Autor Tema: GAMES  (Pročitano 14284 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: GAMES
« Odgovor #60 poslato: 22 Jul 2012, 22:14:34 »
^^ Slazem se sa ovim. Dodao bih i Wacraft III (posebno ekspanziju: "The Frozen Throne").

Blizzardove igre su cist kvalitet, a WOW je sigurno jedna od najzaraznijih igara danasnjice. I najboljih naravno.

Ja igram trenutno klasik Donkey Kong Country  ;zv:) Kako te stare igre imaju dusu, to je cudo. 60 puta da je predjem i 61. ce mi biti intresantna. 

« Odgovor #61 poslato: 03 Januar 2013, 15:57:45 »
Igra li neko The Sims 3?

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #62 poslato: 05 Januar 2013, 14:54:24 »
Igracu Sims 2 uskoro :). Imao sam original Sims 2... Mnogo dobra igrica...

Trenutno igram AC serijal... Prelazim prvi deo drugi sam vec presao a na cekanju mi je Brotherhood Revelations i treci deo...

Fantasticna igrica :).
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #63 poslato: 05 Januar 2013, 18:45:28 »
Ja sam igrao samo prvi Sims, ove ostale sam instalirao, video sta je i obrisao :D

Vise volim akcione igre, RPGove i pucacine. Volim i poneku strategiju ali ne sve (volim Warcraft III i Lord of the rings: Battle for Middle-earth recimo). Ove real-life simulacije su mi dosadne.

Inace, slazem se Jakove, AC je jedan od najboljih serijala svih vremena. Igra je vise nego fenomenalna. Prica pogotovo. Treba je odigrati i preci vise od jednog puta da bi se svi detalji zapazili i uocili.

Prvi deo je predstavljao svojevrsnu revoluciju kada je izasao a iz danasnje perspektive je to svakako najlosiji Assassin Creed. Svaki sledeci deo je bio sve bolj, sa izuzetkom Revelationsa koji nista novo nije doneo. Bio je dobar ali nijedna novina nije implementirana. Brotherhood ima dosta novina vec, ali je prekratak i to mu je glavna mana. Za sada kad bih morao da biram najbolji AC, to bi svakako bio AC II a tu negde je i trojka, koju trenutno igram.

Omiljeni AC lik mi ipak nije Ecio kao vecini ljudi, vec Altair, ali zameram Ubi Softu sto se nismo dovoljno upoznali sa njegovom licnoscu (a mislim da i te kako ima sta da se vidi), vec je sve nekako imalo strogo profesionalnu perspektivu, za razliku od Ecija sa kojim se jako dobro upoznajemo u tri igre.........

Altair je, po onome sto sam zakljucio, i najmocniji ubica a i najinteligentiniji. On je kreirao citav spektar razlicitih oruzija koje kasnije koriste Ecio i (sada) Konor.

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #64 poslato: 05 Januar 2013, 20:04:33 »
Sa Eciem i Konorom se bas upoznajemo posto pratimo njegov zivot od malih nogu a Alatir je vec naucen assasin i samo ides i ubijas... I meni je zao sto vise nisu pratili Altairov zivot ali su to ispravili u Revelationsu :).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #65 poslato: 05 Januar 2013, 20:47:47 »
Nije bas ispravljeno nazalost. Ne upoznajemo se ni sa 20% njegove licnosti. A u tome i jeste stos, sto nije prica vise "personalizovana" nego samo ides i ubijas.

Inace, necu da ti otkrivam ali kraj prvog AC-a, tacnije zadnja misija je intresantan obrt u celoj prici oko Altaira. Ali necu da otkrivam, jer nisi dosao do toga ;D

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #66 poslato: 05 Januar 2013, 22:15:12 »
Igra neko Wow ;D ?

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #67 poslato: 07 Januar 2013, 10:32:48 »
Ja sam jedno vreme igrao, ali sad vec duze vreme ga nemam ni instaliranog na racunaru :D

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #68 poslato: 07 Januar 2013, 14:17:52 »
Igrao sam Wow na original serverima ali vise ne... Batalio :).

Uskoro stizem do tog dela Milose ;D. Jedva cekam da vidim taj obrt ;D.
« Poslednja izmena: 07 Januar 2013, 14:48:29 Destroyer »

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #69 poslato: 07 Januar 2013, 14:53:40 »

Ovo mi je inace najbolji soundtrack u AC serijalu :).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #70 poslato: 07 Januar 2013, 15:40:19 »
Ovaj soundtrack je i meni fenomenalan  :G)

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #71 poslato: 07 Januar 2013, 16:20:33 »
''Nothing is true everything is permitted'' ;D.

Najbolji citat u igrici definitivno ;D :).

Prica je takva da te prosto tera da igras i igras bez prestanka... Mnogo dobra :).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #72 poslato: 07 Januar 2013, 16:48:11 »
Da, definitvno. Ja sam, kad sam se nalozio na prvi deo, igru presao za dva dana ;D Nista nisam drugo radio tada na racunaru, samo sam igrao AC dok nisam presao ;D

Dokle si stigao sad ?

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #73 poslato: 07 Januar 2013, 17:40:45 »
Prvi deo jos samo tri lika da ubijem i zavrsavam... Brotherhood je kao sto si i sam rekao mnogo kratak pa sam tu jako brzo dosao do pola... Do dela gde mu sestra dolazi u grad... A sad se vise fokusiram malo grad da sredjujem ;D. Lakse mi je tako... A kad zavrsim prvi deo krenucu i misije u Brotherhood-u pa krenuti Revelations :).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #74 poslato: 07 Januar 2013, 19:34:01 »
Ako ti je ostalo jos 3, onda znaj da imas jos 4 ;D

A zasto, videces....

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter