Autor Tema: Snovi  (Pročitano 15314 puta)

• Doctor Who
  • OGAE member
  • #JeSuisMaruv
  • Zemlja: cz
Odg: Snovi
« Odgovor #300 poslato: 18 Januar 2019, 10:02:48 »
Sećam se svog jedinog delirijuma pod temperaturom od 41 pre no što su me primili u KCV u Novom Sadu, nisam znao ko sam, gde sam, šta sam, užasno iskustvo.
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

:nlb: :sib: :isb: :rsb: :itb: :chb: :rob: :azb: :ptb: :cyb:

11. :am: 12. :al: 13. :cz: 14. :mt: 15. :es: 16. :gr: 17. :pl: 18. :by: 19. :ie: 20. :fr:

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #301 poslato: 18 Januar 2019, 10:27:29 »
Evo, sinoć nisam ništa sanjao i lepo sam se odmorio posle ko zna koliko vremena. :o
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.

• EvilSmile
  • Hero Member
  • #PokretNištaLično!!1
  • Zemlja: rs
« Odgovor #302 poslato: 18 Januar 2019, 10:37:48 »
Ja sam jutros sanjao groblje... U kontekstu neke priče. Stalno sanjam mrtve, groblja, ratove, oluje, nesreće... :(
Nikako da se odmorim, i onda kad se probudim ujutru treba mi dosta da se opasuljim.. Skoro i da ne sanjam lepe snove, pa čak ni one neutralne...
Jednom sam kao dete sanjao da su Betmen i njegova družina došli na moj rođendan i pobili sve goste :D Ja sam se krio ispod stola. Isto sam sanjao da su nas moćni rendžeri pobili, tj spalili na lomači :D
We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #303 poslato: 18 Januar 2019, 10:47:41 »
Jel neko nekog nije pobio u tvojim snovima  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• EvilSmile
  • Hero Member
  • #PokretNištaLično!!1
« Odgovor #304 poslato: 18 Januar 2019, 11:10:41 »
Pa ne :( Jeste smešno, al kad te cimne tako iz sna :D ne znaš gde si. Ugl sad ne sanjam ubijanje, to sam kao dete, ali svakojake gluposti da... I to da nema noći / popodneva da nešto ne sanjam :D

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #305 poslato: 18 Januar 2019, 12:54:46 »
Ja nema sta sve nisam sanjao i sta sve nisam prezivljavao u snovima.
Od vrlo realnih i svakodnevnih do malo uvrnutih tipa vozim se u avionu s osecajem da ce pasti i saznajem da je pilot moja drugarica koja je eto tako iz hira sela da proba da vozi avion a hvata zalet na auto-putu pre nego sto poleti.
Sanjao sam i dosta morbidne i mracne snove, ne toliko kosmare bas ali snove u kojima pronalazim sam svoje mrtvo telo u nekom limenom sanduku, do pojavljivanja na sopstvenoj sahrani i slicno.

Uglavnom mi snovi traju dugo tj. osecaj u snu je kao da radnja traje citav dan ili vise dana ili sanjam iste noci nekoliko medjusobno nepovezanih prica. Cesto sanjam i snove s puno ljudi gde se zajedno pojavljuju raznorazni ljudi iz svih etapa mog zivota. Nekad ja kao pricam s nekom osobom da bi na pola sna to postala neka druga osoba tj. i dalje ja s njom pricam al je na pocetku sna bila drugarica npr a posle sestra, i tako...

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #306 poslato: 18 Januar 2019, 13:44:27 »
Ja nonstop sanjam kako vozim al nikako ne mogu da zakocim, a vozim punom brzinom i idem levo desno ko na GTA :D

Sent from my SM-J600F using Tapatalk

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #307 poslato: 18 Januar 2019, 14:11:30 »
Ja sam sanjao cak i da sedim pozadi a kola idu sama (nema vozaca)  :D

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
« Odgovor #308 poslato: 18 Januar 2019, 14:19:57 »
OMG ISTO :D I samo pokusavam da dodjem napred i nikako ne mogu :D

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #309 poslato: 18 Januar 2019, 14:53:31 »
I ja.. kao pokusavam da dohvatim volan sa zadnjeg sedista

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
« Odgovor #310 poslato: 18 Januar 2019, 15:04:55 »
Uspem kao jedva da uhvatim volan i odbegnem druga auta, al nikako ne mogu nogama da se prefrlim da bi zakocio :D

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #311 poslato: 18 Januar 2019, 15:15:42 »
U vreme kad sam bio ogroman HP fan sanjao sam da me napadaju dementori, a ja kao pokušavam da se odbranim štapićem, ali iz njega iskaču samo varnice. Taj osećaj nemoći u snovima je haos.

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #312 poslato: 18 Januar 2019, 15:26:04 »
To me sad podseti kad sanjam nesto bas strasno pa kao pokusavam da pozovem nekoga u pomoc ali nema glasa. To mi se i inace jednom desilo nakon prezivljenog shoka..  ::)

• Josipa.
  • Golden Member
  • never let me fall, hold me close
  • Zemlja: it
« Odgovor #313 poslato: 18 Januar 2019, 15:28:00 »
Da @Petar
Osjecaj nemoci u snovima u bilo kakvim situacijama je najgori.
Takodje puno puta sam sanjala i da ne mogu bas da disem, pokusavam da uzdahnem ali ne mogu nekako. Mislim da bi mi tada i srce uzasno lupalo u stvarnosti.

• hipotalamus
  • Hero Member
  • ćemu tlk heit??
  • Zemlja: mz
« Odgovor #314 poslato: 05 Mart 2019, 21:54:19 »
Ja često znam sanjat TWD. U početku sam se toga svega plašio, bio neka pičoka ko Eugine. Sjećam se jednom da sam sanjao jednog tipa da su ga pojeli zombiji i par dana poslije smo se posvađali i izgubili kontakt. Onda drugi puta je trebalo bit ono bombardiranje i kao sa starom sam bježao u šumu iznad grada. Od trećeg puta na dalje hodam među krdom... obožavam te snove koji imaju nastavke.

Da i znam se često probudit vrišteći, ne samo zbog zombija, već zbog tak nekih situacija u snu kad ne razlikujem san od realnosti. Pa me onda sprdaju i kažu mi da će me stavit na jubito jer nekad to moljakanje zna biti presmiješno.
VLAHO 2020 DUBROVNIK 2021

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CXLV Srbovizija - Buducnost je tamo gdje su snovi - Velika Gorica

Započeo Kakashi

277 Odgovora
5484 Pregleda
Poslednja poruka 29 Jun 2018, 08:37:20
Josipa.