Autor Tema: ESC 2011: opšte, arena, grafika, scena  (Pročitano 86865 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
Re: ESC 2011: opšte, arena, grafika, scena
« Odgovor #2220 poslato: 26 Jun 2011, 12:56:59 »
Ja sam glasao ovako:
Najbolja pesma: One more day
Najbolji ženski izvođač: Maja Keuc
Najbolji muški izvođač: Hristos Milordos
Najbolja grupa: Eldrine

Разлика између твојих и мојих гласоваје једино што сам ја као најбољег мушког извођача ставио Рафаела, остало све исто
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #2221 poslato: 26 Jun 2011, 13:10:30 »
Onda si super glasao i drago mi je da smo se bar u nečemu složili ;)
:pl: :rs: :au: :al: :nl: :es: :gb: :rw: :mk: :ie:
JESC 2019 - top 10

MISIJA EVRVOVIZIJA
« Odgovor #2222 poslato: 28 Jun 2011, 16:58:41 »

MISIJA EVROVIZIJA je muzički šou  zabavnog programa Televizije Slovenija. Misija je pronaći predstavnika, koji bi uspešno zastupao Sloveniju na Pesmi Evrovizije 2012 u Azerbejdžanu.

Ovaj način izbora nije novost, već je ustaljen i postao je  praksa biranja nacionalnih predstavnika za pesmu Evrovizije u  Nemačkoj, Azerbejdžanu, Velikoj Britaniji, Francuskoj, Švedskoj, Hrvatskoj, Izraelu...
Voditeljski par MISIJE EVROVIZIJA:

Prijava takmičara je u toku, a prvi kastinzi biće obavljeni širom Slovenije u Celju, Mariboru, Koperu, Novom Mestu i Ljubljani .

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #2223 poslato: 07 Jul 2011, 22:12:16 »
Pjesme koje i danas slušam sa ovogodišnjeg ESC-a su:

- No one
- Boom Boom
- Running Scared
- Jestem
- Taken by a stranger

Ali nađe se još koja, nekad... ;)

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #2224 poslato: 07 Jul 2011, 22:14:33 »
Ja slušam:
-No one
-I love Belarus
-One more day
-Celebrate
-In love for a while
-Jestem
-Get you
-Na inat
-San Aggelos s'agapisa

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
« Odgovor #2225 poslato: 07 Jul 2011, 22:15:39 »
I evo sad Čaroban ;D

• Marin Han
  • Hero Member
  • Love Shine a Light
  • Zemlja: ba
« Odgovor #2226 poslato: 13 Jul 2011, 11:10:01 »
Ja i sad slušam svaku ;D

• Doctor Who
  • OGAE member
  • #JeSuisMaruv
  • Zemlja: cz
« Odgovor #2227 poslato: 18 Jul 2011, 19:36:00 »
Ja slušam Boom Boom, iako je nisam podnosio do nedavno... Takođe i Jestem i Taken By A Stranger i What about my life. I one more day xD A rockefeller street... Pa bio sam jako naložen na pesmu, ali sad nemam potrebu da je slušam.
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

:nlb: :sib: :isb: :rsb: :itb: :chb: :rob: :azb: :ptb: :cyb:

11. :am: 12. :al: 13. :cz: 14. :mt: 15. :es: 16. :gr: 17. :pl: 18. :by: 19. :ie: 20. :fr:

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
Odg: ESC 2011: opšte, arena, grafika, scena
« Odgovor #2228 poslato: 20 Jul 2011, 14:07:43 »

Lena carica :-* Dala Srbiji 12 ;:)) ;:)) ;:))
Najjači komentar na Albanku: podsjeća me na vampria :D

• MarkoV
  • Hero Member
  • Sam ostani sebi zvest. 👽
  • Zemlja: se
« Odgovor #2229 poslato: 06 Avgust 2011, 14:28:11 »
E ima neko link za download svih karaoke verzija ove godine, kao ono za album?

« Odgovor #2230 poslato: 06 Avgust 2011, 15:13:30 »
E ima neko link za download svih karaoke verzija ove godine, kao ono za album?

Zabranjeno je postavljanje download linkova na forumu. Mozete razmenjivati linkove preko privatnih poruka, ne i javno.
« Poslednja izmena: 06 Avgust 2011, 17:51:45 Milos-S »

• MarkoV
  • Hero Member
  • Sam ostani sebi zvest. 👽
  • Zemlja: se
« Odgovor #2231 poslato: 06 Avgust 2011, 20:33:33 »
Ma i mislio sam da mi se pošalje preko privatne poruke. Hvala!

« Odgovor #2232 poslato: 25 Avgust 2011, 21:18:02 »
Ne znam u koju temu da stavim, ali ja sam želeo da još jednom iskomentarišem sve pesme sa ovogodišnje evrovizije  ;D  Kakvo je stanje sada, a kako je bilo za vreme Evrovizije...

1.   Poljska – Letos sam Jestem najviše slušao od svih pesama, ali daleko od toga da mi je omiljena sa ove evrovizije :)  Činjenica je da je kiksnula u polufinalu, jer sada kada slušam ponovu njenu polufinalnu interpretaciju vidim da je nije baš najbolje otpevala. Svejedno, studijska verzija mi je dovoljno dobra za slušanje.

2.   Norveška – Ima lepu priču, ali refren mi je dosadio mnogo. Previše se ponavlja, a takvi refreni mi jednostavno nisu zanimljivi.

3.   Albanija – Trebala je proći u finale. Pesma je zaista moćna, volim da je čujem.

4.   Jermenija – E, što jest jest, ali ovo je zaista katastrofa. Ne ponovilo se Jermeniji 2012, ako bude uopšte učestvovala... U početku malo uđe u uši i bude zanimljiva, ali nekvalitetna i totalno ono out...

5.   Turska – Nije da su me preterano oduševili, ali nije toliko loša. Nekoliko puta sam sebe uhvatio kako je nesvesno pevam. Ali opet...

6.   Srbija – Možda sam je slušao jednom ovog leta. Verovatno sam je i previše forsirao slušajući je pa mi sad i nije toliko zanimljiva. Ali zato volim da čujem njene druge pesme, recimo: Sama, Dokaži da me voliš, koje su za celu klasu bolje od Čaroban.

7.   Rusija – Ovo je zaista dosadno. Isprva mi je bila OK, ali brzo dosadi. Ovakve pesme su kratkog trajanja, neće je se niko sećati za dve-tri godine. Slabo sam je slušao letos. Iduće godine od Rusije očekujem da se bolje potrudi.

8.   Švajcarska – Briga me što je bila zadnja u finalu, draga mi je. Divna pesma.

9.   Gruzija – Promenio sam mišljenje o njihovoj pesmi. Slušao sam je dosta ovog leta. Kad samo pomislim da mi je bila #43, ono zapitam se: „Kako?“... Odlično!

10.   Finska – Divna pesma, još od kako sam je prvi put čuo mi je bila super i nisam promenio mišljenje. Jedna od boljih Finskih pesama sa Evrovizija, a pogotovu zato što je tako jedinstvena je i odlična.

11.   Malta – Totalna promena mišljenja, ono isprva ništa, sada odlična pesma. Šteta što nisu prošli u finale, zaslužili su ga.

12.   San Marino – OK pesma, ali mi je malo slabašan bio sam nastup... Ne slušam je, ali ne mogu osporiti činjenicu da je kvalitetna.

13.   Hrvatska – Čini mi se da Hrvatska mora „ozbiljno“ mnogo više da se potrudi. Najbolja od Hrvatske u prethodnih nekoliko godina, ali svejedno nedovoljno dobra. Ne drži mi pažnju.

14.   Island – Ovi momci su zaista bili odlični, svaka im čast. Pesma mi je i dalje super, nemam reči.

15.   Mađarska – I ovo mora bolje malo. Pesma je dobro otpevana i sve to, ali činjenica je da je neupadljiva. Sličnih ovoj pesmi sam čuo gomilu. A tek kako su je nagrdili sa onom frizurom i haljinom, nemam reči, šta im je to trebalo?

16.   Portugal – Odlična pesma, nije mi jasno zašto je niko ne voli. Prava letnja pesmica, slušao sam je puno ^_^

17.   Litvanija - Zaboravio sam, ali čini mi se da smo Litvaniji dali 6 ili 7 poena, ako se ne varam. Za vreme glasanja sam se samo lupio po čelu... Pak sad mislim da je to sasvim ok, jer je pesma super.

18.   Azerbejdžan – Ne sviđa mi se nešto naročito. Ne sviđa mi se ni to što su bili prvi, ali ne mogu da budem previše kritičan i da kažem da je pesma loša, kad nije toliko. Ali, bilo je i boljih kandidata za pobedu.

19.   Grčka – Ne ponovilo se Grčkoj, previše kilava pesma. Rep deo nema veze sa životom, a refren je očajno otpevan. Mada, meni se nijedna Grčka pesma sa Evrovizija ne sviđa puno. Jedva čekam da pošalju nešto normalno.

20.   Bosna i Hercegovina – Volim ovu pesmu. Što jest, jest, Dino je zeznuo stvar u finalu, kada se nešto pokvarilo sa njegovim glasom... Ali su svejedno s obzirom na to ostvarili odličan plasman, i drago mi je zbog toga.

21.   Austrija – Potpuni pogodak od Austrije za povratak na Evroviziju. Pesma ne da je odlična. Među prvima sam je čuo i dalje mi je predobra! Svaka čast Austriji i Nadine koja je bila fenomenalna. Moj favorit na ovoj Evroviziji je bila, i ostala!

22.   Holandija – Od onakve predivne pesme koju sam čuo pre polufinala do same polufinale izvedbe razlika nebo i zemlja. Studijska verzija mi je odlična, nemam zamerki. A polufinale zamerki koliko hoćeš...

23.   Belgija – Svaka čast ovim momcima i devojkama, ali meni se ovo i dalje ne sviđa nimalo.

24.   Slovačka – Još jedna bezveze pesma i drago mi je što nisu prošle u finale...

25.   Ukrajina – Od svih Ukrajinskih pesama koje su bile ova je najbolja! Odlična pesma. Zavoleo sam je tek nakon Evrovizije,  isprva mi je bila mnogo bezveze, ali se iščupala i sad mi je u top 5 ove Evrovizije.

26.   Moldavija - Fantastično dobro, zanimljivo, originalno, veselo, drugačije. Way to go Moldova! Č:)

27.   Švedska - Hoće li mi neko objasniti razlog visoke plasiranosti ove pesme? Veoma je bljak. Slušao sam letos Hearts in the air, milion je puta bolja. Da je nastupio sa takvom pesmom pobedio bi sigurno. Šteta što nije, a Popular ću pokušati nekako da zaboravim...

28.   Kipar – Jedina pesma koju sam celu odslušao svega jednom ukupno, i to u polufinalu. Nemam nikakvo mišljenje, i dalje ne znam pesmu...

29.   Bugarska – Napisao sam negde jednom na forumu neki loš komentar u vezi sa ovom pesmom. Jako se kajem što sam to uradio... Pesma je super.

30.   Makedonija – Nije tako loša kao što se čini...

31.   Izrael – Izrael je do sada svake godine slao odlične pesme, ne znam šta im se desilo ove godine. Van finala sasvim zasluženo...

32.   Slovenija – Slovenija nikad nije imala bolju pesmu nego ove godine. Maja Keuc je, na neki način, za mene pobednik ove Evrovizije.

33.   Rumunija – Takođe, još jedna odlična pesma. Nisam je puno slušao letos, malo sam se zasitio, ali mislim da su moji cimeri ogluveli od ove pesme koliko sam je puštao pre evrovizije.

34.   Estonija – Odličan scenski nastup. Pesma nije nešto.

35.   Belorusija – Zanimljiva pesma, ali katastrofa otpevana. Da nije bilo pratećih vokala to bi bio totalni poraz. Ne mogu da se oduprem utisku Anastasija Vinikova = Vesna Vukelić Vendi.

36.   Letonija – Nije loša, ali mi se ne sluša...

37.   Danska – Još jedna odlična pesma, ova Evrovizija je zaista jedna od boljih. Dobar plasman zasluženo!

38.   Irska – Jedward su tako cool. :) Obožavam ovu pesmicu.

39.   Španija – Lepa pesma. Od Španije konačno jedna lepa pesma. Šteta što se ostalima nije svidela.

40.   Francuska – Letos sam znao da napravim opersku atmosferu u kući ovom pesmom u mojoj interpretaciji, uz sve izmišljanje teksta :) Bilo je jako zanimljivo. Ocena za pesmu: 10.

41.   Italija – Verovali ili ne, ovako mi zvoni telefon :)

42.   Ujedinjeno Kraljevstvo – Velika Britanija je se ove godine lepo pripremila za Evroviziju, šteta što pesma kao pesma ne valja ničemu...

43.   Nemačka – Bolja nego Satellite... Lena je tako kul ^_^

:-*  :-*  :-*
1. :aub:  2. :frb:  3. :grb:   4. :mtb:   5. :itb:

• Marin Han
  • Hero Member
  • Love Shine a Light
  • Zemlja: ba
« Odgovor #2233 poslato: 25 Avgust 2011, 21:39:34 »
Slažem se s tobom jedno 90% ;D
Čini se da imamo dosta sličan muzički ukus ;D

« Odgovor #2234 poslato: 25 Avgust 2011, 21:42:52 »
Kul   :E    :bend:

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
ESC 2015 - Beč, Austrija: opšte, arena, grafika, scena

Započeo Miloš

5505 Odgovora
150166 Pregleda
Poslednja poruka 05 Septembar 2019, 01:45:23
choda
xx
ESC 2013 - Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Započeo Miloš

6122 Odgovora
216254 Pregleda