Autor Tema: 200. FSC - Na korak od pobede..  (Pročitano 6596 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: 200. FSC - Na korak od pobede..
« Odgovor #345 poslato: 26 Septembar 2019, 22:04:39 »
Ne preteruj, Leo.

Isto kao sto je Svedska prva na kladzama u januaru. Ali sam mislio da si pogledao u medjuvremenu bar dva filma

Ne, ne, tek ću ovih dana Čikago, a Džudi ću verovatno u bioskopu (kod nas stiže 24. oktobra).
Meni je Cikago dosadan al Rene je dobra

Послато са 5046Y помоћу Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #346 poslato: 26 Septembar 2019, 22:12:56 »
Hvala svima! Vicešampion u moru zicera je kao pobeda, iako sam od pocetka znao da ću ići vrlo visoko.

Tintu čestitke na pobedi,  očekujem odličnu temu! Pesma je top, mada ne volim Anouk previše.
Organizacija slabašna sa dosta propusta i grešaka.

Printscreenovi: Leo Cezar,Anhel
glasanje u pf: Mirco, etica
glasanje u finalu: tetsuijn, euronik

:crazy:

Hvala svima na pohvalama i što ste učestvovali i bili deo ovog izdanja (jedino mi je žao što je došlo do tih diskvalifikacija, ali šta da se radi.. :( ) O rezultatima, kad mi je ovako dobro izdanje bilo, ne znam ni da li da pričam posebno..Eventualno su mogli Oh Wonder, Helena i Zella iz drugog da se nađu u finalu, rezultatima prvog manje-više zadovoljna (još da je i moja pesma bila u finalu, sve bi bilo potaman.  ;D Al dobro..).. Što se finala tiče, jedino je Blackmore's night mogao i više. Hvala svima koji su glasali za Michalisa, posebno Leu i Bjornu na dva puta po 8 poena.
« Poslednja izmena: 26 Septembar 2019, 22:29:15 ivana-ns »

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #347 poslato: 26 Septembar 2019, 22:30:23 »
Organizaciju prepustam iz jednostavnog razloga jer nemam pojma nista od ovoga da radim i bilo bi ocajno i mucio bih pre svega vas, pa onda mene.
Ako znas da kucas poene u tabeli odmah uzimaj ne moras nista posebno sa slikama :D

Послато са 5046Y помоћу Тапатока

Toliko znam, ali to ne bi bilo dovoljno.   :(

A sto se tice teme verovatno bi bilo nesto vezano za ESC sa par zackoljica, a opet skoro pa slobodna tema.  :D

« Odgovor #348 poslato: 26 Septembar 2019, 22:34:24 »
Organizator 201. FSC-a je stevan989  ;(:); ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
« Odgovor #349 poslato: 26 Septembar 2019, 22:40:24 »
Donekle očekivano. A sad šifre, zadaci, drnde, mrnde...

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #350 poslato: 26 Septembar 2019, 22:42:31 »
Imam predobru pesmu, jos kad bi se uklopila u temu... :D
.

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero las Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #351 poslato: 26 Septembar 2019, 23:30:50 »
Donekle očekivano. A sad šifre, zadaci, drnde, mrnde...

Onda može Čoda, njemu ne smeta da nas muči. ;D

:D :D :D

Inače da se zahvalim na ovim silnim 12pts. 4 sam izbrojao, bilo je i desetki, ma milina jedna.Čak me i elitisti podržali.Bravo!  :-*
TOP 9:  1. :sm: 2. :ch: 3. :cy: 4. :fi:  5. :is: 6. :by: 7. :no:  8. :si: 9. :es:  ostale mi se ne dopadaju

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #352 poslato: 26 Septembar 2019, 23:36:23 »
Da se zahvalim svima koji su glasali za Anouk i na cestitkama.

U pf-u  12  Ady i etica; 10 1234567890, mirCo, ivana-ns i kopachka; 8 MilanB; 7 hipotalamus i choda; 3 Margy; 1 Novinar i Bjorn (iznenadjenje da sam dobio poen, nakon sto je trazena DSQ)
Ocekivao sam da ce se Leu dopasti moja pesma i da ce dati koji poen, jer inace voli moje pesme, a ono krompir  :D. Bar je bila u finalu na 11. mestu.  :)

U finalu 12  Djudja, MarkoH i mirCo; 10 kopachka, etica, Eurovisioner i Ady; 8 ivana-ns i Majsta94; 7  choda, euronik, 1234567890, stevan989, MilanB, Petar i Bjorn (jos vece iznenadjenje kad sam video ovih 7 poena  :o  :) ) i svim ostalim na manjim poenima.

Na mom prvom FSC-u 12p sam dodelio etici (do dan danas mi je jedna od najboljih) i nakon 7x0p, 2x1p napokon je na red dosao 12p. Mozda da sam ranije dao 12p (da sam znao), ranije bih pobedio.  :D

Nakon 5 vezanih nula za tetsujina usledila je 7. A kod Lea sam nastavio niz od 6 vezanih datih poena u finalu, dok je taj niz kod Avocada 5.

A ovo je ta reklama gde sam cuo pobednicku pesmu i koju ste vi mogli da cujete. :)

https://www.youtube.com/watch?v=gZrdi-4hGaE
« Poslednja izmena: 26 Septembar 2019, 23:44:01 Tinte »

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #353 poslato: 26 Septembar 2019, 23:49:20 »
Bravo Tinte na pobedi!  ;(:); Moćna stvar definitivno!  :-*
U početku sam mislio da joj dam 4-5 poena u polufinalu, da bi na kraju izbila tesno na čitavih 12! Mislio sam da neće dobro proći u sučeljavanju sa drugim polufinalom, ali mi je dodatno porasla na 10 finalinih poena - pesma koja svakim slušanjem ostavlja sve jači utisak, a drago mi je da je pobedila izvođačica koju sam i sam slao ove godine!
Dobre su sve pesme u vrhu. Bravo i Avocado na zasluženom drugom mestu!

Loreen mi je i ovaj put bila najbolja (kao i sa 71 Charger pre godinu dana) i šteta samo što ona nije prošla bolje.

Retko se dešava da bukvalno sve izvođače kojima sam dao poene u finalu više nego dobro poznajem, kao ovaj put.

Hvala Ivana za lepo obeležavanje jubileja.  :)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #354 poslato: 26 Septembar 2019, 23:51:30 »
bravo tinte. ovoga puta ništa od mene. ne preferiram anouk još od esc-a. ali, čestitke. ;(:);
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #355 poslato: 26 Septembar 2019, 23:58:08 »
Čestitke Tinte  ;(:);

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #356 poslato: 27 Septembar 2019, 00:11:31 »
Bravo Tinte, čim sam čuo pjesmu znao sam da će pobijediti.
Čestitke i Ivani  :G)
:rsb:
:esb: :plb: :uab: :frb: :mkb: :amb: :ieb: :nlb: :aub:

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #357 poslato: 27 Septembar 2019, 00:19:24 »
Hvala vam.  :)

@Ady  Kad sam usao u finale ocekivao sam da budem tu negde od 5-10. mesta, tako sam prolazio u prethodna tri puta, a i ostale pesme u finalu su bile jake. Pobedi sam se malo nadao (moram priznati da je verovatno i mirCovo navijanje za Anuk doprinelo pobedi  :) ), ali svakako nisam ocekivao da ce biti preko 20p. Mislio sam da ce, ko god da pobedi, biti uz manju razliku.

@tetsujin  Ni ja nesto ne preferiram Anuk, ali se potrefilo da to ona peva i odlicno je to uradila. Mada moram priznati da je pesma (koju izvodi Anuk) koju je Ady poslao bila dobra i dao sam joj 8p u finalu.

Inace me je iznenadilo da je niko nije poslao ranije (bilo je prilika), a izasla je negde pocetkom aprila.

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #358 poslato: 27 Septembar 2019, 00:26:18 »
(moram priznati da je verovatno i mirCovo navijanje za Anuk doprinelo pobedi  :) ),
Budi srećan što nije odmoglo!  :D

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #359 poslato: 27 Septembar 2019, 00:32:52 »
Ne znam kakve to price kruze po Forumu.
Nisam obavesten.  :-\

Meni je svakako pomoglo. Hvala.  !_!

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Nezasluzene pobede

Započeo Doctor Who

78 Odgovora
9162 Pregleda
Poslednja poruka 09 Maj 2013, 21:28:25
Gollum
xx
Nisu pobedili, a trebalo je (da pobede)

Započeo tetsujin

53 Odgovora
6165 Pregleda