Autor Tema: 100. FSC - Volim FSC! / The winner takes it all :)  (Pročitano 18077 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
Odg: 100. FSC - Volim FSC! / The winner takes it all :)
« Odgovor #855 poslato: 23 Septembar 2014, 16:45:39 »
Jer si nebitan. :)
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

• bojan92
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #856 poslato: 23 Septembar 2014, 17:00:17 »
Ne,nego sam se dobro maskirao. .!.

• nick-cg
  • Hero Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #857 poslato: 23 Septembar 2014, 18:47:48 »
za Emmu i "Pontoon" sam odmah znao da je nick-cg, a za ostalo jok...
Što me je odalo?  :o

Fina organizacija. Mada je potrebno biti prilično skoncentrisan i ispratiti priredbu  :D

Rezultati ok. Čestitke pobjedniku, meni nije nešto pjesma, ali su mi 10 i 12 na 2. i 3. mjestu, pa mogu biti zadovoljan.

Hvala glasačima. Ugledajte se na wonderland-a, zlatno dijete.  ;D
Đuđa i sparkle....bez teksta sam.  !-!-

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #858 poslato: 24 Septembar 2014, 18:16:25 »
Čestitam Leo baja si , svaka čast :G)
Prosto nevjerovatno statistički, veliki uspjeh biti na vrhu svaki krug pored 40ak igrača
On zna izabrati pravu pjesmu i zna koja pjesma se sviđa forumašima koji glasaju.To ne dolazi samo od sebe ,tu mora biti rada i truda :G)
Meni je drago kada mi pjesmu žale nakon neulaska u finale.To su mi najveći uspjesi ;:))

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #859 poslato: 24 Septembar 2014, 18:54:43 »
Hvala svima koji su glasali za Gossip, naročito etici za 12 :-*
Nema na cemu! :) Meni je bas legla pesma i bas mi zao sto je zavrsila dole. Ali bar si uspeo da udjes u finale, ja sam jedina koja je sa Gossip ostala u pf-u (na jubilarnom 50. FSC-u). TyKy je bio peti, a Leo, vid' cuda  :D, prvi.

Nisam sigurna, ali mislim da je Nina Zilli uz Hurts postala najuspesniji FSC izvodjac. Do sada je ucestvovala sedam puta i svaki put zavrsila u top 10. Jednom je pobedila (Scooby), tri puta je bila 2. (Sivi puta dva i mirCo), dva puta 3. (lil i MarkoV) i jednom 8. (euro). Opasna je Nina! :D

@etica: Eeee, ovako. Etica je želela da joj javim ako je njena ta ljaks pesma, ali nije. Annalisu stvarno volim, i ova pesma je takođe dobra. Lepo sam đuskao uz nju. Žao mi je što nije bilo poena, bila je tu odmah ispod crte, konkurencija je stvarno bila prejaka.  :(  Ne pamtim da mi se toliko pesama u finalu sviđalo kao sad. Eeeevo, trebalo je da budu i komentari, ali nisam stigao da ih završim. Kopiraću za Annalisu: Simpatična stvar, može da se sluška lepo. 9/10
Nije lako rasporediti poene kad ti se dosta pesma svidja, ali drago mi je sto ti se dopala i sto si djuskao. Upravo mi je tako nesto u vezi sa djuskanjem i dobrim raspolozenjem bilo u glavi kad sam resila da je posaljem, nisam pucala na pobedu. Meni zvuci jako pozitivno i nekako praznicno, svi ti instrumenti u kombinaciji s njenim glasom tako lepo zvuce, cesto je slusam, pa rekoh ajd da jubilarni FSC obojim tim nekim vedrim notama.

Zanimljivo je, ali nekako i ocekivano, da nisam dobila nijednu 12-icu (ne pamtim kad se to dogodilo). kopachka me prijtano iznenadio 10-kom i lepim komentarom, jer ga retko kad ga pogodim pesmom, a od vitrusa nisam tacno znala sta da ocekujem posto komentara nije bilo, ali bas mi je lepo sto mi je dao osam poena. Uglavnom, hvala svima na poenima za Annalisu.

« Odgovor #860 poslato: 24 Septembar 2014, 19:08:32 »
Prosto nevjerovatno statistički, veliki uspjeh biti na vrhu svaki krug pored 40ak igrača
On zna izabrati pravu pjesmu i zna koja pjesma se sviđa forumašima koji glasaju.To ne dolazi samo od sebe ,tu mora biti rada i truda :G)

Ovo zvuci smesno ali nije daleko od istine  ;D

Malo njih zna da ja imam FSC/HSC svesku i  ne znam sta bi bilo da dodje u pogresne ruke  :D Jer tu ima dosta tabela,poena, saveta koga kad poslati,ko treba da ucestvuje da bi se neko poslao, moja NF za svaki FSC ,moje poeni na fsc-u ,sve pesme koje bi trebao da saljem...

Kad odem u forumsku penziju dacu je nekim mladjim pokolenjima  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #861 poslato: 29 Septembar 2014, 22:45:43 »
U prevodu kalkulišeš jer ti je stalo do plasmana na online takmičenju. Bez uvrede, ali jeste tako.  bye:)

« Odgovor #862 poslato: 30 Septembar 2014, 08:20:04 »
U prevodu kalkulišeš jer ti je stalo do plasmana na online takmičenju. Bez uvrede, ali jeste tako.  bye:)

“Bez vas, ja sam ideja. Sa vama, ja sam REVOLUCIJA.” JK

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #863 poslato: 07 Oktobar 2014, 20:43:13 »
pa svatko želi postići što bolji rezultat .. haha. to je sasvim normalno.  :G)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CLIII Srbovizija - Kikinda - Volim te još...

Započeo Leo Cezar

208 Odgovora
8053 Pregleda
Poslednja poruka 24 Oktobar 2018, 21:46:35
tetsujin
xx
66. FSC - WANTED! ...Next FSC Winner

Započeo stevan989

501 Odgovora
11721 Pregleda
Poslednja poruka 29 Septembar 2013, 17:54:30
kopachka