Autor Tema: 188. FSC - Big 5 vs EX YU  (Pročitano 4922 puta)

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
  • Zemlja: rs
Odg: 188. FSC - Big 5 vs EX YU
« Odgovor #390 poslato: 12 Mart 2019, 20:14:44 »
Samo da ne bude kao Crazy 😂
.

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #391 poslato: 12 Mart 2019, 20:21:57 »
Evo da se zahvalim svima koji su glasali za Harper, najviše Mark i Stole (12p), Denza (10p) i mirCo (8p), kao i na sitnijim poenima  ;(:); Ipak desilo se šta se desilo, nmvz...  ;D

Eddie verovatno ne bi dobio dve 12-ice od mene da njegova pesma nije bila u konkurenciji da je ja pošaljem, dobra pesma  ;(:);

Pobedniku čestitke još jednom, kao i organizatoru bez obzira na greščice  ;D ;(:);

Idemo nova tema, direktni finalista odmah  ;(:); :D
Ko ovde ne poludi, taj nije ni bio normalan

• Margy
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #392 poslato: 12 Mart 2019, 20:42:45 »
Joj, Anhel, pa ti stvarno nemaš sreće kad su ove igrice u pitanju.  :(  Moram priznati da mi je upravo Animal s vremenom postala bolja, bilo bi više od 2 boda da je bilo vremena da mi ovako lijepo uđe u uho.

Siddharta se nije proslavila, a nekako se i moglo očekivati da Slovenija neće dobro proći... Etica, jako dobar izbor, evo mi se i Tebe ne dam sve češće čuje iz zvučnika!
Bilo kako bilo, zahvaljujem Mysterionu na 12 bodova, Djoletu na 8 i onima koji su udijelili nešto sitnije.

@euronik, nema na čemu!  ;D  Obožavam Annu Oxu, baš sam se obradovala kada sam vidjela da je u mom polufinalu. Baš mi je žao što nije bolji plasman, kao i za Denis & Denis.

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #393 poslato: 12 Mart 2019, 21:04:27 »
Mnogo volim tu pesmu od Harper.
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #394 poslato: 12 Mart 2019, 23:04:33 »

Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Denza_Sombor
  • OGAE member
  • Decorate the world with your love
  • Zemlja: mt
« Odgovor #395 poslato: 12 Mart 2019, 23:56:42 »
MrVlaxs je ostvario drugu pobedu i na listi uspesnosti zauzima 25. mesto i deli ga sa jos 12, sadasnjih ili bivsih, ucesnika FSC-a sa ukupno 2 pobede.

MrVlaxs doneo je 5. pobedu Makedoniji u istoriji FSC-a, a Makedonija deli 8. mesto po broju pobeda sa Nemackom.

Raduj se Niko  :D
TOP 15 ESC 2019

1. :mkb: 2. :chb: 3. :seb: 4. :mtb: 5. :nlb: 6. :itb: 7. :nob: 8. :azb: 9. :rub: 10. :rsb:

11. :by: 12. :es: 13. :cy: 14. :fr: 15. :cz:

• euronik
  • Golden Member
  • That's all.
« Odgovor #396 poslato: 13 Mart 2019, 02:58:30 »

@euronik, nema na čemu!  ;D  Obožavam Annu Oxu, baš sam se obradovala kada sam vidjela da je u mom polufinalu. Baš mi je žao što nije bolji plasman, kao i za Denis & Denis.
plasman ko plasman manje vise, bitno da i dalje nailazim na ljubitelje starih, dobrih evergreen pesama, a i na one ciji se ukus poklapa sa mojim. 😉👍
euronik esc 2019 top 10
:ptb: :itb: :seb: :cyb: :nlb: :hub: :chb: :esb: :mkb: :dkb:

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #397 poslato: 13 Mart 2019, 15:53:05 »
Cestitke Vlaxs. :)
Lepa je pobednicka pesma. Ponekad, dok je slusam, pomislim da bi mozda bilo dobro da je Tose kasnije ponovo snimio uz malo bolji aranzaman, ali opet, pitanje je da l' bi i tada bila ovako autenticna.

Karolina, moja 12-ica, nije sjajno prosla, a pesmica je bas lepa, da ti srce zaigra.
10 je dobila Lea Paci, meni najbolja sto se tice big 5 ekipe, a 8 divna Lena (@vitrus, napokon neki top plasman).

Siddharta se nije proslavila, a nekako se i moglo očekivati da Slovenija neće dobro proći... Etica, jako dobar izbor, evo mi se i Tebe ne dam sve češće čuje iz zvučnika!
Slovenija - gubitnik u startu.
Bas mi drago sto slusas "Tebe ne dam". Ja sam bila izdvojila nekoliko drugih pesama (medju njima je bila i jedna od Siddharta-e), a onda sam naisla na ovu i potpuno se zarazila. Hvala za 8 poena. :)

Hvala i ostalima koji su glasali za Zana i Leyu
Mark, Mysterion - 10
Denza - 7
euronik, stevan - 6
Veritas, Stole - 3
Djole - 2
mirCo - 1
 :G)

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter