Autor Tema: Charlotte Perrelli  (Pročitano 585 puta)

• MarkoV
  • Hero Member
  • Sam ostani sebi zvest. 👽
  • Zemlja: se
Charlotte Perrelli
« poslato: 04 April 2012, 00:29:58 »
Charlotte je ove godine pokusala po treci put da se probije na scenu Evrovizije, ali joj, nazalost, nije uspelo. Nije cak ni u finale usla, iako je zasluzila bar toliko. "The Girl" je naziv pesme, sa kojom je odabrala da se predstavi na ovogodisnjem Melodifestivalenu. Pesma vrlo slicna pesmi "Hero" iz 2008. (Nije ni cudo, kad su isti kompozitori), iako je radjena posebno za nju. Izasla je i kolekcija kozmetike pod nazivom "The Girl".
Ove godine je izasao album, takodje pod nazivom "The Girl", na kojem se nalazi istoimena pesma, duet sa Kate Ryan, koji je btw fantastican i jos solidnih 6 pesama.

Evo slike kolekcije kozmetike :D :

Linkback: http://forum.evropesma.org/index.php?topic=1063.0
« Poslednja izmena: 04 April 2012, 16:44:22 arheometar »

Odg: Charlotte Perrelli
« Odgovor #1 poslato: 04 April 2012, 01:06:19 »
Ja bih ipak to nazvao "The Granny" :)

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #2 poslato: 04 April 2012, 14:56:31 »
Ja bih ipak to nazvao "The Granny" :)

:D
1. :itb: 2. :ltb: 3. :rub: 4. :dkb: 5. :rsb: 6. :grb: 7. :rob: 8. :esb: 9. :deb: 10. :hrb:

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #3 poslato: 11 April 2016, 13:13:27 »

charlottina pobjednička pjesma sa MF-a na švedskom :D
usporedite tadašnji mf i današnji :D kamera jedva da se miče.. outfit užas hahahahaha ..matrix style ^^
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Ko će biti Charlotte Perrelli ove godine???

Započeo ndma11

21 Odgovora
4175 Pregleda
Poslednja poruka 18 Maj 2009, 01:39:39
Simon87