Autor Tema: 213. FSC - Svi jezici sveta  (Pročitano 10305 puta)

• EvilSmile
  • Hero Member
  • #MRZIMOUČITELJICE
  • Zemlja: rs
Odg: 213. FSC - Svi jezici sveta
« Odgovor #735 poslato: 27 Maj 2020, 20:05:31 »
Cestitke Milosu-S bravooo  ;(:); ;(:); ;(:);

Takodje hvala Milanu na fantasticnoj temi i odlicnoj organizaciji!!!🤩🤩🤩
Evilettra Smileborghini

Innamorata di un altro cabrón
Esta es la historia de un amor
Ci stavo male per te e ora no
Tanto lo sai che io faccio così (faccio così)...

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #736 poslato: 27 Maj 2020, 20:28:58 »
Samo da ze zahvalim na poenima u pf-u. Nema puno i ocekivao sam da ce biti vise poena.

8p hari_eurovision
5p Djole89
3p ivana-ns
2p tetsujin

A i onima kojima se dopala iz suprotnog polufinala.

Samo da se pomolim za one organizatore koji budu preuzeli organizaciju u slucaju da Milos-S odbije. Zbog prokletstva.  :amin:
1. :itb: 2. :beb: 3. :geb: 4. :hrb: 5. :nob: 6. :grb: 7. :rsb: 8. :ptb: 9. :eeb: 10. :alb:

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
« Odgovor #737 poslato: 27 Maj 2020, 20:43:31 »
Ali to prokletstvo je stvarno hit.
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

« Odgovor #738 poslato: 27 Maj 2020, 20:51:40 »
Sva sreca pa mogu da uzmem sledeci a ne ovaj ne bi da ispadnem na 150. ucescu  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #739 poslato: 27 Maj 2020, 21:07:54 »
Taman posla da se to desi. :-\

« Odgovor #740 poslato: 27 Maj 2020, 21:15:53 »
Bila bi to tragedija nevidjenih razmera  :o

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
  • Zemlja: cx
« Odgovor #741 poslato: 27 Maj 2020, 21:27:57 »
Na zajedničkom slušanju pjesma mi je užasno loše prošla, momci gdje su vam uši ?  ;D
Bitno je da (valjda) niko nije rekao da je ogavna, kao što i nije. Sasvim je fina pesma.  :)

Bravo za super pobednika Miloša!  ;(:); Mojih 8 poena.

Bravo i za Veritasa za odlično treće mesto. Za mene je to najbolja pesma koja mi je na kraju isplivala na vrh (nije mi bila u polufinalu favorit).
Šteta što i Antti Railio nije bolje prošao. Ovu pesmu sam znao od ranije, čak sam je i (čini mi se) ostavio kao potencijalni FSC entry, a pojma nemam kako sam na nju zaboravio i ispustio je.
ESC 2020. top 5:
:be: :lt: :bg: :mk: :nl:

Glasanje za prvi blok Sanrema do srede u 12h!
Evrovizija u doba korone :: Eurovision Song Contest 2020 - Strana 438 of 438

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #742 poslato: 27 Maj 2020, 21:35:27 »
Kad će nova tema? :D

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #743 poslato: 27 Maj 2020, 21:35:42 »
Prvo sto moram reci je..... bez teksta sam  :D

Eto, mene mnogi od vas znaju kao nekog ko zna da pise i dugacke, kilometarske postove (da ne kazem, eseje ;D ) kada za to ima potrebe, medjutim sama ova priredba kao i krajnji ishod su me skroz iscedili i sada, mozda po prvi put, ne znam ni sta da napisem a da ne zvuci kao nesto sto ste culi toliko vec puta do sada ;D

Pre svega, hvala svima koji su glasali za Conrada  ;(:);  :G) Meni licno je ova pesma bila otkrice kada sam je pronasao i imao je na spisku za slanje dosta dugo. Shvatio sam da Conrad nema nikakav publicitet (verovali ili ne, ne postoji tekst pesme na internetu) i da je potpuno nepoznat cak i u svojoj rodnoj zemlji (Velika Britanija) i ideja mi je bila da se za njega makar ovde cuje. Cak je odgovarao ljudima koji su ga pitali za tekst i govorio im da ga kontaktiraju preko Instagrama ukoliko zele da dobiju tekst pesme.

Prvobitna ideja za moju pesmu, kada sam video Milanovu temu, je bila potpuno drugacija, medjutim posto bendovi nisu bili u opticaju, onda je izbor pao na Conrada. Razmisljao sam se neko vreme da li da prijavim engleski jezik jer sam hteo ipak da ne bude popularan jezik u pitanju. Ali sam resio na kraju da, ako i bude engleski, to bude izvodjac koji je anonimus i kome ce ovo biti neka vrsta promocije. I to je bila jedina misao u glavi kada je Conrad poslat, a ocekivanja su bila nikad manja. Nikad ni nemam velika ocekivanja od svojih pesama ali sada su bila rekordno niska. Nisam se previse ponadao ni kad sam video zaista dobre reakcije, medjutim svakako, prijalo mi je sto su takve kakve su bile.

Drago mi je da se pesma svidela ovolikom broju ljudi i nisam ocekivao da ce upravo Conrad da bude taj koji ce mi doneti ukupno trecu FSC pobedu i jedan od najboljih plasmana ikada (po broju poena i najbolji). Hvala svima jos jednom  :G)  ;(:);

Cestitke i Djoletu, on je takodje u neku ruku pobednik, odlican predlog i zasluzio je da se i njegova pesma nadje u ovakvoj poziciji. Svaka cast  ;(:);

Cestitke i Milanu na maestralnoj organizaciji, sve je bilo besprekorno  ;(:);  :G) Jesu ova usporavanja bila za predinfakrtno stanje ( ;D ) ali je bilo napeto, uzbudljivo i dinamicno, bas kako i treba da bude  ;(:);  Ja nisam imao privilegiju da ucestvujem na tvojim prethodnim FSC-ovima ali definitivno cu pamtiti ovaj tvoj FSC, Milane, i sve sto ga je krasilo ;D

Posto je sve ovo ispalo neocekivano za mene, jedino sto u ovom trenutku mogu da kazem je da okvirno imam ideju za sledecu temu i formulisace se do kraja u narednim satima. Pa cete, u svakom slucaju, biti obavesteni za dalje a tema bi, u tom slucaju, bila otvorena sutra.

Hvala svima jos jednom!

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #744 poslato: 27 Maj 2020, 21:37:46 »
Lepo što si prihvatio organizaciju, prekinućeš kletvu. ;(:);

Sad gledam, Konradu je ovo najslušanija pesma sa samo 72k slušanja. Baš je anoniman.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #745 poslato: 27 Maj 2020, 21:44:25 »
Hvala   :G)

Moram da priznam da nisam gledao brojke u medjuvremenu.  Kad sam pronasao pesmu, bilo je neuporedivo manje svakako :D

U svakom slucaju, mislim da Conrad zasluzuje epitet "rising star" i nadam se da ce se za njega tek cuti. Ima jos nekoliko pesama koje su mi se svidele ali mi se ova dopala najvise i zato sam je izdvojio za FSC vec nakon prvog slusanja.

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #746 poslato: 27 Maj 2020, 21:54:03 »
Čestitke kolegi Milošu, zaslužena pobeda. :G) Posebno mi je drago što smo on i ja uslovno rečeno podelili pobedu, retke su ovako tesne i neizvesne situacije.
Što se mene i mog predloga tiče, zaista nisam ni najmanje očekivao vrh, uzimajući u obzir nepopularnost nemačkog jezika, pa mi je zato posebno drago zbog toga i od srca se zahvaljujem svima na poenima. Wincent mi je inače odavno na spisku, skoro godinu dana unazad i nikako se nije ukazivala prilika da ga šaljem. Dosta jak FSC, svi poeni koje sam dao u opsegu od 5-12 su zapravo konkurisali za 12.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #747 poslato: 27 Maj 2020, 22:07:30 »
Hvala kolega, potpisujem sve sto si rekao  :G)

Drago mi je da je i tvoja prica oko Wincenta slicna ovoj mojoj sa Conradom. Na kraju je ispao najbolji moguci epilog za obojicu. Steta je sto samo jedan od nas formalno nosi oreol pobednika ali u ovom slucaju si to sasvim sigurno i ti. Pohvale za predlog  :G)

« Odgovor #748 poslato: 28 Maj 2020, 00:02:19 »
Čestitke Milošu na pobedi, odlična pesma.  ;(:); Takođe, pohvale Milanu na odličnoj organizaciji, sve je bilo super, posebno još ova tenzija na kraju, koja je stigla ko naručena. Rezultati dosta dobri, zadovoljna plasmanom svog predloga, iskreno sam očekivala bila i gore, tako da je odlično. Hvala Stoletu, Djoletu, Tinteu, Anhelu, Majsti, Milosu97 i EvilSmileu na top poenima kako u finalu, tako i u polufinalu, kao i svima ostalima na srednjim i sitnijim poenima.

Printscreenovi:
prijave:Destroyer, Mark, glasovi u polufinalu:Leo Cezar, euronikglasovi u finalu:hipotalamus, tetsujin

Printscreen prijave i glasova organizatora, kao i LU postaviću sutra.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #749 poslato: 28 Maj 2020, 00:07:08 »
Hvala  ;(:);  :G)

Ujedno, da iskoristim priliku i da kazem da je sve utanaceno oko nove teme te da ce ista biti otvorena sutra (ili sada vec danas) negde oko podneva. Verujem da ce tema biti inspirativna mnogima a sama po sebi nije previse zahtevna .

U svakom slucaju, bice mi cast da vas sve ponovo ugostim nakon cak 204 izdanja  !_!

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Misterije sveta

Započeo Doctor Who

31 Odgovora
4601 Pregleda
Poslednja poruka 24 Jun 2015, 15:40:08
Nikolinanina
xx
Strani jezici

Započeo Marin Han

426 Odgovora
13784 Pregleda