Autor Tema: 202. FSC - New Faces  (Pročitano 7275 puta)

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
Odg: 202. FSC - New Faces
« Odgovor #405 poslato: 31 Oktobar 2019, 10:06:12 »
Hvala tinte ma 12 ,majsta i brojčani za magdalenu  :-*
Izgleda da sam opet te sreće da su svi koji su komentar napisali da žale za finalom Magdalene bili u suprotnom polufinalu
Čestitam pobjedniku i organizatoru na trudu
 Daleko najbolju pjesmu ovoga kruga je ima Leo Cezar,čestitam   :G)
« Poslednja izmena: 31 Oktobar 2019, 10:11:12 MarkoH »

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #406 poslato: 31 Oktobar 2019, 14:29:41 »
Tema je bila odlicna, a sto se pesama tice dosta toga mi nije leglo.
Iz mog, drugog, pf-a mi prosle samo tri pesme (poeni 10, 2 i 1), u prvom je situacija bila malo bolja (osim Dutch Criminal Record prosle mi one koje su mi bile u top 5), u finalu mi 12-ica zavrsila na poslednjem mestu (Cage The Elephant) - bzvz plasman. Lepo je sto je Rosalia (moja 10-ka) uspela da udje i top 10 i sto su mi pesme kojima sam dala osam i sedam poena zavrsile na prvom i drugom mestu.
Cestitke stevanu. :) Fina je Nana triste.
Inace, i ja sam mislila da ce Dance Monkey sigurno proci i biti u vrhu. Prvi put sam je cula sada ovde i skroz mi je simpaticna i pozitivna. Videh da je u gomili zemalja bila prva na top listama.
Mislila sam da ce i moja pesma ostaviti bolji utisak, a onooo.... katastrofa prosla. Hvala onima koji su glasali (i onima koji bi mozda glasali) za Lions Head. :G)

• stevan989
  • Moderator
  • Wanna know my secret? BANG!
« Odgovor #407 poslato: 31 Oktobar 2019, 23:40:18 »
Potpuno neočekivana i mnogo draga pobeda, emotivnu i divnu "Nana triste" ssm zavoleo na prvo slušanje i samo čekao trenutak da je pošaljem. :-*

Hvala svima na čestitkama i onima koji su glasali na poenima, bilo to 12 ili 1 svi su doprineli tome da se ovaj divan duet nađe na prvom mestu. Posebne čestitke Bjornu zbog torte, slab sam na slatkiše, a i sreća n rođendan sa zakašnjenjem, tebi namešteno bacam "pobedniki bidermajer" za osvajanje 203. izdanja. :D

Čestitke i Stoletu na očekivano dobroj organizaciji! :cheer:
BEST OF ESC 2019.
:nlb: :ptb: :chb: :azb: :itb: :rsb:

• Björn
  • Golden Member
« Odgovor #408 poslato: 31 Oktobar 2019, 23:54:17 »
Leo odgurnut, bidermajer uhvacen! Hvala  :-*

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #409 poslato: 01 Novembar 2019, 07:39:04 »
Hahahahahaha

Послато са 5046Y помоћу Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter