Autor Tema: GAMES  (Pročitano 13718 puta)

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Iju!
  • Zemlja: rs
Odg: GAMES
« Odgovor #195 poslato: 31 Oktobar 2019, 15:42:03 »
Uhhhh, kako je dobra. Preteška za početnika, koji nije navikao na žanr.. Alii  :-* :-* :-*
Svaka preporuka!

We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #196 poslato: 31 Oktobar 2019, 21:43:19 »
Ja igram PUBG i CoD Mobile kao lud! :o
:chb: :plb: :aub: :deb: :nob: :azb: :alb: :esb: :sib: :uab:
:dk: :hr: :gr: :se: :bg:
Eurovision 2020 top 15

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Iju!
« Odgovor #197 poslato: 12 Novembar 2019, 17:54:39 »
Možda ću delovati smešno, ali pored ESC-a, još od srednje škole postao sam fan pokemon igrica.

U iščekivanju nove, koju sam pre-orderovao, trudio sam se da se sklonim leak-ova, no ipak zavirih u datamine da isčačkam šta me zanima. Naravno, da iako su prešli na konzolu sa mnogo većim mogućnostima od prethodne, da iako se očekivalo mnogo od novih naslova, GAMEFREAK (firma), sem manjih vizuelnih poboljšanja, i kodiranja novih džepnih stvorenja, nije uradio ništa posebno za fanove. ALI NIŠTA. Igra ne predstavlja nikakav izazov ljubiteljima franšize (koji su kao ja deca devedesetih), a za mlade generacije pretpostavljam da neće biti ni zanimljiva.

Od same najave su ih pratile negativne reakcije zajednice , a kao najvažnija nemogućnost da ih uhvatiš sve - jer po prvi put polovina nije kodirana. Dok po mom mišljenju i to može proći s obzirom da smo sada na oko 1000 pokemona, ipak najbitnija nije spomenuta - nedostatak sadržaja i izazova, koji će fanove naterati da se igraju i nakon što je "obrnu"... Najteži protivnik je 70og nivoa (od maksimalnih 100), i to je verovatno finalna remač - borba. Revanš sa liderima je oko 60og nivoa, što je u poređenju sa 80im iz 2012e smejurija. Da ne pominjem post-game boss-ove, kojih ovde izgleda ni nema :( A forumula je apsolutno ista kao i pre 15 godina. Uz gimmick, dva više...

Biće ovo još jedna linearna pustolovina, koju neću ponoviti (od 6-e generacije). Strašno mi je žao, jer  izgleda odlično!

« Poslednja izmena: 12 Novembar 2019, 18:04:54 EvilSmile »

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Iju!
« Odgovor #198 poslato: 22 Februar 2020, 19:08:24 »
Ovo izgleda tako kuuul!!!

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter