Autor Tema: 201. FSC - Prođe leto trideseto...  (Pročitano 5826 puta)

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
  • Zemlja: rs
Prijava i glasovi organizatora
« Odgovor #345 poslato: 13 Oktobar 2019, 22:02:20 »
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
« Poslednja izmena: 14 Oktobar 2019, 13:12:10 Ady »

• etica
  • Hero Member
Odg: 201. FSC - Prođe leto trideseto...
« Odgovor #346 poslato: 13 Oktobar 2019, 23:59:28 »
Je li to od Dejvid Nikolsa ?
Znam da ima i knjiga tj. da je film radjen po knjizi, ali nisam citala. Potrazicu je, zanima me bas. @Tinte, jeste.

Hvala sa "malim" zakasnjenjem. :)  To ce mi biti sledeca knjiga za citanje.
Kazu da je knjiga jos bolja od filma.

Hvala svima koji su glasali za Jenifer. :G)

• Anhel
  • Hero Member
  • #TeodoRaESC2020
« Odgovor #347 poslato: 14 Oktobar 2019, 10:55:52 »
Čestitke Stole na pobedi, odlična pesma  ;(:); I čestitke stevanu989 na organizaciji  ;(:);

Ja opet 6. mesto, nisam očekivao to :D Da se zahvalim svima na poenima u pf, kao i u finalu a posebno: Djole89, kopachka i Brojčani (12p), Leo i Veritas (10p) i mirCu (8p)  ;(:); ;zv:)
Ko ovde ne poludi, taj nije ni bio normalan

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #348 poslato: 14 Oktobar 2019, 14:52:36 »
Steta sto nisam uzivo ispratio finale, bilo je odlicno.  :G)

Sto se tice plasmana, ocekivao sam da cu biti bolje plasiran i par poena me je delilo od TOP 10 plasmana.
Hvala Euorovisioneru na duploj 12-ici i kojem se jedinom bas bas dopala moja pesma.  :music:
Hvala Stoletu i Avocadu na 7p, 6p MilanB, kao i svim ostalima na manjim poenima.  :)

Citat
2. Christos Mastoras - Den exo idea – U ovoj pesmi mi se svidja taj grcki melos (bar se meni cini da jeste). Prijatno za slusanje. Bez obzira koliko mi se dopada ( ili ne), ovo bih voleo da vidim da se plasira u finale i da tamo bude u TOP 7-8.

Citat
2. Elen - Sink like a stone – Pocetak pesme mi se bas bas dopada i ukupno bi mi bila u TOP 3, ali refren mi je slabiji i kvari mi celokupan utisak. Pokusacu nekako da je nagradim visoko (zavisi ce od trenutka) i svakako je vidim u finalu.

Dve pesme koje sam ocekivao da ce biti u finalu (nedostajale su) su pod istim rednim brojem i zavrsile su na 14. mestu u svom pf-u (jedna pretposlednja, a druga poslednja). Nisu zasluzile da budu tako niske.

« Odgovor #349 poslato: 15 Oktobar 2019, 23:22:44 »
Evo i ja da se zahvalim Djoletu na 10 u polufinalu i finalu  :-* kao i Stevanu na 8 u polufinalu  :-* i Etiki na 8 u finalu  :-* i ostalima na manjim poenima.  :G)

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #350 poslato: 17 Oktobar 2019, 01:50:14 »
Čestitam pobjedniku,odlična je pjesma pobijedila iako je meni vrh pjesma i otkriće ovoga kruga Pasha Parfemi koju je poslao Milan B.12 u polufinalu za ,Jamesa M pobjednika polufinala.Čestitam organizatoru i hvala svima koji su glasali za Johna svi većinom koji su glasali dali visoke poene.Sljedeći krug nisam siguran da li mogu iako imam tri izvođača i pjesme ali idem na poslovni  put .Valjda hoću  :G)

• stevan989
  • Moderator
  • Wanna know my secret? BANG!
« Odgovor #351 poslato: 31 Oktobar 2019, 23:31:13 »

Printscreenovi: prijave: Tinte, Avocado, glasovi u pf: Eddie The Head, Milos97, glasovi u f: Eurovisioner, Ro

Ostao sam ovo dužan, nisam se logovao na duže poslednjih dana preko kompa, pa postavljam sa malim zakašnjenjem :)

BEST OF ESC 2019.
:nlb: :ptb: :chb: :azb: :itb: :rsb:

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
LI Srbovizija - Sremski Karlovci - Leto

Započeo arheometar

421 Odgovora
10021 Pregleda
Poslednja poruka 02 Septembar 2012, 22:35:30
Marin Han