Autor Tema: 215. FSC - Music puzzle  (Pročitano 7109 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
Odg: 215. FSC - Music puzzle
« Odgovor #465 poslato: 04 Jul 2020, 13:37:28 »
Taman sam se sjetio tetsa sinoć, reko' zašto se on ne prijavi :D

Čestitke i Stevanu i Eurovisioneru, odlična pjesma! Aj sad u finale da uđem, hvala svima na glasovima za Ignoriš (kopachka i Leo na 12 i 10, ako se dobro sjećam) i ostalima na sitnijim poenima
1. :itb: 2. :ltb: 3. :rub: 4. :dkb: 5. :rsb: 6. :grb: 7. :rob: 8. :esb: 9. :deb: 10. :hrb:

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
  • Zemlja: cx
« Odgovor #466 poslato: 04 Jul 2020, 14:18:29 »
Bravo Eurovisioner:)
Bravo i za Stevana! Kao što već rekoh, ove slagalice su bile prelepe, a finalna prezentacija je bila i vrhunski odrađena i vrlo uzbudljiva.  ;zv:)
Minimalnu grešku sam primetio samo kod vremena galsanja. Nisam glasao u finalu u 2:52, već u 12:52.  :D

Da se zahvalim svima na poenima za FF, kako u pf-u (mada vidim da sam jedva ušao u finale  :D ), tako u finalu, posebno izdvajam: Ady i stevan989 (12p), Eddie, Stole i etica (10p) i Margy i Majsta94 (8p)  ;(:); :-*
Ja bi se zahvalio Adyu i Stolétu, što su me uvukli u finale, Adyu zbog 12, a Stolétu samim svojim prisustvom u mom pf  :D, baš me eto oće to 9. mjesto na ovom izdanju  ;zv:)
Nema na čemu, bravo za vas što ste poslali odlične pesme.  ;(:); Fuel Fandango i The Cranberries su mi se baš istakli u finalu u odnosu na ostale. Krenberis su mi bili veliko osveženje još u polufinalu i podsetili me na njihovu prelepu muziku 20 i kusur godina unazad (R.I.P. Dolores), a Fuel znam od ranije i volim to njihovo koketiranje sa španskom tradicionalnom muzikom, iako mi je ova pesma bila novitet.

Hvala Ivana i Etico na 12, te pobedniku Euru i Kopački na 10!  ;zv:) Hvala i ostalima na poenima (sa Novinarom sam potupno egal razmenio "sedmicu" u finalu, a "osmicu" u polufinalu ovaj put).  :)
Deseto mesto nisam uopšte očekivao, ali mislim da sam ga zaslužio, ako ni zbog čega drugog, onda zbog toga što sam dobio zadatak da ponovim muškog izvođača iz dela ex-SSSR, a prešao sam bukvalno ceo spisak zauzetih pesama od vrha do dna i stvarno se potrudio da pošaljem što je moguće bolju pesmu koja odgovara mom ukusu, a da je mogu i (neki) ostali voleti.
Ovo je drugi put da šaljem pesmu na :lv: letonskom jeziku, i oba puta sam dospeo u top 10!
Dozvoliću stoga sebi da ovde okačim podsetnik na tu drugu predivnu pesmu grupe Instrumenti sa 137. FSC-a koja je imala ogroman broj nula, ali su me tada od sadašnjih učesnika visokim poenima povadili i do 9. mesta doveli Mark, Tetsujiin, Kopachka i Etica.  :)

ESC 2020. top 5:
:beb: :ltb: :bgb: :mkb: :nlb:

top 15:
:gb: :ru: :is: :ro: :it: :ee: :il: :lv: :cz: :at:

« Odgovor #467 poslato: 04 Jul 2020, 20:17:09 »
Hvala svima još jednom, na glasovima i čestitkama.  :)

Čestitke Stevanu na ideji i organizaciji, sve je bilo odlično.  :G)

Mislim da je ovo prvi put da u finale prođu skoro svi oni za koje sam glasao. ( od 3-12 poena, a više nije ni moglo).

Ady, meni se jako dopala tvoja pesma, zamalo da bude dupla 12, predomišljao sam se do poslednjeg trenutka. Ti si dokaz da bi Letonija na Evroviziji mogla postići zapaženiji rezultat.

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
  • Zemlja: cx
« Odgovor #468 poslato: 04 Jul 2020, 21:41:22 »
Hvala još jednom pobedniče!  !_!

Zaboravio sam da napomenem da sam sa Tinteom ovaj put još u polufinalu kulturno razmenio nulu.  :D

« Odgovor #469 poslato: 04 Jul 2020, 23:11:24 »
Pogledah malo detaljnije tabelu, pa da se i pojedinačno zahvalim bar za veće poene u finalu:  ::()

Ro, Destroyer, kopachka hvala za 12  ;(:);  :-*

Milos97, MrVlaxs, hari_eurovision, Tinte hvala za 10  ;(:);  :-*

MilanB, Anhel, Vax, Mark hvala za 8  ;(:);  :-*

Majsta94 hvala za 7  ;(:);  :-*  i svi ostali koji ste glasali, hvala  ;(:);  :-*   ::()

• Vax
  • Full Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #470 poslato: 05 Jul 2020, 11:04:25 »
Cestitke na pobedi, ocekivano i zasluzeno. The Cranerries i Vanilla Ninja previse nisko. Svaka cast Stevane za slicice i puzle, bas sve super izgleda i bilo je zadovoljstvo pratiti, a i za novi nacin citanja glasova, bar je bilo malkice neizvesno.  ;D 

« Odgovor #471 poslato: 05 Jul 2020, 11:24:08 »
Hvala.  :)

• stevan989
  • Moderator
  • Do more of what makes you happy
  • Zemlja: rs
« Odgovor #472 poslato: 05 Jul 2020, 13:14:52 »
Printscreenovi:

prijave:Ro, kopachka
glasovi - polufinale:Petar, Djole89
glasovi - finale:tetsujin, Stole

Hvala još jednom za pohvale, drago mi je da vam se i ova organizacija dopala. :d1: Hvala i glasačima za "Bylo, no proshlo", pogotovo Evilu na 12, drago mi je što je još nekim ljudima prijao oaj presimpatični i izuzetno prijatan i nostalgičan zvuk osamdesetih. :cheer: Inače, i meni kao organizatoru je zapao, iz mog ugla gledano, pretežak zadatak. Inače nisam preveliki ljubitelj muzike koja se snima na prostoru bivšeg SSSR-a, retko šta imam u folderu sa muzikom, jako slabo pratim i poznajem. I mišljenje se kroz potragu nije promenilo, od mnogo pevačica koje nisu učestvovale koje sam čuo samo mi se Sofia sa ovom pesmom dopala i bez obzira što sam predviđao čak i lošiji rezultat poznajući ukus većine (bottom 3 u pf), opredelio sam se baš za ovu pesmu, plus je bio i što takav tip duži period nisam slao. :) U svakom slučaju, zadovoljan kako sam rešio zadatak i pronašao novi retro hit za playlistu.

Meni su najveći favoriti na ovom FSC-u bili Fuel Fandango, nisam do sada znao za njih, a ovakav tip miksa modernog i tradicionalnog mi često legne, super uklpljeno i aranžirano. ;(:); Inače, nisam hteo da pogađam ko će biti pobednik ovoga puta jer sam organizator, ali mogu da kažem da bih promašio. Em sam bio očigledno jedan od retkih kojima nije palo na pamet da će baš Toše pobediti, em sambio ubeđen od prvog pažljivog preslušavanja da Marcin bez većeg problema ide na vrh. Ali Eddie-ju je kod mene drugo mesto izgleda suđeno, druga moja organizacija zaredom da mu izmakne pobeda za korak. :D :G)
ESC 2020 / My current top 10
1.  :bgb: 2.  :chb: 3.  :ltb: 4.  :beb: 5.  :rub:
6.  :nl: 7.  :fi: 8.  :si: 9.  :is: 10.  :ro:

« Odgovor #473 poslato: 06 Jul 2020, 15:36:16 »
Meni Marcin baš i nije delovao kao neko ko bi mogao ići toliko visoko.  :neznam:

Animal Instinct je mogla bar jedno mesto više. Odličan odabir, Ro.    :G)

Gledam printscreen Stoletovih glasova i drago mi je kad vidim ovih 5 poena, hvala Stole.  ::()

Ne znam da li je suđeno, ali na Stevanovim organizacijama sam ostvario najbolje plasmane.   :D

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
39. FSC - NO MUSIC...NO LIFE

Započeo Kakashi

374 Odgovora
30600 Pregleda
Poslednja poruka 01 Oktobar 2013, 17:34:25
euronik
xx
SPOT - music video

Započeo Lazarica

46 Odgovora
4701 Pregleda
Poslednja poruka 19 Februar 2016, 14:26:38
Miloš
xx
62. FSC - Music, summer, sea, joy... GREECE!

Započeo stevan989

401 Odgovora
21178 Pregleda
Poslednja poruka 30 Septembar 2013, 12:30:27
nick-cg
xx
Pink Music Festival

Započeo 022boy

352 Odgovora
19280 Pregleda
Poslednja poruka 13 Septembar 2016, 00:09:48
Majsta94