Anketa

Šta mislite ko će organizovati sledeći FSC?

Niko
Petar
Neko treći

Autor Tema: 186. FSC - Soy tu madre!  (Pročitano 10881 puta)

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
Odg: 186. FSC - Soy tu madre!
« Odgovor #1050 poslato: 10 Februar 2019, 21:08:40 »
Pa mozes voleti Glow/Ghost, a ne voleti neku drugu njenu pesmu. Ili voleti MM, a ne ove prve dve. Jako retko mi se desava da bas sve volim od nekog izvodjaca ili da mi sve bude top za top poene. A tu igra ulogu i konkurencija :G)

« Odgovor #1051 poslato: 10 Februar 2019, 21:13:32 »
I to što kažeš, eto meni se Mirror Man više sviđa od ove druge dve njene pesme.  :D

Ali da prelepa pesma dobije 2 poena u polufinalu...  ;D

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1052 poslato: 10 Februar 2019, 21:36:25 »
Pa mozes voleti Glow/Ghost, a ne voleti neku drugu njenu pesmu. Ili voleti MM, a ne ove prve dve. Jako retko mi se desava da bas sve volim od nekog izvodjaca ili da mi sve bude top za top poene. A tu igra ulogu i konkurencija :G)
Slazem se sa ovim. Meni su se svidele ove dve a MM nije bila losa vec jednostavno nedovoljno jaka za poene u toj konkurenciji

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1053 poslato: 10 Februar 2019, 21:45:41 »
Ali da prelepa pesma dobije 2 poena u polufinalu...  ;D
Pretpostavljam da si mene pokusao da bocnes ovim  ::) Tema mi je potpuno legla i privatno cesto slusam pesme iz telenovela pa je konkurencija odigrala svoje. Mogao si da procitas i komentare za ostale pesme pa bi video da nisam samo tvoju pesmu pohvalio, bilo je dosta odlicnih i "prelepih" pesama.  ;--;
.

« Odgovor #1054 poslato: 10 Februar 2019, 22:08:11 »
Ne, samo sam izneo činjenice. Meni je "prelepa" više od "odlična".  :) Svakako sam pročitao i ostale komentare.  :)

Stoletovi komentari se nalaze na strani broj 30, pa ako nekoga zanima neka pročita.

http://forum.evropesma.org/b15_forum-song-contest/t2503_186-fsc-soy-tu-madre/435

Inače mi je posebno interesantan tvoj komentar na pesmu koju si poslao:

01. Enrique Iglesias, Juan Luis Guerra - Cuando Me Enamoro
Sarmantan pocetak polufinala. Mozda bi bio bolji utisak da je pesma malo kraca posto se dosta ponavlja.
Telenovelu sam gledao s vremena na vreme I nije me nesto odusevila, glavni glumci su mi antipaticni, pogotovo glumac.

A pri objavi rezultata si napisao kako je smor, kada si pomislio da ćeš završiti 11. u finalu ::)

Sad mi je interesantna ideja da se prijavim na neko naredno izdanje sa pesmom koja mi se ne sviđa, a da glasam za pesme koje mi se sviđaju, čisto da vidim kako će proći i da li će se i kome svideti, ono kao eksperiment. Još i da trolujem u komentarima i to je to - čista zabava!  ;zv:)

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1055 poslato: 10 Februar 2019, 22:15:40 »
Kakvo trolovanje u komentarima, sta laprdas? Jedini netacan komentar je bio na moju pesmu sto je i logicno, nisam zeleo da se pretpostavi sta sam poslao. Cesto napisem suprotan komentar za moju pesmu iz vec pomenutog razloga. Ti kao znas da li ja volim svoju pesmu ili ne  ::)  Mislim da mnogi troluju sa komentarom svoje pesme, dok su drugi komentari iskreni, nigde nije zabranjeno to.
Stvarno mi je smesna ova diskusija sto se ljutis jer si dobio 2 poena lol. Jeste mi prelepa tvoja pesma, ali u ovakvoj konkurenciji je zasluzila 2 poena u polufinalu, dok je u finalu bila oko crte.

« Odgovor #1056 poslato: 10 Februar 2019, 22:21:32 »
Pa ne ljutim se, mirno analiziram, čak mi je sada FSC postao ponovo zanimljiv.  ;D A ti bi mogao da obratiš pažnju kako se obraćaš ljudima, jer ja ne laprdam.  :) Izgleda da se ti ljutiš.  :(

Sve je jasno, samo istina se krije...  ;zv:)

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1057 poslato: 10 Februar 2019, 22:24:31 »
Ljudima se obracam onako kako zasluze, a ti pokusavas da me isprovociras jer nisi sposoban  da podneses rezultate igrice, tako da bolje obracanje nisi ni zasluzio.

« Odgovor #1058 poslato: 10 Februar 2019, 22:30:03 »
Samo pazi da ne prekršiš pravila foruma.  :) Izvodiš pogrešne zaključke, ne shvataš.  :(

Ovaj deo komentara se nije odnosio na tebe, već na samu igru i da mi je ovakav način igre sada zanimljiv.  ;zv:)

Sad mi je interesantna ideja da se prijavim na neko naredno izdanje sa pesmom koja mi se ne sviđa, a da glasam za pesme koje mi se sviđaju, čisto da vidim kako će proći i da li će se i kome svideti, ono kao eksperiment. Još i da trolujem u komentarima i to je to - čista zabava!  ;zv:)

Mislim da je Avokado pisao da ovako igra i sada to razumem.  :G)

• Björn
  • Golden Member
  • ♈️ 🌚
« Odgovor #1059 poslato: 11 Februar 2019, 21:14:40 »
Zaboravio sam da kazem da je na ovom fscu oboren jos jedan rekord.
Deseti put ZAREDOM sam bio smesten u drugo polufinale! Leo who  ;(:);

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1060 poslato: 11 Februar 2019, 21:15:08 »
Cestitkeeeeeee

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

• Björn
  • Golden Member
  • ♈️ 🌚
« Odgovor #1061 poslato: 11 Februar 2019, 21:15:49 »
Hvala :-*

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #1062 poslato: 11 Februar 2019, 21:17:15 »
Bjorne, sve ste od nule stvorili!

• Björn
  • Golden Member
  • ♈️ 🌚
« Odgovor #1063 poslato: 11 Februar 2019, 21:18:18 »
Ma tacno. Zato molim da me forumska Akademija nominuje za rekord godine, kad se ni u cemu vise ne isticem. 😔

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter