Autor Tema: 91. FSC - Confluence of Sound  (Pročitano 33197 puta)

• nick-cg
  • Hero Member
  • Zemlja: me
Odg: 91. FSC - Confluence of Sound
« Odgovor #1125 poslato: 12 Mart 2014, 21:48:05 »
Marko, odlična organizacija, tabele, FSC, sve osim tvoja pjesma (:P ), svaka čast! :ooo: 
Čestitke pobjednici!

Etici i vitrusu sam dao najviše poena, kao što sam i mislio
Prijavio sam Island sa namjerom da šaljem Sigur Rós, ali sam usput otkrio još jednu pjesmu koja mi se toliko dopala da nijesam znao koju ću. Nadam se da će i ova druga nekad otići na FSC.
Opet zadnje mjesto, ali makar u finalu, a ne polufinalu.  ;D Zadovoljan sam time što je pjesma ušla u finale, uopšte.

ali onda sam tu vecer na talijanskoj interkulturalnoj veceri cuo "Tranne Te", odnosno rap futuristico :D I to mi je popravilo raspolozenje :)
:-* Sad je moram čuti, nijesam odavno. :music:

znao sam da ima jos nesto - nisam ja poslao Island, mada mi je ta zemlja bila prvi mizbor :]
Kad sam prijavljivao, Island mi je bio prvi izbor i razmišljao sam da samo ti ili etica možete da mi ga preotmete  ;D

Meni je moja pesma toliko divna da je slušam svaki dan po nekoliko puta od početka FSCa  :-*
I ja svoju, zadnjih pola godine, ili tako nešto.  ;zv:)

nicku sam dao 12p u pf i 10 u finalu... neki novi momenti  :D
Evo, ne znam kako da se ponašam.  ;M)

Hvala tebi i Posejdonu bye:)

• sparkle
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1126 poslato: 12 Mart 2014, 22:10:59 »
Hvala na čestitkama! Pohvale marcu i sa moje strane za pravu evrovizijsku organizaciju  :G)

• euronik
  • Golden Member
  • esc-najsrećniji televizijski program!
« Odgovor #1127 poslato: 13 Mart 2014, 16:14:15 »
Pa sparklice čestitam!  ;(:); Imam osećaj da se ponavljam. ne.. ustvari ponavljam se jer ti čestitke za pobede stižu svako malo. Svaka čast. Daj malo.. ne budi stipsa. :D Pesma ti je super! A znaš li da je stojala na spisku za slanje na FSC? I eto.. ipak sam odabrao Dansku..

A što se tiče Danske i Panamah.. pa vrlo lep plasman. Za 1 poen mi je izmaklo 2. mesto, ali i 3. mesto je predobro. Baš mi je drago da vam se toliko dopala, jer na drugu stranu, na OGAE song contestu je prošla katastrofalno. Tek 18. mesto. Jes' da je konkurencija i tamo bila jaka, ali ni ovde nije bila ništa slabija. Zato mi je posebno drago što je kod vas prošla tako lepo. Hvala svima!
Hvala za maksimalne ocene vitrusu, etici (pf12), ivani-ns (pf10) i Lundu (pf12). Kakva ekipa. U tu ekipu mogu da dodam i domaćina marca, bojana92 (pf7) koji su Danskoj dali 10 poena, kao i tetsujina, Posejdona, mirCa (8 poena), Stevana (pf7), sivog (pf6) i Dava (pf7) (7 poena). Naravno, ništa manje nisu doprineli ni ostali sa svojim poenima i pomogli ovoj sjajnoj pesmi da bude treća (ali i da uđe u finale): Milos-S (2 poena), andi (5), nick-cg (2), pobednica sparkle (5, pf6), Josipa (5, pf4), wondi (2, pf6), NikoMKD (2) i Milan (6, pf5); Đuđa (pf3), Majsta (pf1), Djole89 (pf2), Mislim Ono (pf5);

marco tebi mogu samo da se divim i to sam i radio dok sam gledao ove tabele koje su me vratile par godina unazad. Savršeno, Svaka ti čast! Bila je ovo sjajna organizacija o kojoj ćemo verovatno pričati godinama, kao što se godinama priča o BG Evrosongu. :D Zaista, svaka ti čast za sve.  :G) ;(:);

P.S. Ne znam da li je, ali mislim da jeste prvi put da mi top ocene iz polufinala ne prođu u finale:
Belorusija 12 (Milan)
Azerbejdžan 10 (Stevan)
Gruzija 8 (Djudja)

Sjajne pesme!  :G)

P.S.S. Biće ovo FSC pun pesama koje ću slušati na dalje: BLR, AZE, GEO, FRA, EST, FIN, CYP, UK, ISR, GER, GRE, SWI. ;(:);
« Poslednja izmena: 13 Mart 2014, 16:17:24 euronik »

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #1128 poslato: 13 Mart 2014, 16:15:54 »
Moja pesma nije u toj grupi. :(
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

• euronik
  • Golden Member
« Odgovor #1129 poslato: 13 Mart 2014, 16:33:34 »
Ups, totalno sam zaboravio na nju.. nije namerno.. imam običaj da kad se završi FSC ispregledam oba polufinala i poskidam sve pesme koje su mi se svidele. Tako da.. stani u red! :D ;)

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #1130 poslato: 13 Mart 2014, 16:34:04 »
Pa zaboravio si, to mi je dovoljno :D

• euronik
  • Golden Member
« Odgovor #1131 poslato: 13 Mart 2014, 16:37:13 »
Ma znaš ti.. :P ok, najjačih utisaka (pesama) sam se setio i napisao, zato radim ovo što radim posle FSC-a, posebno kad je FSC tako dobar da ne mogu baš da popamtim sve pesme, posebno one koje nisu ušle u finale. Mada, u ovoj konkurenciji ne znam da li bi Poli stigla do poena.. no to ne umanjuje sviđanje. A pošto ti je ''dovoljno'' Poli neću da skinem. Upravo mi je pala..

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #1132 poslato: 13 Mart 2014, 16:43:48 »
Izvinjavam se Poli zbog debakla :D

• marco8
  • Hero Member
« Odgovor #1133 poslato: 13 Mart 2014, 18:15:21 »
euronikov avatar pobijedio.  ;zv:) That's all.  bye:)

• sparkle
  • Hero Member
« Odgovor #1134 poslato: 13 Mart 2014, 22:30:45 »
@Petar, meni se svidela Poli  :G)  Na nju sam iz Ipf obratila posebnu pažnju jer je volim sa ESC-a.
Nažalost, nisam ga baš pažljivo preslušala, samo jednom kada sam pravila plejliste. Dopao mi se i spot iz Jermenije, prava razglednica! Možda mi je promakla neka lepa pesma koja nije otišla u finale, ali vratiću se kasnije da ga preslušam.

Najviše mi je žao zbog ispadanja Gruzije, mojih 10 poena. Bravo za izbor Djudja!

Pa sparklice čestitam!  ;(:); Imam osećaj da se ponavljam. ne.. ustvari ponavljam se jer ti čestitke za pobede stižu svako malo. Svaka čast. Daj malo.. ne budi stipsa. :D Pesma ti je super! A znaš li da je stojala na spisku za slanje na FSC? I eto.. ipak sam odabrao Dansku..

Za bold  :D Ma, zakačila se za to prvo mesto pa ne popuštam  ::) :D Neću više, obećavam! Evo tražim pesmu za sledeći FSC i sve što mi se čini da ima šanse za dobar plasman precrtavam, moraću da otvorim folder sa "smorušama"  :D. A iznenadio si me sa 10p, nekako mi se po komentaru činilo da si kolebljiv zbog onog malo manje naj, ali ipak je ispalo da je druga po redu naj :)

I moram još jednom da napišem da mi je iskreno žao što se nisam prihvatila organizacije. Osećam dužnost i odgovornost zbog pobede, naročito zbog više pobeda, ali baš zbog te odgovornosti se plašim da neću moći da sprovedem sve u rokovima. Postoje ozbiljni razlozi za to, verovatno bi se otezalo, vi bi se nervirali, a još više ja. Ovo pišem jer ne bih volela da mislite da me mrzi.

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #1135 poslato: 13 Mart 2014, 22:39:09 »
Hvala, sparkle :)

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #1136 poslato: 14 Mart 2014, 14:08:07 »
Ja tek sada odgledal priredbu :D marco,odlicna organizacija, kao i uvek  ;(:);

sparkle, cestitam na pobedi :cheer:

Da zahvalim ljudima koji su glasali za Love is a silent thief: Nije sve tako sivo, etica, sparkle (10); euronik, stevan989 (8 ); wonderland (5); Lund (2) ; ivana-ns,  bojan92 (1).. Divni ste :d1:
Za svoje male katastrofe, sto ce ih biti, sto ih bilo, trazim melodiju iz strofe, kao soundtrack za moj zivot

• marco8
  • Hero Member
« Odgovor #1137 poslato: 25 Mart 2015, 00:20:50 »
Hvala Djudjo, hvala svima.  :D  :lol)) Listam u potrazi za nekom pjesmom i vidim da se nisam zahvalio svima na pohvalama. Nikad nije kasno, evo skoro je bila godišnjica ovog FSC-a. Hvala još jednom.  --;)

• sparkle
  • Hero Member
« Odgovor #1138 poslato: 27 Mart 2015, 16:49:47 »
Kad je već ova tema oživela, da napišem da pobednica ovog izdanja, Indila, gostuje u Beogradu 26. maja  ;(:);

@Djudja, da znaš da tvoju pesmicu i dalje rado slušam  :music:

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #1139 poslato: 29 Mart 2015, 13:56:59 »
Drago mi je sparkle! Meni je ta pesma fenomenalna, jos se secam koliko me je odusevila kad sam preslusavala album   :)

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
35. FSC - ex-SSSR sound

Započeo stevan989

556 Odgovora
41211 Pregleda
Poslednja poruka 29 Septembar 2013, 22:57:15
euronik
clip
115. FSC - Sound of Balkan

Započeo tetsujin

450 Odgovora
10467 Pregleda