Autor Tema: Koncert Dina Merlina u Beogradu  (Pročitano 12020 puta)

• Аца
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Koncert Dina Merlina u Beogradu
« Odgovor #225 poslato: 28 Novembar 2011, 19:05:17 »
Citat
Kako su nebitni ako meni licno nanose zlo? Ja treba da cutim i da trpim?
Желим да кажем да највише треба да мислио о својим поступцима, а не о поступцима других. Пример је да је боље бити жртва насиља, него насилник. Можда некада треба да претрпимо нешто, али мислим да је најважније да из читаве ситуација изађемо чистог образа.

Citat
Citat
Савремени живот не познаје те фразе? Је л' то значи да треба сви да се прикључимо ставу већине, без обзира на свој образ?
Kako da se prikljucimo stavu vecine? Sta je stav vecine? I sta kao to sto ce recimo neko da mi kaze "skoci s mosta" i ja budem dobar i skocim, ja cu sacuvati obraz..........ma da, hocu.
Баш говорим супротно, да треба мислити својом главом. Једна од кључних вести које сам видео је била вест на сајту покрета Наши: ,,Кампања против Мерлина у потпуности успела''.

Citat
Stav kroje informacije (i to validne i pouzdane informacije), a ne novinski natpisi i huligani. Informacija je najveci izvor znanja danasnjicе
До пре неки дан нико није знао за те изјаве, а одједном се сви праве паметни. Колико су то поуздане информације? Нисам приметио ни један валидан доказ. Рекао је да писано много неистина, а чисто сумњам да би Аркан дозволио Цеци да сними његове песме да је заиста све то истина.

Citat
Pa nije Dino Merlin nebitan, kako je nebitan? Ja i ti smo nebitni, a on nije nebitan. Sto on ne bi bio ambasador mira i svojim licnim primerom ukazao omladini kako zaista da se postupa? Vec sam nekoliko puta rekao da nije isto biti javna licnost i obican gradjanin, ali non-stop se to isto potencira.
Ако мислиш да те његове изјаве нису примерене, немој да дозволиш да те дотичу. Није битно шта каже, него ко каже.

Citat
Pa ko je rekao da treba da se spustamo na njihov nivo, mi smo samo izvinjenje trazili. A on nas ni toliko nije udostojio. Citajuci neke od ovih recenica, ispada da smo mi ti koji smo zli (a to se i potenciralo konstantno, jer zaboga necemo da predjemo preko njegovih bljuvotina), a on je dobar i uopste nije raspirivao nacionalnu mrznju..........ma nije - moj cukundeda je rasprivao.
Ако је штета начињена, мислим да извињење не би ништа суштински променило. Ајде сад да се Делије извине Станојевићу и Стојковићу? Стварно мислим да не би било много другачије.
Волим свој народ и блиске људе око себе и теже ми пада када они мало греше, него када неко тамо много греши. Као што родитељи васпитају, па и грде своје дете, а не би требало да их занима неко тамо леви...

Citat
Tice se i nas, nama su uperene izjave, znaci jeste nas problem.
Мислим да он има много већи проблем ако је заиста тако лоша особа. Ни мени није пријатно да слушам бљувотине о нама, али то прође. Много више боли непоштовање Србије од стране Срба. Боље да обратимо пажњу на опасности изнутра.

Citat
Posto ovo vec malo zalazi i u moju struku, cisto da se zna, vecina transnacionalnih kompanija u svetu (i americkih a i drugih) ima agresivne marketniske kampanje, i neretko upotrebljavaju i silu da bi se pozicionirale kao lider na trzistu, ili da bi prosto dosli do sirovina i materijala neophodnih za proizvodnju.

U Africi je recimo bilo poznato (jos ranije) da su belgijske i holandske istocno-indijske kompanije terale radnike da rade prekovremeno pod pretnjom odsecanja prstiju.

Al ne vidim kakve to veze sa Merlinovim izjavama?
Знам да сам се дотакао друге теме, али хтео сам да кажем да се одједном појавио огроман број ,,принципијалаца'' и ,,моралиста'', а свакодневно се код нас крше морална начела, почев од мита и корупције, па крађе, куповине код шанера, запошљавања преко везе, шверцовања у аутобусу итд. Ако се већ толико држимо принципа, много тога би било другачије у Србији. Толике моралне особе би морале да примете и побуне се против примере које сам навео, између осталог, вероватно би им више сметало финансирање неког ко малтретира толико децу, него финансирање Дина Мерлина. Не видим да се људи много потреса око те деце и осталих наведених кршења принципа, ово испаде највећи проблем, а уствари, директно не утиче на нас...

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
« Odgovor #226 poslato: 28 Novembar 2011, 19:44:09 »
 Срећом завршило се без икаквих инцидената.

А сада бришите овај топик и видимо се кад Томпсон закаже серију концерата у Србији, он би требао да организује концерт на Старом Сајмишту
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #227 poslato: 28 Novembar 2011, 19:55:26 »
Ako Tompson održi koncert u Beogradu... uf, neću ništa reći.

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
« Odgovor #228 poslato: 28 Novembar 2011, 20:04:13 »
Ako Tompson održi koncert u Beogradu... uf, neću ništa reći.

Што си антиевропљанин и недемократа, јес ти нормалан немош тако у Европу

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Promocija i najava Eurovision Song Contest 2008 u Beogradu

Započeo IgoRR

14 Odgovora
4488 Pregleda
Poslednja poruka 29 Jul 2011, 14:04:07
Doctor Who
xx
OGAE Retro Contest 1975: Zdravko Čolić - April u Beogradu

Započeo Miloš

18 Odgovora
3816 Pregleda