Autor Tema: Snovi  (Pročitano 15582 puta)

• Gollum
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Snovi
« Odgovor #315 poslato: 20 Mart 2019, 21:58:59 »
Sanjam nocas kako je u Beograd dosla neka tv ekipa iz inostranstva da snimaju grad za neku emisiju kao predstavljanje Beograda u njihovoj zemlji. Na Slaviji su se okupili ispred hotela Slavija i tamo snimaju a ja prolazim. Dosli su u goste i neki klinci koji ce kao biti deo te reportaze, i tu gde snimaju na Slaviji oni treba da se poredjaju u krug drzeci se za ruke (a okrenuti ledjima jedni od drugih) pa drugi red da stane na njihova ramena itd i tako poredjani kao u cirkusu da naprave telima Hram Svetog Save. Poslednji treci sprat su cetri devojke koje treba da se izviju u ledjima i formiraju kupolu, medjutim jedna padne odozgo i tresne glavom o beton sto sam samo ja video i ostajem u soku i izbezumljeno pokusavam da im skrenem paznju da se devojka razbila ali oni me ne razumeju a ko me razume taj kaze kako joj nije nista i samo se malo ugruvala, i svi odbijaju da joj pomognu. Ja prilazim a devojka lezi na ulici i iz glave joj se lokva krvi siri sve dok ne prekrije ceo kruzni tok.

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
« Odgovor #316 poslato: 20 Mart 2019, 23:47:17 »
OMG!!!! Predvideo sam pobedu Nevene!

Ne bih da ti uzimam momentum, samo da kažem da sam sinoć sanjao da je Nevena Božović poginula na masovnim protestima u Bg-u. :-\

Boze svasta, nadam se da to znaci da pobedjuje na beoviziji

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
« Odgovor #317 poslato: 21 Mart 2019, 01:53:24 »
Evo i ja da napisem ovde sta sam sanjao
Sanjao sam da dolazi prvo polufinale kako sam ja u Tel Avivu, kad odjednom Zali iz Slovenije pukne glas i mora Gašper da peva. Kvota naravno skoči (budu 37. i to sam zapamtio), i ja nju smaram kao aj pevaš, probaj a ona u fazonu jebi ga neće pa neće. I onda on ispadne.

I onda se ja nadjem na stadionu gde Partizan gubi od Zvezde 1:3 u 90. minutu, strelci Ivanic 2x i Ben a za Partizan Zdjelar, sa 20 metara.

Toliko

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #318 poslato: 21 Mart 2019, 01:56:54 »
Očigledno se u tebi lome dve strane. Sportska i evrovizijska. Uskoro ćeš prelomiti šta ti je bitnije.

• choda
  • Hero Member
« Odgovor #319 poslato: 21 Mart 2019, 01:59:51 »
Hahahaha, ma poslagao sam ja sve to. Od interesovanja fudbal mi je na drugom mestu a esc na trecem. Na prvom neprikosnoveno - geografija

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #320 poslato: 21 Mart 2019, 02:11:29 »
Geografija? Neočekivano.

• choda
  • Hero Member
« Odgovor #321 poslato: 30 April 2019, 13:50:46 »
Sanjao sam da ove godine ucestvuje Srbija i Crna Gora objedinjeno (ali i odvojeno, dakle S, CG i SCG :) )
Predstavlja nas duet Vlado Georgiev - Zeljko Samardzic i prolazi u finale. Sanjao sam da sam propustio polufinale i pratio preko one aplikacije REZULTATI (flashscore), i da su u finale prosli Slovenija, Srbija i SCG :D

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #322 poslato: 30 April 2019, 15:28:55 »
To bi bio hit da se takmici i SCG jos uvek, imali bismo dva predstavnika i zagarantovane poene :D

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CXLV Srbovizija - Buducnost je tamo gdje su snovi - Velika Gorica

Započeo Kakashi

277 Odgovora
5504 Pregleda
Poslednja poruka 29 Jun 2018, 08:37:20
Josipa.