Autor Tema: 199. FSC | Remixes  (Pročitano 3491 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: 199. FSC | Remixes
« Odgovor #120 poslato: 06 Septembar 2019, 19:09:33 »
Super  :-*

Ja sam u tih 30 %  ;zv:) Fan koji ponekad mora da bocne  ;D

I meni je Niko drag a hejtuje me zestoko ne znam zasto  :(
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero las Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #121 poslato: 06 Septembar 2019, 22:17:49 »
Ovo takmičenje već dugo ide stopama SSCa, pitanje je dana kad će  i isbroj pastilkufi  pod20, što je i normalno, pravila se nisu menjala od započinjanja . zamislite ESC sa pravilima iz 60ih 😲
TOP 9:  1. :sm: 2. :ch: 3. :cy: 4. :fi:  5. :is: 6. :by: 7. :no:  8. :si: 9. :es:  ostale mi se ne dopadaju

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #122 poslato: 07 Septembar 2019, 17:57:59 »
12 poena sam dao pjesmi koju ne neko prije mene prijavio i sada me živo zanima ime forumaša koji je odabrao  tu pjesmu. :D
Ko u temi prije par krugova ko prvi njemu devojka Nadam se da će da pobijedi upravo ta pjesma. :G)
Za svoju pjesmu očekujem plasman u sredini tablice

• euronik
  • Golden Member
  • That's all.
« Odgovor #123 poslato: 08 Septembar 2019, 05:36:58 »
FИНALE (nisу viшe uжivo komeнtarи):
Pre svega hvaлa tetsujinu na temи i vaмa na пredloзima. Guшt je bio sluшati pesмe!

Prodigy   Voodoo People   Pendulum Remix - Уvek se нajeжim na зvuke гruпe Prodigy. Neвeroвatno je kakву сu zaoctavшtiнu oсtavili naшoj zemљi. Хvala im na veлikoм пrijateljstvу. Voodoo people stвar odliчna!

Imagine Dragons   Believer   Fairlane Remix - чesto je чujeм oviх дana. Dуvaчka sekцija je poseбno zaнimљiva.

Echo & The Bunnymen   The Killing Moon   Sendas Espirales Remix - ok stвaр za ђuskanje.

Wild   All My Life   Maleek Remix - фina stvaр za sluшanje u kolиma.

Mike Candys & Jack Holiday   Insomnia   DJ Tiesto Remix - ovo je mojиx 200 na сat u aуtу.

The Weeknd   Starboy   Daft Punk Club Remix - maлo mi se рaзvodnilo remixoм, ali i daљe дobra ctвar.

Goca Tržan ft. DJ Shone   Gluve usne   Official Remix - joш kad pomiслim da je on iз mog kraja, нe moгu.. Љubomoрan postaнem.

Whitney Houston    Higher Love   Kygo Original Remix - oh.. Kaд чujem taj гlas. Poчnem da trepeрim.. Vratи me 1000000 miсli уnazad. Whitneeeey... 💖

Moloko   Forever More   Can 7 Safari Club Remix - joш jedna сjajna stвar зa sluшanje u autu! Ma savrшena.

Oceana   Endless Summer   Masterful DJ Remix - na iзmakу leta rmix фcц i ova letnja stвar. Dobra.

Kelly Rowland   Work   Freemasons Remix - vraћa, вraћa... Muzika straвa.

Marshmello & Anne - Marie    Friends   R3HAB Remix - uu sto mi se ђuska uз ovu stвar. Stroфe, reфren, ritam.. odliчni, malo mi se samo iзmeђу toгa ne dopada zika. Trunчicu.

John Legend   Love Me Now   Dave Aude Remix - taj глac, pa ne moжe da bude loшe. I dalje sam зa ђuskanje ili za вoжnju autoм.

Viola Martinsson   Made Of   Addal Remix - e ovo je veћ neka viшa kлaca. Elektriчno-мistiчno. 

Shreya Ghoshal   Teri Meri   Yusuf Eksioglu Remix - auto!

Mark Ronson ft. Miley Cyrus   Nothing Breaks Like a Heart   Don Diablo Remix - e ovo je stvaр koja me u 6 уjutrу iзvучe iz kreveta da ђуskaм. Ne veрujete мi? Pa doбro...

Ava Max   So Am I   Steve Void Remix - baш sam pre nekи дan na instaгraмu izbaцio вideo kako peвam so am i, so am i.... Ne smejte mi сe..Нaлazim se u reчima pesme. Oдliчna!

Lilly Wood & The Prick   Prayer In C   Robin Schulz Remix - oвo sam moжda i previшe puta чuo, pa sam malo diskonektovan od ove pesмe.

Pedro Capo & Farruk      Calma      Official Remix - зaraзa boжija! Ritaм sexy i шta viшe.  Љuljaaaaj....

Arash ft. Helena   Broken Angel   Aligator Remix - ima nekи 90's viбe. Guбi mi se u goмuli.

Madonna & Maluma   Medellin   Offer Nissim Remix - чa чa чa rekoste? Ok.. Nije loшe..

Big Data   Dangerous   Oliver Remix - e saд uсtajem i зamiшljam onu sцenу iz Euфorije.. otiшao saм... I baш se luдo zaбavљam. Ko hoћe sa mnom?

I u poslednjoj пesmи чujem parapa, parapapa kako se pretvara u pa pa ovom odličnom fsc-u, letu...
« Poslednja izmena: 08 Septembar 2019, 07:12:06 euronik »
euronik esc 2019 top 10
:ptb: :itb: :seb: :cyb: :nlb: :hub: :chb: :esb: :mkb: :dkb:

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
« Odgovor #124 poslato: 08 Septembar 2019, 07:26:44 »
Mislim da ovo neće moći da pročitaju ni Hrvati koji znaju ćirilicu. :D

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #125 poslato: 08 Septembar 2019, 10:35:58 »
hvala euroniče. uvijek si znao cijeniti stilski sužene teme koje traže malo kreativnosti i malo truda. tema je dobra, pjesme još bolje.  ;(:);
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Milos97
  • Hero Member
  • Small-town boy in a big arcade
« Odgovor #126 poslato: 08 Septembar 2019, 10:42:49 »
Super komentar i kod Euronika
Loving you is a losing game

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #127 poslato: 08 Septembar 2019, 10:51:57 »
Sad sam dobio grupnu poruku za glasanje ne verujem da je vec sutra rok  :o

Poslusao sam pola pesmaa i nisam odusevljen sad idem da slusam drugu polovinu nadam se da su bolje

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #128 poslato: 08 Septembar 2019, 17:53:17 »
Cini mi se da su kod euronika skoro sve pesme dobile poene, tako da ne brinem.  :D
Vidi se da ti je leglo ovo izdanje.

Evo neke moje konacne liste

Prodigy
Imagine Dragons
The Weeknd
Oceana
John Legend
Viola Martinsson
Shreya Ghoshal
Mark Ronson ft. Miley Cyrus

Wild
Whitney Houston
Kelly Rowland
Marshmello & Anne - Marie
Ava Max
Pedro Capo & Farruk
Arash ft. Helena

Echo & The Bunnymen
Mike Candys & Jack Holiday
Goca Tržan ft. DJ Shone
Moloko
Lilly Wood & The Prick
Madonna & Maluma
Big Data

Zelena - sigurno dobijaju poene (1-12)
Narandzasta - neki dobijaju poene (1-12)
Crvena - ostaju bez poena

Ovo izdanje mi je nekako podjednako. TOP 4 mi se malo izdvaja od ostalih. Ima jedna pesma koju sam hteo da posaljem, ali sam se ipak predomislio i vidim da je u konkurenciji. Taman da vidim kako ce proci.

TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
« Odgovor #129 poslato: 08 Septembar 2019, 17:55:22 »
Bolje da si odmah objavio glasove, ovako je malo tajnovito. ;D

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #130 poslato: 08 Septembar 2019, 17:57:44 »
I kod Tintea i kod euronika solidno  :G)

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #131 poslato: 08 Septembar 2019, 17:59:04 »
Kako li je euronik uspeo da izmeša ovako ćirilicu i latinicu?  :o  Neki poseban font izgleda to omogućava?  ;D

Izgleda da se moja pesma ovaj put samo meni dopada.  :meh:
Skoro da bih mogao u potpunosti da rotiram Tinteov raspored zeleno-narandžasto-crveno.
1. :itb: 2. :sib: 3. :seb: 4. :hub: 5. :azb: 6. :czb: 7. :lvb: 8. :fib: 9. :isb: 10. :nlb:

11. :at: 12. :dk: 13. :pt: 14. :ru: 15. :pl: 16. :be: 17. :de: 18. :mk: 19. :no: 20. :rs: 21. :au: 22. :al: 23. :mt: 24. :sm: 25. :ro: 26. :ie:

27. :il: 28. :ge: 29. :gr: 30. :fr: 31. :lt: 32. :hr: 33. :gb: 34. :ee: 35. :by: 36. :ch: 37. :am: 38. :cy: 39. :md: 40. :es: 41. :me:

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #132 poslato: 08 Septembar 2019, 18:03:55 »
Bolje da si odmah objavio glasove, ovako je malo tajnovito. ;D

Isto je da sam stavio ocene od 1-5 kao kod prethodnih izdanja, pa se opet znalo ko sigurno dobija poene, a ko ne.

Ovde je razlika sto se ne zna koliko ce narandzasti dobiti poene (mozda dobije 12, 10 ... 2,1).  8)

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #133 poslato: 08 Septembar 2019, 18:09:17 »
Kako li je euronik uspeo da izmeša ovako ćirilicu i latinicu?  :o  Neki poseban font izgleda to omogućava?  ;D

Izgleda da se moja pesma ovaj put samo meni dopada.  :meh:
Skoro da bih mogao u potpunosti da rotiram Tinteov raspored zeleno-narandžasto-crveno.

Pa to je dobro. Mozda je ovo neki mali nagovestaj za neizvesno glasanje.  ;D

• Björn
  • Golden Member
  • SJW
« Odgovor #134 poslato: 08 Septembar 2019, 23:36:29 »
Koliko pogresan remix za Miley i Marka, pa ovo je strasno.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter