izjavi kad zvanicno niko nije ni umro.  :D

Pokojni ce nastaviti da glasaju za SNS.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter