Autor Tema: Šta vas je danas iznerviralo?  (Pročitano 331941 puta)

Odg: Šta vas je danas iznerviralo?
« Odgovor #7770 poslato: 02 April 2019, 12:28:14 »
 :(

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Iju!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #7771 poslato: 03 April 2019, 00:23:23 »
Kad Bog zatvori vrata, on otvori prozor  :-*
We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #7772 poslato: 03 April 2019, 03:01:35 »
Sad sam procitao sta ti se izdesavalo. U takvim situacijama uvek kazem " Ko zna zasto je to dobro " i idem dalje.

Nisam bio bas u istoj situaciji, ali u slicnoj jesam. Trebao sam dobiti jedan posao i bukvalno samo da se pojavim, stavili su u konkurs sta se trazi. Pojavim se, razgovaramo i onda kaze da im ne trebaju ljudi mog profila (navodno popunjeno) , nego da im trebaju elektricari, vozaci, masinbravari, uglavnom fizicki radnici.
Bilo mi je na kraju glupo sto je tako ispalo i sto sam se iscimao, ali vec sutradan sam zaboravio na to. :)

1. :itb: 2. :beb: 3. :geb: 4. :hrb: 5. :nob: 6. :grb: 7. :rsb: 8. :ptb: 9. :eeb: 10. :alb:

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #7773 poslato: 07 April 2019, 21:42:09 »
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Sve što ću reći je ne odustaj. Nešto veće je tek tu. Tek dolazi. Nikad ne znamo zašto nas život tera na neke stvari i zašto se nešto dešava ali za sve postoji razlog i potrebno je strpljenje i znanje i vera da kad Bog jedna veata zatvori On zna zašto to radi. Kao što si i sam rekao. Ja sam imao ponude za inostranstvo i svaku sam odbio samo da ovde završim faks. Sad kad sam diplomirao ko zna gde ću završiti ali vere imam da ću u svojim ciljevoma i naumima uspeti. Ako sumnjam u njih svakako neću uspeti.
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Anhel
  • Hero Member
  • 🥰😇🥰
« Odgovor #7774 poslato: 02 Jul 2019, 17:28:12 »
Ovih +35 stepeni --(

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
« Odgovor #7775 poslato: 28 Decembar 2019, 17:27:05 »
Slučaj Monike Karimanović u Nišu, tj njegova pozadina. J*bem ti takav zakon da čovek redovno ponavlja isti zločin i oni ga puštaju.

Pa posle samo nek neko kaže da nasilje nad ženama je prenaduvana priča, ili što bi pojedinci rekli, "same su krive".

• nikma
  • Golden Member
  • let it be fear
  • Zemlja: kp
« Odgovor #7776 poslato: 29 Decembar 2019, 08:41:08 »
Srbija je totalna sprdnja od drzave. 15 dana ne mogu da uhvate retardiranog pedofila. Kako bi nas zastitili od terorista?

• Josipa.
  • Golden Member
  • I wish we could live in this beautiful lie
  • Zemlja: it
« Odgovor #7777 poslato: 29 Decembar 2019, 11:01:02 »
Slučaj Monike Karimanović u Nišu, tj njegova pozadina. J*bem ti takav zakon da čovek redovno ponavlja isti zločin i oni ga puštaju.

Pa posle samo nek neko kaže da nasilje nad ženama je prenaduvana priča, ili što bi pojedinci rekli, "same su krive".

Dobijam ospice od 'same su krive, same su tražile'. :(((
1. :nob: 2. :hrb: 3. :mdb: 4. :rsb: 5. :dkb: 6. :esb: 7. :itb: 8. :frb: 9. :deb: 10. :azb:

NF SEASON 2020
:al: Me Tana  :au: Together   :by: Da Vidna  :hr: Divlji Vjetre :cz: Dark Water | Wanna Be Like 
:dk: Human | Yes  :ee: Beautiful Lie  :fi: Cicciolina  :is: Oculis videre :it: Andromeda | Viceversa 
 :lt: Make Me Human  :md: Prison  :no: Attention  :pl: Count On Me   :pt: Medo de sentir 
 :ro: Cherry Red  :rs: Oči Meduze | Hasta La Vista  :se: Bulletproof  :ua: Call For Love

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
« Odgovor #7778 poslato: 29 Decembar 2019, 15:57:54 »
Podseca me na situaciju iz Rumunije kada su greskom policije doveli do toga da devojcica bude ubijena. Bukvalno ne bih prastao to, onako nulta tolerancija. Pa taj Djuric ce izaci sa 70 godina, i naravno da ce ponoviti zlocin.

Jos kad cujem da ljude poput Igora Jurica nazivaju stranim placenicima.

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #7779 poslato: 29 Decembar 2019, 17:31:26 »
Na sreću je (živa) pronađena devojčica.  :ooo:  Ko zna kakve je traume siroto dete preživelo i da li će ikada uspeti da se oporavi od toga! Ali srećom da je makar ona tu!
Neverovatno je da se silovatelju za takva ranija zlodela smanjuje ionako blaga kazna, dođavola!  >:(

« Odgovor #7780 poslato: 29 Decembar 2019, 20:19:07 »
Hvala bogu da je pronadjena i da ce se ziva i zdrava vratiti porodici, ali i mediji malo vise prelaze sve granice.

Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока

:itb: :ltb: :chb: :fib: :gbb: :isb: :frb: :grb: :hrb: :eeb:

:dk: :no: :at: :nl: :se:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #7781 poslato: 29 Decembar 2019, 20:23:49 »
 ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #7782 poslato: 29 Decembar 2019, 20:24:52 »
Na sreću je (živa) pronađena devojčica.  :ooo:  Ko zna kakve je traume siroto dete preživelo i da li će ikada uspeti da se oporavi od toga! Ali srećom da je makar ona tu!
Neverovatno je da se silovatelju za takva ranija zlodela smanjuje ionako blaga kazna, dođavola!  >:(

I to nakon mišljenja sudskih veštaka da će ponoviti zločin čim bude pušten na slobodu.

Hvala bogu da je pronadjena i da ce se ziva i zdrava vratiti porodici, ali i mediji malo vise prelaze sve granice.

Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока

Mediji su odavno prešli sve granice.

Bar je pronađena živa, nakon što se vojska uključila u potragu.

• Doctor Who
  • OGAE member
  • I am a composer
  • Zemlja: cz
« Odgovor #7783 poslato: 08 Mart 2020, 14:54:22 »
Iznervirale me pojedine kolege. Znači ako nešto ne mogu da smislim to je stav "ja znam bolje/najbolje"  :-\ I hajde ok, želiš pomoći, ali priznaj kad nisi u pravu jbt ne blamiraj se
:chb: :amb: :grb: :lvb: :rob: :aub: :nob: :uab: :ltb: :rsb:

"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Doctor Who
  • OGAE member
  • I am a composer
  • Zemlja: cz
« Odgovor #7784 poslato: 08 Mart 2020, 19:12:55 »
Da se nadovežem na post od gore, danas su me iznervirali i glupe mušterije. Amerikanci, majko mila!!!! Toliko izbora za usluge zabave SVUDA, od Amazona, Google-a, Apple-a i ne znam kako možeš da imaš nešto u svojoj kući i ne znaš šta imaš! A onda ne znam kako ne možeš da shvatiš da ako Amazonov uređaj ne radi kako treba, to nema veze sa tvojim internet provajderom! Živote dragi... I još da ima 60 godina pa i da razumem, nego ideš na koledž seme ti jebem... Pi, jedva čekam da menjam posao :D

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Šta vas je danas obradovalo?

Započeo Laura

5317 Odgovora
162231 Pregleda
Poslednja poruka 06 Decembar 2019, 20:20:40
Petar
xx
Šta vas je danas iznenadilo?

Započeo Any

3416 Odgovora
139330 Pregleda
Poslednja poruka 31 Mart 2020, 20:40:55
choda
xx
Najljepši Scoreboard (pogotovo od 1988 do danas)

Započeo steadtler37

12 Odgovora
2047 Pregleda
Poslednja poruka 04 Mart 2012, 22:27:06
Majsta94