Autor Tema: Где се дедоше Кристина Раденковић и Бранислав Катић?  (Pročitano 3461 puta)

• Kolumbo
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: rs
Ех,вероватно врше последње припреме за извештаје из те Грин собе....(((((((:

Linkback: http://forum.evropesma.org/index.php?topic=56.0

Misljenja su kazu razlicita.
Jedni kazu da se nisu pokazali dovoljno dobrim i da je to preveliki dogadjaj bez mlade talente bez pravog iskustva, a drugi govore kako Zeljko na bilo koji nacin mora ucestvovati svake godine.
2004-te kao predstavnik
2005-te je njegova pesma "Jutro" pobedila na Beoviziji, a onda je (tako kazu) namontirana pobeda pripala grupi "No name", kojoj je tek nakon pobede uradio/izmenio aranzman iste pesme.Kazu da se to kosi evroviziskim pravilima.
2006-te je radio deo pesme za Hari Mata Harija, Bosanskohercegovackog predstavnika.
2007-me se ponudio da direktno on predstavlja Srbiju, bez izbora...kao da je namirisao nesto
2008-me pobedjuje njegova pesma "Oro" na Beoviziji, a on se nasao u ulozi voditelja.

P.S-Kazu da je naucio engleski, jer ga u Istambulu nije znao.
Znalo se da je fasciniran Evroviziom, jer je za svoj drugi (prvog se ne seca) obradio pesmu "Selam, Selam" od Turske grupe koja je predstavljala Nemacku 1999-te godine u Izrelu.Pesmu je nazvao "Sedam, sedam godina"
Prica se da je i njegova pesma "Habanera" od Portugalske predstavnice sa pesme za evroviziju.

• Kolumbo
  • Newbie
  • *
Ма,појавиће се они на сцени ,тј.иза сцене........вероватно увежбавају тих пар реченица.....
Како си ми ти?
Шта радиш?

• euronik
  • Golden Member
  • esc-najsrećniji televizijski program!
Danas sam ih video u green room-u na prvoj generalnoj probi.Bili su bas simpaticni i smesni/naravno u poz.smislu.Dobri su,dobri.Imace dobre fazone.

Ukljucenja iz bek stejdza su bila odvratna....nista onaj bane i ona curka sa njim nisu znali....toliko su vezbali i nista :D

meni su oni bili odlicni!!!! :G)

• Miloš
  • Administrator
Takođe i ja mislim da su bili super.  ;zv:)
Ne znam šta su neki očekivali od njih pa misle da su bili nezanimljivi?

• Kolumbo
  • Newbie
  • *
како,бре,нису били никакви?
Мени су били одлични.....Додуше,свако има своје виђење и мишљење.....   ;D

samo zelim da dodam da je "ona" visoka devojka (koja je vodila i Beoviziju sa jos tri "talenta") jako kvalitetna i da verujem u njen kvalitet
ona 87-mo godiste  ;M)

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter