Autor Tema: 199. FSC | Remixes  (Pročitano 3476 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
Odg: 199. FSC | Remixes
« Odgovor #210 poslato: 09 Septembar 2019, 21:11:21 »
Čestitke Škorpijo  ;(:); i tets na organizaciji!

Opet sam tako blizu top 10, stvarno nije ok ali jedna pobjeda bi vam sve oprostila

Hvala svima na glasovima za Calmu  ;(:);

« Odgovor #211 poslato: 09 Septembar 2019, 22:25:44 »
Čestitke Bjorn, sviđa mi se pesma i rado ću je poslušati ponekad 😘    :G)

Calma mi se jako svidela, takođe.  :G)

Ali, The Killing Moon je vrhunska pesma.  :G)  Mislim da je šteta što nije učestvovala na nekom drugom izdanju u ovoj verziji:

Svidele su mi se još neke pesme, dobro izdanje.  :G)

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #212 poslato: 09 Septembar 2019, 23:04:57 »
Bravo Björn! ;zv:)
Čestitke na odabiru, Mikrofondžija! Male čestitke i za Eticu, Marka (H), Roa i Tetsujina (za banere svakako čestitke).
Ostali na popravni!  ;D
Pa ja sam fenomen i ovaj put (kao onomad kod Avocada): samo 4 glasača, a 3 dvanaestice!  ;:)) (B, E, M) - kakvo polarizovanje!
@Eurovisioner - lepa mi je i ova akustična verzija. :mmm: Inače, pesma je pravi klasik i za mene jedna od najboljih iz perioda 80-ih! Ali čisto sumnjam da bi i bilo koja verzija uspela da izbori značajno bolji plasman od ovoga.

Idemo dalje! Kad će FSC#200?
1. :itb: 2. :sib: 3. :seb: 4. :hub: 5. :azb: 6. :czb: 7. :lvb: 8. :fib: 9. :isb: 10. :nlb:

11. :at: 12. :dk: 13. :pt: 14. :ru: 15. :pl: 16. :be: 17. :de: 18. :mk: 19. :no: 20. :rs: 21. :au: 22. :al: 23. :mt: 24. :sm: 25. :ro: 26. :ie:

27. :il: 28. :ge: 29. :gr: 30. :fr: 31. :lt: 32. :hr: 33. :gb: 34. :ee: 35. :by: 36. :ch: 37. :am: 38. :cy: 39. :md: 40. :es: 41. :me:

« Odgovor #213 poslato: 09 Septembar 2019, 23:39:13 »
Tema će nadam se do ponoći, mada, s obzirom da je već kasno i da neće svi videti temu, prijave će krenuti sutra u neko vreme..Ako nije iz ovoga jasno, ja sam organizator (čisto da ne razvlačimo dalje), ali bi dobro bilo za budućnost da krenete da razmišljate i vi ostali malo više o tome.  ::)

Kakvu temu očekujete? Ajmo mala anketa.  ;D

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero las Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #214 poslato: 09 Septembar 2019, 23:45:19 »
Očekujem užas, ne učestvujem !
« Poslednja izmena: 09 Septembar 2019, 23:53:27 Avocado »
TOP 9:  1. :sm: 2. :ch: 3. :cy: 4. :fi:  5. :is: 6. :by: 7. :no:  8. :si: 9. :es:  ostale mi se ne dopadaju

« Odgovor #215 poslato: 09 Septembar 2019, 23:49:04 »
Kakvu temu očekujete? Ajmo mala anketa.  ;D

Akustične verzije pesama.  :D

Iskreno, mislim da će tema biti užasna.  ;D Što je i dobro, pošto verovatno neću imati vremena za učešće.  ;D

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #216 poslato: 09 Septembar 2019, 23:58:35 »
@Eurovisioner

Slazem se. Meni je odlicna za razliku od remixa.

Cestitke Bjornu na pobedi. Iako nisam dao poen (a moglo je), zasluzena pobeda.  ;(:);

Cestitke tetsujinu na organizaciji. Lepi baneri, a i pesme su mi bile dobro (vise od ocekivanog). ;(:);
Zao mi je sto sam propustio, mislio sam da ce biti u 21h i kad  sam svratio bilo je vec godov  :(.

