Autor Tema: 189. FSC - Shalom!  (Pročitano 5762 puta)

• Margy
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
Odg: 189. FSC - Shalom!
« Odgovor #525 poslato: 05 April 2019, 11:32:48 »
Isprobana šakšuka.  ;D Nisam baš ljubitelj jako začinjene hrane pa sam izbjegla neke začine iz recepta, ali slučajno mi je izletjelo malo više kajenskog papra... bilo je ipak ukusno na kraju. Okusom me najviše podsjeća na sataraš, koji obožavam, tako da mi se i ovo svidjelo. Priprema je jednostavna pa isprobajte! Posebno je zanimljivo to što se jede iz tave.  :D

• Mark
  • Golden Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #526 poslato: 05 April 2019, 20:18:48 »
Bravo, odlično izgleda! Sva sreća pa sam taman večerao, inače bih crk'o da sam ovo vidio gladan. I da, jesti direkt iz tave, čak i običnu kajganu, je najukusnije.

@Stevane, da se ovako sa zakašnjenjem zahvalim na lijepim riječima glede organizacije, puno hvala. Drago mi je da ti se upravo Roni svidjela, divna je zaista!

:win: :nlb: :win:
:mt: :ro: :is: :pt: :be: :mk: :lt: :pl: :ee:

• Tinte
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #527 poslato: 12 April 2019, 23:09:46 »
I dalje slusam ovog pobednika FSC-a.

Amir Dadon – Boi nedaber beneinu

Bravo etice za izbor.  ;(:);  ;(:);
TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter