Author Topic: 199. FSC | Remixes  (Read 6217 times)

• Anhel
  • Hero Member
  • #TeodoRaESC2020
  • Country: rs
Odg: 199. FSC | Remixes
« Reply #225 on: 10 September 2019, 19:18:56 »
Evo da se zahvalim na poenima pošto juče nisam. Najviše hvala: Leo i Tinte (12p), Avocado i Novinar (10p), MarkoH i Margy (8p)  ;(:); Ajd i ostale:  ;D Milos97 (7p), Djole89 (4p) i Majsta94 i Ro (1p)  ;(:); ;(:);

Iskreno nisam očekivao da će ovako dobro proći. Imao sam original verziju na spisku za slanje, ali kako mi ništa nije palo na pamet za ovaj FSC, reših da potražim remix i pošaljem (ako ga ima). U jednom trenutku sam se čak i pokajao što nisam sačuvao original verziju.

Imao sam u opticaju da posaljem Arash (da sam poslao Anhel bi morao da trazi neku drugu  :D)

Onda bih ostao i bez originala i bez remixa  :D
Ko ovde ne poludi, taj nije ni bio normalan

• euronik
  • Golden Member
  • That's all.
« Reply #226 on: 10 September 2019, 20:33:08 »
Cestitke pobedniku! Moja 12ica i nesudjeni predstavnik (sopstvenom ((ne)pogresnom odlukom).
Hvala posiljaocima pesama na sjajnom fsc-u! Uzivao sam!
Vidimo se na jubilejki!
euronik esc 2019 top 10
:ptb: :itb: :seb: :cyb: :nlb: :hub: :chb: :esb: :mkb: :dkb:

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Reply #227 on: 11 September 2019, 00:26:17 »
Cestitke Bjornu na pobedi. Odlicno 4, mesto za Believer. Hvala svima sto su glasali, a najvise Majsti i Deestroyeru na 12, kao i Milosu97 na 8  :-*
.

• MarkoH
  • Hero Member
  • Country: ba
« Reply #228 on: 11 September 2019, 10:28:22 »
12 poena sam dao pjesmi koju ne neko prije mene prijavio i sada me živo zanima ime forumaša koji je odabrao  tu pjesmu. :D
Ko u temi prije par krugova ko prvi njemu devojka Nadam se da će da pobijedi upravo ta pjesma. :G)
Za svoju pjesmu očekujem plasman u sredini tablice
Pjesma Work od Kelly Rowland ,dakle euronik bye:)
Inače Moliko ima remix koji ubija i nestao je s tube DJ Fernando remix.Ja sam zapravo htio prijaviti taj remix nakon Kelly koja je bila zauzeta
Čestitam pobjedniku, nije mi na listi poena :)

• euronik
  • Golden Member
  • That's all.
« Reply #229 on: 12 September 2019, 03:41:39 »
 bye:) MarkoH
Kelly eto nije pobedila, ali ni 9.mesto nije uopste lose. Hvala za 12!  :-*

Share via delicious Share via digg Share via facebook Share via furl Share via linkedin Share via myspace Share via reddit Share via stumble Share via technorati Share via twitter