Drago mi je sto je moja 12 (a to je ujedno pesma koju sam hteo poslati) zavrsila u TOP 3. Odlican izbor Anhel.   :G)

Prodigy mi je prenisko, to je moralo vise.

Hvala svima koji su glasali za "Teri meri" i predlazem da poslusate original koji je po mom misljenju bolji.
Kao i obicno kod Lea sam opet u TOP 4 (6/8 u finalima).

Zašto si ignorisao Bebijev post?!😲

Dobro kod Tintea, standardno voli moje pesme...uglavnom  ;D

Do sada moji poeni u finalu, a bilo je 7 (10, 6, 0, 0, 8, 1, 12). Prosek 5.29. U TOP 5.

Da pridodam i 4p. Oceana mi je tako guilty pleasure i nije moglo vise.  :)

TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero las Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #217 poslato: 10 Septembar 2019, 00:06:19 »
Ma bitno je da si dao nešto u ovom moru nula  :D 
I da, baš sam tu tvoju  pesmu poslušao u originalu na spotiju, juče, i tek tad skontao da je indijska, ja iz remixa mislio neki Turci. Odlicna je pesma, ali pored Goce i Arasha nije moglo više hehe.

Arasha I Helenu sam slao pre tri godine i naravno da je spušila ko zvečka, ali...mislim da je do toga, kao i svih mojih katastrofa iz tog vremena, dovela ekipa koja je tada učestvovala, a koja me je urnisala samo tako -Marko8, lilmonster,sparkle,nick cg i vitrus.Ako sam 10 poena skupio od svih njih, častim vas ručkom. Rezulati su mi daleko bolji otkad su oni prestali sa učešćem haha  :D :D :D  Verujem da bi u danasnje vreme i ta moja pesma prosla daleko bolje...ili bi makar videla finale.

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #218 poslato: 10 Septembar 2019, 00:08:06 »
Evo da lupim temu, možda da šaljemo izvođača sa kojim smo već učestvovali na nekom od prvih 199 izdanja, a da nismo uspeli da ostvarimo pritom top5 ili top10 plasman... mada bi to bilo providno jer bi se anonimnost lako izgubila.  ;D

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #219 poslato: 10 Septembar 2019, 00:20:13 »
Slucajno sam naleteo na nju. Preslusavao sam razne poznatije pesme, a onda mi pade na pamet da cujem neki remix iz Indije i prva pesma koja se pojavila je ta i od samog starta mi se dopala. Imao sam u opticaju da posaljem Arash (da sam poslao Anhel bi morao da trazi neku drugu  :D), ali ipak sam hteo da posaljem nesto sto do sad nisam cuo.
Original sam cuo tek posle par dana i meni se bas dopalo.

Sto se mene tice, od mene bi sigurno dobio 12p. Volim sva 4 njihova dueta.  :G)

« Odgovor #220 poslato: 10 Septembar 2019, 00:29:02 »
Evo da lupim temu, možda da šaljemo izvođača sa kojim smo već učestvovali na nekom od prvih 199 izdanja, a da nismo uspeli da ostvarimo pritom top5 ili top10 plasman... mada bi to bilo providno jer bi se anonimnost lako izgubila.  ;D

Bio si blizu, na neki način.  ;D

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #221 poslato: 10 Septembar 2019, 00:30:51 »
možda nešto slično kako je leo imao prije. izvučemo jednu temu od svih dosad i šaljem pjesmu koja je po toj temi.
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #222 poslato: 10 Septembar 2019, 12:46:09 »
Ok je Whitney Kygo remix; cestitke Bjorn! :G)

Meni najvise legli Echo & The Bunnymen, Big Data, The Weeknd, Moloko  :music:

Uzgred, uz Big Data ide i feat. Joywave (dodati u spisak). 

Hvala svima koji su glasali Violu Martinsson. :)

« Odgovor #223 poslato: 10 Septembar 2019, 12:48:56 »
Biće dodato.  :G)

« Odgovor #224 poslato: 10 Septembar 2019, 18:33:18 »
@Eurovisioner

Slazem se. Meni je odlicna za razliku od remixa.

Šta znam, mislim da su dramatika i poruka ove pesme najbolje donete u ovoj verziji.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter