Autor Tema: GAMES  (Pročitano 14285 puta)

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
  • Zemlja: rs
Odg: GAMES
« Odgovor #75 poslato: 07 Januar 2013, 22:39:15 »
Nije valjda da postoji izdajnik ?

Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #76 poslato: 07 Januar 2013, 23:20:05 »
Postoji, a videces ko je.....da ne otkrivam pre vremena ;D

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #77 poslato: 08 Januar 2013, 00:07:08 »
Evo sad mi fali jos jedan. Da ubijem Robera i valjda dolazim do tog izdajnika ;D.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #78 poslato: 08 Januar 2013, 10:23:12 »
Posle De Sable-a je taj izdajnik ;D

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #79 poslato: 08 Januar 2013, 14:22:14 »
Sad kad ispadne da je covek koji mi je davao zadatke izdajnik 0.0.

« Odgovor #80 poslato: 08 Januar 2013, 14:26:20 »
Sto vise citam vasu prepisku pozelim da je igram  :D

Kako se zove igra  i jel ima neki link gde moze da se skine
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #81 poslato: 08 Januar 2013, 15:18:47 »
Sad kad ispadne da je covek koji mi je davao zadatke izdajnik 0.0.

Na koga tacno mislis, da li na Al Mualima ili na nekog od assassina od kojih si dobijao dodatne instrukcije? Ne smem nista da otkrivam, al cisto me zanima na koga tipujes ;D Mislim mogu da ti kazem odma ako hoces, al ja racunam da to kvari utisak jer znas unapred sta ce da se desi.......

Sto vise citam vasu prepisku pozelim da je igram  :D

Kako se zove igra  i jel ima neki link gde moze da se skine

Hehe, znaci zaintrigiralo te je ;D

Igra se zove Assassin's Creed. Verujem da si i cuo za nju. Ima ukupno 5 delova. Ova prepiska se tice prvog dela koji je izasao negde pre skoro 5 godina.

Sto se tice linkova, ja preporucujem da prvo probas preko torenta. Pokusaj da vidis da li je imaju ovde:  http://torrentz.eu/.

Ako ne, onda ovde verujem da imaju sigurno (ali je neophodna registracija):

http://tehparadox.com/

Verovatno najveci warez forum. Sve zivo imaju....

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #82 poslato: 08 Januar 2013, 15:24:19 »
Al Mualim naravno. Mnogo je mracan i previse tajanstven. Sve se tu uklapa u nesto ali on nece da kaze nista. Osim onoga sto vec znam.

A i ima najsmesnije ime ikada ;D.
« Poslednja izmena: 08 Januar 2013, 15:29:44 Destroyer »

« Odgovor #83 poslato: 08 Januar 2013, 15:59:22 »
Cuo sam za igru ali mi nije bio poznat zanr i tematika.
Al iz vase price deluje zanimljivo .  :D Taman da skinem veceras pa da igram kad mi prodju kolokvijumi. :G)

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #84 poslato: 08 Januar 2013, 16:12:49 »
Odlicna je igra! Ali igraj prvo prvi deo pa posle sve ostalo da bi se drzao price :). A po mom misljenju drugi deo je ubedljivo najbolji... I prica i sve :).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #85 poslato: 08 Januar 2013, 21:39:37 »
Al Mualim naravno. Mnogo je mracan i previse tajanstven. Sve se tu uklapa u nesto ali on nece da kaze nista. Osim onoga sto vec znam.

A i ima najsmesnije ime ikada ;D.

Videces uskoro da li si u pravu ;D

Cuo sam za igru ali mi nije bio poznat zanr i tematika.
Al iz vase price deluje zanimljivo .  :D Taman da skinem veceras pa da igram kad mi prodju kolokvijumi. :G)

I moja preporuka je da krenes da igras kad ti prodju kolokvijumi, jer kad se budes navukao, tesko ces se skinuti :D Znam po sebi. Ja sam, kad sam igrao prvi deo, samo to bukvalno radio na racunaru. Dva-tri dana sam samo to igrao dok nisam presao. Strasno zarazna igra. A sve je potrefljeno i muzika, i glasovi i gluma.........prica posebno. Treba malo vremena doduse da se naviknes na izvodjenje, tacnije na gameplay, ali kad budes pohvatao kako se i sta radi, slede sati i sati nezaboravne zabave  ;zv:)

Prvi deo je uneo revoluciju u ceo zanr kada je izasao. A kad odigras nastavke onda shvatas koliko su oni tek unapredjeni. Meni, kao i Jakovu, je AC 2 najbolja igra u serijalu. I najnoviji AC (treci deo) je tu negde rame uz rame sa dvojkom.

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #86 poslato: 08 Januar 2013, 23:23:01 »
Da li je neko igrao poslednja 3 dela Harija Potera?Vredi li igrati?

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #87 poslato: 08 Januar 2013, 23:33:40 »
Jedino sto vredi su prva tri dela, ostalo zaobidji u sirokom luku......moj savet.

Ne znam zasto je EA odustao od relativno uspesnog koncepta prve tri igre. Retko se potrefi da igra koja se pravi za vreme kada film izlazi bude nesto dobro (zbog sam i kazem "relativno"), ali prva tri dela su bila skroz ok i bila su sasvim igriva. Od cetvrtog dela su poceli sa eksperimentima i to se zavrsavalo katastrofalno.

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #88 poslato: 08 Januar 2013, 23:41:07 »
Sta je to sto ti se nije svidelo?

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #89 poslato: 08 Januar 2013, 23:54:40 »
Skoro nista mi se nije svidelo. Svaki deo posle treceg je ocajno odradjen. Bilo da je rec o grafici, teksturama, bilo da je rec o glasovima bilo o samom gameplay-u, bilo da je rec o muzici.....

Konkretno, 5 min sam ukupno igrao poslednjeg Harija Potera i bilo mi je dovoljno da zakljucim da je rec o teskom skartu. To se odma vidi. Posle sam pregledao ocene na nekim gaming sajtovima i vidim da uopste nisam pogresio.

Lose je to kada se igra pravi tek da bi izasla kad se i film pojavi a igra ko igra bude tesko smece. Ni poluproizvod cak ne dobijemo vrlo cesto. To je problem sa vecinom igara koje treba da prate premijeru nekog filma.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter