Autor Tema: 194. FSC - Денес над...  (Pročitano 3472 puta)

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
Odg: 194. FSC - Денес над...
« Odgovor #255 poslato: 14 Jun 2019, 22:58:27 »
Još i ja da se zahvalim Djoletu i Petru na 12p, Tinteu na 10p, Stoletu i Niku na 8p, kao i svima ostalima na manjim poenima. :G)

Kako da ne dam bar 10p, kad sam je i ja poslao, ali si ti bio brzi, tj. ko rano rani ...  :D
Pa nisam ni ja baš poslao u prvoj sekundi, ali ipak dovoljno brzo. :D

Mada mi zaista nije bilo teško naći pesmu za ovo izdanje. Scena mi je poznata. Imao sam par pesama, izabrao onu koja mi je najdraža i poslao.

• Veritas
  • Hero Member
  • Zemlja: nz
« Odgovor #256 poslato: 14 Jun 2019, 23:08:29 »
Hvala na poenima
12- Ivana, Destroyer
10- Margy, Milos97, MilanB
8- Anhel, Djole89, MrVlaxs
I hvala svima ostalima koji su dali manje poene  :-*

• Denza_Sombor
  • OGAE member
  • Decorate the world with your love
  • Zemlja: mt
« Odgovor #257 poslato: 14 Jun 2019, 23:37:54 »
Cestitke Milanu na drugoj pobedi  ;(:); Zasluzeno, dobra je pesma  :G)

Hvala svima koji su glasali za Lamba, nisam ni ja ocekivao top 10 Niko, tako da je ovo samo po sebi uspeh  :D

Ovo je Makedoniji 6. pobeda na FSCu, bez obzira sto je izdanje bilo takvo kakvo je bilo i sto smo svi morali slati Makedonce pobeda se ravnopravno upisuje  :G) Makedonija se izjednacila sa Spanijom na 7. mestu. Bilo bi dobro videti koje zemlje imaju koliko 2. i 3. mesta pa napraviti medal tabel, ali nisam trenutno u mogucnosti to da uradim, mozda jednom.

Kad smo vec tu, da pomenemo sve makedonske pobednike

8. FSC: Tose Proeski - Igra bez granica (Alex)
10. FSC: Tose Proeski - The hardest thing (ZORAN)
167. FSC: Antonia Gigovska - Nevreme (Eddie the Head)
175. FSC: Esma Redzepova (ft. Magazin) - Dani su bez broja (MrVlaxs)
188. FSC: Tose Proeski - Tajno moja (MrVlaxs)
194. FSC: Dimitar Andonovski - Ako me boli (MilanB)

Ja sam izdanjem zadovoljan, bravo Niko za prganizaciju i za posvecenost  ;(:); Zadovoljan sam i konacnim rezultatima, jer ako se pogleda tabela moj top 10 je u top 11 ovog izdanja (plus moja pesma)  8) ;D
TOP 15 ESC 2019

1. :mkb: 2. :chb: 3. :seb: 4. :mtb: 5. :nlb: 6. :itb: 7. :nob: 8. :azb: 9. :rub: 10. :rsb:

11. :by: 12. :es: 13. :cy: 14. :fr: 15. :cz:

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #258 poslato: 14 Jun 2019, 23:58:56 »
Čestitke Milanu, pesma odlična!!

Plasman Tee? Wtf? :D
Sacha Jean-Baptiste & Eurovision
2011: :ru:  2016: :am: :cy: :ge: :lt:  2019: :cy: :ch: :se:
2012: :se:  2017: :au: :bg: :am: :ge:
2015: :ge:  2018: :au: :bg: :cy:

« Odgovor #259 poslato: 15 Jun 2019, 02:04:59 »
Uskoro glasam.Dosta dobrih pesama ali previše sličnih balada, pa onda nijedna ne može da dođe do pravog  izražaja do kakvog bi došle na drugim izdanjima.Moja pesma pored ovih zvuči ko...ne znam ni sam kako, malo me sramota sad   :D  Ovu pesmu  "Marama"  sam negde ranije čuo, siguran sam, nisam je povezivao sa MKD uopšte  :o

Ja sam znala da su Makedonci, ali do ove teme nisam čula ništa od njih, osim srpske verzije mog predloga (ako nekoga zanima: https://www.youtube.com/watch?v=TNIXw6vXw6M), dopala mi se još jedna koja bi možda i bolje prošla, ali ipak svejedno, nisam odolela tome da je pošaljem, iako sam znala da će verovatno loše proći.

Pohvale Niku na organizaciji, čestitke Milanu na pobedi, dobra pesma, iako bih možda ipak bila zadovoljnija da je pobedila Aleksandra. Ostatkom vrha tabele i nisam baš zadovoljna, šteta za Next Time, mislim da je pesma zaslužila barem TOP10, isto važi i za Magdalenu. Hvala Avocadu na 12, Leu na 10, takođe Destroyeru, etici, Milosu97 i Djudji na onim sitnijim poenima.

Prinscreenovi:
prijave:kopachka, Veritas
glasovi:vitrus, Tinte

EDIT: Organizatora narednog izdanja ću objaviti tokom dana.
« Poslednja izmena: 15 Jun 2019, 02:10:15 ivana-ns »

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #260 poslato: 15 Jun 2019, 07:04:59 »
Hvala svima na poenima  ;zv:)
Odlican pobednik. Cestitke @MilanB i @Niko koji je isto poslao odlicnu pesmu katastrofa los plasman  :o

Pobednici od pocetka godine

Leo Cezar
Leo Cezar
Destroyer
MrVlaxs
etica
Stole
MilanB
etica
MrVlaxs
MilanB

Znaci neka se pripreme @Stoel ili @Destroyer za pobedu na sledecem  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #261 poslato: 15 Jun 2019, 12:13:45 »
Zanimljiva situacija, mislim da se nikada nije dogodilo da imamo baš toliko uzak krug ljudi kao pobednike. Iako bi, uz dužno poštovanje preostalom duu, možda bilo lepo da dobijemo i nekog novog na listi.  ;D

Što se tiče informacije koju, verujem većina očekuje, organizator 195. FSC-a je Petar. ;(:); ;(:);

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #262 poslato: 15 Jun 2019, 12:25:26 »
Nadam se da ce onaj cije se ime ne spominje otkljucati moj profil da mogu poslati prijavu  ;D

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #263 poslato: 15 Jun 2019, 12:49:11 »
Spremio sam nešto jako simpatično, i ne teško, taman za ove letnje dane i slušanje muzike u hladovini. :)

Pokušaću da temu otvorim što je pre moguće, do 18h najkasnije.

Svi profili su otključani. :D

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #264 poslato: 16 Jun 2019, 20:45:43 »
MilanB, cestitke! :)
Lepa pesma. Pobedila je i na veceri Novih zvezda - Suncane skale 2014.
Dimitar je bio moja druga neuspesna prijava, ali s jednom drugom pesmom.

Prva neuspesna prijava je bila Duper- Ne sum tvoj tip; vitrus mi je capio. Ja se odusevila, odmah na prvo slusanje i ne mogu da verujem da je zavrsila van top 10. Kaakoo?! Stvar je odlicna, zarazila sam se totalno. Vokal me po nacinu pevanja podseca na Marka Louisa.

Lepo je sto je Viktorija Loba zavrsila u top 3. Ona mi je na ovom FSC-u ostavila najlepsi utisak kada su zenski izvodjaci u pitanju kako zbog pesme tako i zbog glasa i interpretacije. Inace, asocirala me na Lenu Kovacevic.
Dragan Mijalkovski kod mene zavrsio na trecem mestu. Prijale mi nostalgicne notice. Slucajno sam naletela i na ovu verziju - "Kazi mi" peva Next Time - https://www.youtube.com/watch?v=2g4qCgXFp-o

Uskoro glasam.Dosta dobrih pesama ali previše sličnih balada, pa onda nijedna ne može da dođe do pravog  izražaja do kakvog bi došle na drugim izdanjima.Moja pesma pored ovih zvuči ko...ne znam ni sam kako, malo me sramota sad   :D  Ovu pesmu  "Marama"  sam negde ranije čuo, siguran sam, nisam je povezivao sa MKD uopšte  :o

Ja sam znala da su Makedonci, ali do ove teme nisam čula ništa od njih, osim srpske verzije mog predloga (ako nekoga zanima: https://www.youtube.com/watch?v=TNIXw6vXw6M), dopala mi se još jedna koja bi možda i bolje prošla, ali ipak svejedno, nisam odolela tome da je pošaljem, iako sam znala da će verovatno loše proći.
A ja sam smetnula s uma da su Makedonci, ali pesmu takodje znam od ranije, isto srpsku verziju. Ucestvovala je na Zrenjaninskom festivalu (2003. i osvojila je 3. mesto, onda kada je Maja Nikolic pobedila s pesmom "Bolesna"). Pustala se u to vreme kod nas. Za nju sam se pitala da l' ce je neko poslati i mislila sam da ce bolje proci.

Hvala svima koji su glasali za Beta House i sarmantnu pesmicu "Mona Lisa" :d1:

Eto Niko, jednom si rek'o kako ti je bzvz da organizujes FSC s temom Makedonija, tako nesto, a vidis, bas je fino bilo.  :)

« Odgovor #265 poslato: 16 Jun 2019, 20:49:22 »
Aha, onda sam dobro popamtila te informacije za festival, pošto nigde ne mogu da nađem bilo šta pa sam krenula da se pitam da nisam i umislila da sam čitala to za 3. mesto.. :D

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #266 poslato: 16 Jun 2019, 20:57:54 »

Dragan Mijalkovski kod mene zavrsio na trecem mestu. Prijale mi nostalgicne notice. Slucajno sam naletela i na ovu verziju - "Kazi mi" peva Next Time - https://www.youtube.com/watch?v=2g4qCgXFp-o

Nisam znao da su oni ovu pesmu izvodili, dok mi Niko nije rekao. Svidja mi se i ova verzija.
Posto mi je propala 1. prijava, onda sam poslao ovu za svoju dusu i plus da ponudim nesto drugo i drago mi je da se jos nekom dopala. :)

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero las Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #267 poslato: 16 Jun 2019, 20:58:18 »
@ivana, etica

Da...def. sam se začudio kad sam je čuo jer mi je refren bio baš, baš poznat,  al da me ubiješ nemam pojma gde sam je čuo,  mislio sam da je to neki evergreen, nisam posumnjao da ih pevaju neki ne baš afirmisani izvođači.Sve u svemu, odlična pesma,  bruka i sramota kako je završila. ::)

Što se tiče ZR festivala tamo se samo ona Bugarska grupa Harizma ili kako se već zvaše mogla čuti I TU I TAMO mAJA N. Propast od festivala.  :D
TOP 9:  1. :sm: 2. :ch: 3. :cy: 4. :fi:  5. :is: 6. :by: 7. :no:  8. :si: 9. :es:  ostale mi se ne dopadaju

« Odgovor #268 poslato: 16 Jun 2019, 21:05:56 »
Pa ne znam, jesu oni neafirmisani bili kod nas, ali stekla sam utisak da nisu bili baš toliko nepoznati u Makedoniji.

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #269 poslato: 16 Jun 2019, 21:18:25 »
Nisu nepoznati bili svakako, al su prestali raditi kada se Dule pobolio verovatno.

Sent from my SM-J600F using Tapatalk

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter