Autor Tema: 20. Forum Song Contest - The Silence  (Pročitano 28019 puta)

Re: 20. Forum Song Contest - The Silence
« Odgovor #720 poslato: 14 Maj 2010, 23:25:10 »
Ljudi, meni se desavalo da nekom u pf dam 10 ili 8, a u finalu 0............ msm da se to cak jednom desilo sa Simonom, ako se ne varam..... al to veze nema sa tim ko je sta poslao, niti mi se promenio ukus, ali desava se, jer ja licno, glasam prema tome kako mi se trenutno dopada...... a meni se glasovi vrlo brzo menjaju zavisno od raspolozenja........ desavalo se i da glasam tako sto imam 16 pesama koje mi se dopadaju i nabadam kojoj cu koje poene da dam......... zato i ima razlike......... a verovatno je i sa ostalima tako. Ne verujem da neko glasa za forumase, a ne za pesme. I poznato je da velike poene cesto dajem Any, Djule, Janbo-u, Sivom... oni mi jednostavno odgovaraju muzicki gledano, pa se tako potrefi. I briga me je sta je ko poslao i koliko je poena meni dao. Pa, sta bi Any trebalo meni da radi? Jednom sam joj pesmu ukrala, sad zbog mene nije u finale prosla....... i sta sad? Da se pobijemo? U blatu? :D Gluposti. I nije mi problem da kazem sta sam ja poslala, i da kazu meni, na mene to ne utice, a verujem, ni na druge. Ja se raspisa........ al kad nisam bila u toku....... xD

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #721 poslato: 15 Maj 2010, 12:54:56 »
Opet sam puko  :D

Ali dobro, ne zalim, ovaj FSC je bio vrlo jak muzicki gledano. A i organizacija je bila na nivou  :G)

Cestitke Simonu na pobedi  ;zv:)

• vesna
  • Sr. Member
« Odgovor #722 poslato: 15 Maj 2010, 16:10:24 »
ima mene dovoljno na forumu..i ako ne pisem ne znaci da me nema..ja inace vise volim da citam jer sam videla da moje postove niko i ne obraca paznju..inace i mene je pogadjalo ranije sto mi ne volite pesmu a sada bas me briga ..mislim ovo napisah gde any rece da me i nema na forumu...ima mene dovoljno..i ako ne pisem ni u kojoj temi...i iskreno ubedjena sam da se muti puno na ovim takmichenjima ali ne zanima me...
Sutra ne umire nikad.

• Doctor Who
  • OGAE member
  • I am a composer
  • Zemlja: cz
« Odgovor #723 poslato: 15 Maj 2010, 18:47:18 »
euronick mi pohvalio pesmu... :-*
:chb: :amb: :grb: :lvb: :rob: :aub: :nob: :uab: :ltb: :rsb:

"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• roccat
  • Full Member
« Odgovor #724 poslato: 16 Maj 2010, 15:08:53 »
znaci i ovde je kao na eurosongu, komsijsko glasanje? :) oo, pa ja jos nisam u dobrim odnosima sa komsijama moram malo da se potrudim xP
Nigde ne pripadam i ne trudim se da se dopadnem, - takav sam kakav sam, i nemam na to sta da dodam, ne!

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
29. Forum Song Contest - Hello Europe, this is Forum calling

Započeo marco8

932 Odgovora
38116 Pregleda
Poslednja poruka 11 Novembar 2010, 02:36:15
arheometar
xx
76. Forum Song Contest - '90-te'

Započeo Djole89

555 Odgovora
11779 Pregleda