Autor Tema: 201. FSC - Prođe leto trideseto...  (Pročitano 3985 puta)

Odg: 201. FSC - Prođe leto trideseto...
« Odgovor #330 poslato: 13 Oktobar 2019, 00:52:36 »
Ništa nije slučajno.  :D

Može Holandija.  ;(:);

• hari_eurovision
  • Hero Member
  • Ja sam Hari i imam Harizmu, imam Harizmu !
  • Zemlja: ba
« Odgovor #331 poslato: 13 Oktobar 2019, 00:56:20 »
cestitke Stoletu na pobjedi btw dvoumio sam se dal da dam Dotanu il Wrabelu 12 medjutim na kraju sam odlucio da dam Wrabelu 12ti a Dotanu 10 !   :)
"It is really apsurd to host a contest about peace and unity in a country that is conflicted by war and disunity ! "
Matthias Haraldsson

• stevan989
  • Moderator
  • Wanna know my secret? BANG!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #332 poslato: 13 Oktobar 2019, 00:56:40 »
To bi bilo to za ovo izdanje FSC-a. Pre svega hvala svima koji su glasali za James-a i "Right here" i doneli mi jednu polufinalnu pobedu i finalni top 3 plasman. :-* Prvo sam planirao jednu drugu pesmu, ali onda sam čuo ovu u toku prijava dok je winamp išao na shuffle i rekoh "to je to" i bio sam u pravu. :D

Čestitke Stoletu na pobedi, dobra je pesma, od mene nije bilo poena, jer mi je kao i mnogima ovo finale bilo super, pa je zajedno sa Bojanom ostala ispod crte, ali svakako je zaslužila koji poen. :G) Meni se najviše dopala moja dupla 12-ica koja mi je baš legla, a to je Chet Faker i "Gold" koju je poslao Ady. ;(:); Ali skoro celo finale mi je bilo super. :G)

Tabelu u drugom postu nisam mogao da stavim u excel formatu, jer je čak i kad razdvojim finale od polufinala prevelik file, ali sam postavio slike sve tri tabele, kao i u ovom postu. :G)

Hvala na pažnji, za kraj uživajte još jednom u pobedničkoj pesmi - Dotan i "Numb"! ;(:);

BEST OF ESC 2019.
:nlb: :ptb: :chb: :azb: :itb: :rsb:

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #333 poslato: 13 Oktobar 2019, 00:58:00 »
Hvala svima na glasovima za Dotana, kao i na cestitkama  :-* iznenadjen sam rezultatom, jer sam, kao i vecina, ocekivao pobedu Wrabela  :D 
Prihvatam organizaciju, ali ce biti skromnija nego sto ste od mene navikli jer nemam previse slobodnog vremena  :G)

Ajd sad tema Holandija.  :D
Interesantna ideja, ali bilo bi previse. Mada, mozda neko iz Holandije ponovo izdominira  :D

Ha, ha opet Holandija! Onda kad je tema bila tridesete pobedila Caro Emerald iz Holandije, na proslom FSC-u pobedila Anouk iz Holandije i zanimljivo mi sto je direktni finalista, Tinte, poslao pevacicu koja je rodjena istog datuma (ako sam dobro zapamtila) kad i pobednik ovog izdanja, Stole. :)

Dobro si zapamtila  :G)
01. :fr: 02. :rs: 03. :mk: 04. :pl: 05. :am: 06. :es: 07. 08. :by: 09. :ru: 10. :ie:

11. :ua: 12. :al: 13. :au: 14. :mt: 15. :nl: 16. :ge: 17. 18. :it: 19. :pt:

#jesc2019

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
« Odgovor #334 poslato: 13 Oktobar 2019, 01:06:06 »
Može tema pesme rijaliti učesnika? ;zv:)

edit:
tets opet poslao pesmu koju sam imao na spisku i opet dobio 12p. Prošli put pesma iz filma, ovaj put pesma iz serije. Na istim fsc-ovima sam i ja poslao pesmu iz filma odn. serije i u oba slučaja je bolje prošao. Prvi put za 4 pozicije, sad za pet. I na oba fsc-a sam ispao najveća žrtva, jer su me organizatori držali u vrhu bez pokrića u toku priredbe, a onda zalepili za dno. Setimo se, prošli put je to bila Lady Gaga - IWARATW, a sada Maria Leon - YNEM.

#eticadabudem
« Poslednja izmena: 13 Oktobar 2019, 01:37:24 mirCo »

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #335 poslato: 13 Oktobar 2019, 01:44:48 »
Tema stize u toku noci  :G)

Može tema pesme rijaliti učesnika? ;zv:)
Nekom drugom prilikom  ;D

« Odgovor #336 poslato: 13 Oktobar 2019, 01:52:20 »
Čestitke Stoletu na pobedi i pohvale Stevanu na, kao i uvek odličnoj organizaciji i interesantnim priredbama. Dosta dobro finale, tako da ne mogu da kažem da, u neku ruku nisam zadovoljna rezultatima istog, kao što sam i napisala u poruci sa glasovima svaka od pesama je zaslužila da dobije poneki poen, ali nije bilo toliko mesta.  :D Možda je Maria bila za viši plasman, barem meni. Hvala svima na glasovima za PeeWee-ja, gledamo se na sledećem izdanju. :G)

Printscreenovi: prijave: Tinte, Avocado, glasovi u pf: Eddie The Head, Milos97, glasovi u f: Eurovisioner, Ro

Takođe, Ady (?) kad bude bio u mogućnosti, neka postavi prijavu i glasove organizatora. :)

• Novinar
  • Hero Member
  • Korku yok!
  • Zemlja: wales
« Odgovor #337 poslato: 13 Oktobar 2019, 08:20:55 »
Čestitke organizatoru i pobjedniku ( od mene 12 )  ;(:);  ;zv:) hvala svima na poenima za Petrosa  :G)
Ateşle oynamayın.
Ben bir ateşim!

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
« Odgovor #338 poslato: 13 Oktobar 2019, 08:31:12 »
Nisam mogao sinoć da pratim priredbu, ali odgledao sam je sada. Bravo Stevane na organizaciji, bilo je vrlo zanimljivo i neizvesno do samog kraja. Čestitke Stoletu na pobedi, zasluženo. Od mene 12 u polufinalu i 10 u finalu, mogla je biti i dupla 12, pošto sam se dosta dvoumio oko Dotana i Wrabela. Obe pesme su mi zvučale pobednički. Moj top tri je i završio na prva tri mesta tako da sam zadovoljan.

Što se tiče mog predloga "Îmi pare rău", odnosno "Izvini", prezadovoljan sam rezultatom. Ovo peto mesto mi je draže od oba prva mesta ove godine, pre svega zato što je za mene ova pesma posebna, lična. Dugo sam izbegavao da je šaljem jer nisam želeo da bude među poslednjima u polufinalu, što bi na mnogim drugim izdanjima verovatno bio slučaj. A i na ovom izdanju sam se jedva provukao u finale. :D I još samo da se zahvalim Anhelu i Marku H na 12 poena, Stoletu na 10 poena, Adiju, Leu i Avocadu na 8 i svima ostalima na manjim poenima.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #339 poslato: 13 Oktobar 2019, 09:51:22 »
čestitke na organizaciji, čak je i bilo koliko toliko jednostavno iako povremeno zamorno pratiti što se događa u rezultatima... stevan uvijek komplicira  :D što se tiče moje pjesme - neočekivano super prošla ... nisam očekivao niti finale, a kamoli 10.mjesto. ovo je treće 10. mjesto za redom...
@mirco bit će da previše gledamo serije i filmove  ::()
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• hari_eurovision
  • Hero Member
  • Ja sam Hari i imam Harizmu, imam Harizmu !
  • Zemlja: ba
« Odgovor #340 poslato: 13 Oktobar 2019, 11:35:37 »
Hvala Veritasu, Milanu i Novinaru na 12ticama  8) :-*   btw. kad vidim Milan i Novinar odmah mi nampadne Milan Milosevic  ;D

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #341 poslato: 13 Oktobar 2019, 11:38:14 »
Usao sam samo da vidim kako je proslo finale. Ovih dana sam bas u frci i knap sam sa vremenom.
Kasnije cu da pogledam ceo finalni sou.

Cestitke Stoletu na pobedi i sad je usao u TOP 3 ukupne liste pobednika. Pesma je odlicna. Mojih 10p.  ;(:);
Da je Wrabel pobedio isto bih bio zadovoljan. Mojih 8p.  ;(:);
Vitaa & Slimane sam hteo da posaljem i drago mi je sto je poslata, ali sam ocekivao mnogo bolji plasaman. Margy odlican izbor, mojih 12p.  :G)
Nisam zadovoljan sa svojim plasmanom, ali kasnije cu detaljnije analizirati za ovaj neuspeh.  :D

Cestitacu organizatoru na priredbi (iako nisam odgledao ceo) i verujem da je bilo odlicno kao i u pf-u.  ;(:);

Je li to od Dejvid Nikolsa ?
Znam da ima i knjiga tj. da je film radjen po knjizi, ali nisam citala. Potrazicu je, zanima me bas. @Tinte, jeste.

Hvala sa "malim" zakasnjenjem. :)  To ce mi biti sledeca knjiga za citanje.
TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

• Veritas
  • Hero Member
  • Zemlja: nz
« Odgovor #342 poslato: 13 Oktobar 2019, 13:42:20 »
Čestitke pobedniku i organizatoru  ;(:);
Hvala svima na poenima za Cobetinu, a posebno Majsti, Tinteu i Милану  :)

• Ro
  • Hero Member
  • #Homofob #Srbofob #Ksenofob
  • Zemlja: hr
« Odgovor #343 poslato: 13 Oktobar 2019, 14:54:40 »
Čestitke Stole na pobjedi, 12 bodova lagano  :G)
1.:eeb: 2.:rub: 3.:nlb: 4.:chb: 5.:nob: 6.:azb: 7.:frb: 8.:itb: 9.:seb: 10.:ltb:

11.:es: 12.:cy: 13.:rs: 14.:gb: 15.:gr: 16.:hu: 17.:be: 18.:am: 19.:is: 20.:hr: 21.:ro: 22.:al:  23.:ie: 24.:il: 25.:by:

26.:sm: 27.:md: 28.:dk: 29.:fi: 30.:pl: 31.:mk: 32.:de: 33.:pt: 34.:mt: 35.:at: 36.:me: 37.:au: 38.:ge: 39.:si: 40.:lv: 41.:cz:

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #344 poslato: 13 Oktobar 2019, 21:55:45 »
Chet Faker, moja 12-ica. :G)
Hvala na 12-ici!  ;zv:) Hvala Stevane, Djudja i Alexa (hehe, razmena) na istom!  ;zv:)
Hvala Björnu na 10 i svim ostalima!  8) (standardna ekipa)
Sedmo mesto je znatno iznad mojih očekivanja, naročito imajući u vidu ovakvu konkurenciju!  ;(:);

Bravo za pobednika Stoleta!  :G) Pametan izbor, izuzetno moćna pesma. Čestitke svim sjajnim finalistima, iako u njemu nije bilo mesta za fenomenalnu Agnes Obel.
Kompletan top 5 je od mene dobio poene što znači da su svi bili super.
Organizacija i prezentacija rezultata je bila neobično zanimljiva; takođe na visokom nivou.

FSC uspešan i dobar u svim segmentima!  !_!
1. :itb: 2. :sib: 3. :seb: 4. :hub: 5. :azb: 6. :czb: 7. :lvb: 8. :fib: 9. :isb: 10. :nlb:

11. :at: 12. :dk: 13. :pt: 14. :ru: 15. :pl: 16. :be: 17. :de: 18. :mk: 19. :no: 20. :rs: 21. :au: 22. :al: 23. :mt: 24. :sm: 25. :ro: 26. :ie:

27. :il: 28. :ge: 29. :gr: 30. :fr: 31. :lt: 32. :hr: 33. :gb: 34. :ee: 35. :by: 36. :ch: 37. :am: 38. :cy: 39. :md: 40. :es: 41. :me:

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
LI Srbovizija - Sremski Karlovci - Leto

Započeo arheometar

421 Odgovora
9963 Pregleda
Poslednja poruka 02 Septembar 2012, 22:35:30
Marin Han