Autor Tema: 206. FSC - Best Years  (Pročitano 5697 puta)

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
Odg: 206. FSC - Best Years
« Odgovor #495 poslato: 28 Januar 2020, 18:41:25 »
Ro, završnica je bila uzbudljiva, vidim da ti se dobro sve posložilo, baš smo dobrim redom slali glasove.  :D

Stvarno glasali ste ko da sam naručio tako  :D, na početku glasanja sam se doduše smorio kad sam vidio kolika je prednost i razmišljao sam da zato ne prezentiram po redu nego da napravim svoj raspored jer će bit dosadno, ali reko ajde sačekat ću kraj da vidim kako ću, i nakraju je sve ispalo savršeno da prezentiram po redu kako su dolazili glasovi i da ništa ne diram  ;D
1.:nob: 2.:hrb: 3.:dkb: 4.:rsb: 5.:alb: 6.:chb: 7.:itb: 8.:grb: 9.:ilb: 10.:ieb:

11.:lt: 12.:is: 13.:de: 14.:se: 15.:gb: 16.:au: 17.:az: 18.:am: 19.:ua: 20.:lv:

21.:fr: 22.:nl: 23.:fi: 24.:bg: 25.:ro: 26.:mt: 27.:ee: 28.:es: 29.:ru: 30.:at:

31.:pl: 32.:ge: 33.:mk: 34.:cz: 35.:md: 36.:be: 37.:cy: 38.:by: 39.:si: 40.:pt: 41.:sm:

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #496 poslato: 28 Januar 2020, 18:59:23 »
Još gluplje je shvatiti to kao podsmevanje tim ljudima.

Meni je smešnija ona što je izabrala da generičnu pesmu na engleskom peva starim ljudima.

Mogla je nešto tradicionalno ili bar na švedskom.

Nadam se da smo se razumeli, odvojio sam rečenice i ja po pasusima.

Nije glupo, shvaceno je iz konteksta sta se mislilo. Nisi rekao direktno to ali je sve je bilo u stilu "Evo za kraj da se nasmejemo ovoj jadnici. U starackom domu je nasla da peva..."

A i sam si porvrdio to vec u drugoj recenici.

Znaci, cela sustina mog posta je da skrene paznju da sala nije smesna i neprimerena je. To je to.

I da, izbor pesama je njena stvar. 

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #497 poslato: 28 Januar 2020, 19:05:40 »
Svakako se radi o polu-internoj fori koje ti nisi deo, a koja je nastala slučajno kad smo nas osmorica gledali zajedno finale FSC-a. Protiv penzionera u staračkom domu nemam ništa, još jednom. Ne znam odakle ova potreba da jednom godišnje padneš ovde s neba u rebra i deliš neke lekcije. Nikome nije zasmetalo i dođe honorarni globalni moderator da lupa šamare. :D Opusti se i ne shvataj stvari toliko ozbiljno. Čuo sam da ljudi koji se mnogo nerviraju rano završe u domu za stare i tamo dođe neka nebitna Šveđanka da im peva Home uz nagradnu igru.
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

• Björn
  • Golden Member
  • California Dreaming ☀️
« Odgovor #498 poslato: 28 Januar 2020, 19:20:18 »
Ana jeste jedna jako dobra osoba, imao sam tu srecu da je upoznam. U medjuvremenu je upisala medicinu i zeli uporedo sa muzikom, da leci ljude i lekovima! Svaka njoj cast, ali jeste smesno ovo za staracki dom😄

One je tako humble, nadam se da ce opet u finale. Stop divama!
« Poslednja izmena: 28 Januar 2020, 19:28:56 Björn »
Život mi je brat

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #499 poslato: 28 Januar 2020, 22:58:28 »
Svakako se radi o polu-internoj fori koje ti nisi deo, a koja je nastala slučajno kad smo nas osmorica gledali zajedno finale FSC-a. Protiv penzionera u staračkom domu nemam ništa, još jednom. Ne znam odakle ova potreba da jednom godišnje padneš ovde s neba u rebra i deliš neke lekcije. Nikome nije zasmetalo i dođe honorarni globalni moderator da lupa šamare. :D Opusti se i ne shvataj stvari toliko ozbiljno. Čuo sam da ljudi koji se mnogo nerviraju rano završe u domu za stare i tamo dođe neka nebitna Šveđanka da im peva Home uz nagradnu igru.

Upravo u tome i jeste stos - ti si mislio da ce ta interna "fora" biti zanimljiva svima ali nije. Nikakav problem to ne bi bio da "fora" nije poprilicno neukusna i trula (kao sto jeste) i na to ti je i skrenuta paznja bez ikakvih upozorenja i slicno, dakle bio je cist dobronameran savet, a to sto si ga ti shvatio kako si ga shvatio, to je tvoj problem.

Sto se tvojih "opaski" na moj racun tice.........moram prvo da te demantujem, ja nikad nisam bio "honorarni moderator" jer mi forum nije nikada bio izvor prihoda. Isto vazi i za Milosa (posto si se i na njega zalio). Nas dvojica smo godinama gradili forum i doveli ga do tacke na kojoj je danas. To je proces koji je trajao zapravo celu jednu deceniju (i vise). Sve smo radili iskljucivo iz hobija i u svakom trenutku smo gledali da sto vise ljudi bude zadovoljno, uvek je u interesu bio forum kao celina i ljudi na njemu.

Naravno, vremenom su se kod obojice okolnosti promenile i zato nam sada izrazito znaci pomoc svih drugih moderatora koji rade na unapredjenju foruma. Sto se moje pozicije tice, onog trenutka kada bude postojala sigurna alternativa koja ce biti spremna da se upusti u ovu avanturu i preuzme forum na sebe, ja cu predati stafetu kompletno. I Milos je isto spomenuo jednom ranije za sebe. Tako da za buducnost nema brige u svakom slucaju.

I da, posto ovaj problem razumem i uzduz i popreko, znam kako da se cuvam (koliko mogu, naravno a ne mogu previse kao ni bilo ko drugi)..........i uostalom to jeste jedan od glavnih razloga zasto je moje slobodno vreme skoro pa nepostojece. Ja tebi u svakom slucaju ne zelim da zavrsis u starackom domu ali da bi se to osiguralo, potrebno je mnogo vise od "izbegavanja sekiracije" i slicnih stvari. Izbegavanje sekiracije te nigde zapravo nece dovesti kada je ova stvar u pitanju. E zato je potrebno raditi na vreme, da posle kao rezultat toga NIKO ko cita ovaj post ne zavrsi u starackom domu. A ni njihove porodice. Zato i postoje ljudi koji izdvajaju svoje vreme da bi sutra drugima bilo bolje i da ne bi lezali u bolnici, bolesni, nepokretni i zaboravljeni od svih. I ne traze nista zauzvrat pritom.

Ovde stavljam tacku a ti svakako razmisli jos jednom o svojoj "fori" a i o drugim stvarima koje si govorio meni ali i drugima danima unazad. Ja sam svoje rekao.

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #500 poslato: 28 Januar 2020, 23:04:43 »
Pa onda podeli lekciju svima kojima je bilo zanimljivo/smešno. Ipak mislim da si "overreact-ovao", nikog nije briga za tu foru, realno.

I još jednom da dodam, i poslednji put, nema nikakve veze sa starim ljudima i staračkim domom. Možeš do sutra da me ubeđuješ u suprotno, ali jbg, nema veze s njima. :)
« Poslednja izmena: 28 Januar 2020, 23:21:31 Petar »

• Stole
  • Golden Member
  • ▪️◾▪️
« Odgovor #501 poslato: 28 Januar 2020, 23:19:38 »
O boze, kakva drama bez potrebe. Pa uopste nije bila poenta u starcima, bukvalno smo se na sajtu za zajednicno gledanje smejali bingu, tomboli i Leovoj izvucenoj mesoreznici i sve to u sali bez ikakve lose namere. Nesto se ne secam da smo  bilo sta lose napisali o tim ljudima i ovde i na sajtu, to mogu da potvrde i ostali forumasi koji su tamo bili prisutni.
1.:nob: 2.:rsb: 3.:ltb: 4.:mtb: 5.:mdb: 6.:amb: 7.:deb: 8.:rob: 9.:azb: 10.:eeb:

11. :al: 12. :hr: 13. :lv: 14. :bg: 15. :se: 16. :ru: 17. :si: 18. :gr: 19. :pl: 20. :it:

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
« Odgovor #502 poslato: 29 Januar 2020, 07:49:15 »
Stvarno je malo preozbiljno sve shvaćeno. Ne verujem da je bilo ko imao neku lošu nameru. U samom videu se i ne vide ljudi iz staračkog doma, samim tim, niko se njima nije ni smejao. Ono što je smešno u videu je ambijent u kojem nastupa Ana, posebno kad se uporedi sa ostalim izvođačima čija uživo izvođenja pesama su uglavnom bila na velikim koncertima i manifestacijama. Inače, Petar prvo nije želeo da podeli taj video, da se neko ne bi uvredio. Ali je na insistiranje ostalih učesnika u preslušavanju postavio i ovaj video. Tako da, ako se poziva na odgovornost, ima nas više.
EUROVISION 2020

1 :geb: 2 :uab: 3 :hrb: 4 :eeb: 5 :plb: 6 :ltb: 7 :byb: 8 :mtb: 9 :dkb: 10 :rob:

11 :rs: 12 :se: 13 :gr: 14 :no: 15 :ch: 16 :az: 17 :be: 18 :is: 19 :fr: 20 :es:

• euronik
  • Golden Member
  • esc-najsrećniji televizijski program!
« Odgovor #503 poslato: 30 Januar 2020, 17:43:20 »
Odlican pocetak godine: 3.mesto za Lauren.
vrlo zadovoljan i zahvalan svim glasacima. izdvajam samo neke: MilanB 12, Милан 12, Tinte 12, Stevan 12, Margy 10, etica 10, MarkoH 10, Stole 10, Anhel 8.... hvala, merci, grazie, thank you, efharisto poli, спасиба, dankeschön, grazias, teşekkür ederim....

Pobednik je dobar, moja 12ica (Azusena) na 11.mestu, nije bas dobro.

domacin feste i sve ostalo na nivou!

Idemo dalje.. pesma za 207. fsc prijavljena i prihvacena.

pozzzzzzzzz

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #504 poslato: 02 Februar 2020, 16:32:46 »
Cestitam Leo Cezaru na jos jednoj pobedi, a prvoj u ovoj godini.  ;(:);
Cestitam Ro, vidim da je proslo sve kako treba u organizaciji. Najvise volim ovakvo prezentovanje glasova.  ;(:);

Kao sto sam i najavljivao, na ovo takmicenje sam se prijavio revijalno i vidim da je pesma ok prihvacena. U pf-u od 14 poene sam dobio od 10 forumasa, ali su to uglavnom sitni poeni. Hvala svima koji su glasali za G.E.M, a i onima kojima se dopala ova pesma.

Zao mi je sto na kraju Lauren nije pobedila, ali kao sto sam ranije pisao, falilo je nesto malo da oduva konkurenciju.

1. :itb: 2. :beb: 3. :geb: 4. :hrb: 5. :nob: 6. :grb: 7. :rsb: 8. :ptb: 9. :eeb: 10. :alb:

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter