Autor Tema: Sakis Rouvas  (Pročitano 4960 puta)

• Djudja
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Re: Sakis Rouvas
« Odgovor #15 poslato: 13 Januar 2011, 15:47:42 »
Sakis nije ni svestan da ima drvene advokate!  8)
Za svoje male katastrofe, sto ce ih biti, sto ih bilo, trazim melodiju iz strofe, kao soundtrack za moj zivot

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #16 poslato: 13 Januar 2011, 16:27:16 »
Tek su dosle. :) I Any je naucila da se Srakis ne brani. ;D
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #17 poslato: 13 Januar 2011, 16:41:28 »
Kada bi svako na forumu branio ovako izvodjaca kog voli, nastalo bi krvoprolice!  ;D

• Rouvitsa
  • banovan član
  • Newbie
  • *
« Odgovor #18 poslato: 13 Januar 2011, 18:47:44 »
Ma,tu smo da ga branimo gde stignemo! ;) Odlican je on vokal, cinjenice to potvrdjuju.

Doci ce on na ESC samo ukoliko pozeli to, sve je stvar njegove volje i zelje.Divno bi bilo kada bi pobedio,ali smatram da mu i nije toliko stalo, ima covek mnogo nagrada i priznanja, nije mu zapelo za taj trijumf na ESC-u gde pobedjuju ''mlade nade''. xD xD xD

SAKIS -FOR EVER!!! <3

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #19 poslato: 13 Januar 2011, 18:57:28 »
Nit' ga volim, nit' ga mrzim, ali izaci ce mi ospice ako ovako nastavite i pocece covek da mi ide na nerve ni kriv niz duzan.
Na potpuno pogresan nacin promovisete vaseg idola, stvoricete kontra efekat. Gde je granica?

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #20 poslato: 13 Januar 2011, 19:00:32 »
Ako mu nije zapelo da osvoji taj trijumf ne znam samo sto se ne s kida s ESC-a i sto se petlja s tim "mladim nadama"... -.-
Hmmm... Tebi je mozda odlican vokal. Meni svakako ne. I nijedna "cinjenica" nece promeniti moje misljenje... ;) Bar ne posle ESC-a u Istanbulu, to je bilo sve osim pevanja, a bila sam tamo... :)
Behind the door, the poison door... the puppets dance on a burning floor.

• Rouvitsa
  • banovan član
  • Newbie
  • *
« Odgovor #21 poslato: 13 Januar 2011, 19:19:31 »
Verovatno mu nije zapelo, ucesce na Evrovizji koristi kao promociju,a pobeda nije tolko bitna.Evrovizjia mu nije donela pobedu,ali jeste mnogo fanova sirom Evrope.Poznat je, popularan. Opste poznato je da pobednici Evrovizje imaju ''minut slave'', a posle toga im se gubi svaki trag. Sakis postaje sve popularniji.Uvek je tu, u centru vaznih muzickih zbivanja, a to je ono sto se trazi.Sakis zna da ima milione obozavatelja,obozavateljki, to je ono sto mu daje snagu i motivaciju i postaje sve bolji.

On za mene nije odlican vokal,vec Bozanstven vokal,a za sire mase je odlican vokal...;) Najpopularniji grcki pevac svih vremena,a dobro znamo da su Grci cenjeni i vrsni muzicari, i da je tamo veoma tesko odrzati popularnost na krace vreme, a ne biti NUMBER ONE dve decenije.

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
« Odgovor #22 poslato: 13 Januar 2011, 20:31:30 »
Ma super, on je Pavaroti - nema sta!   8)

• ESCFAN
  • banovan član
  • Full Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #23 poslato: 13 Januar 2011, 20:46:34 »
Hejj, e pa nema ni ruganja. ! Za nas je odlican, za vas ne ? Nema nikakvog problema, samo nemojte da se rugate na njegov racun, a i jos manje da ga vrijedjate :)

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
« Odgovor #24 poslato: 13 Januar 2011, 21:07:13 »
Mislim da sam samo uvredila Pavarotija, njemu se izvinjavam ovom prilikom! ;)

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #25 poslato: 13 Januar 2011, 21:21:18 »
Jadan cika Pavaroti :( Mora da se prevrce u grobu zbog ovog wanna be pevaca i jos wanna be glumca -.-
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

« Odgovor #26 poslato: 13 Januar 2011, 21:24:08 »
Mislim da svi malo preterujete...
Ukusi su razliciti, neko ga voli, neko ne i kraj price..Nema potrebe za ovakvim raspravama...

• stevan989
  • Moderators
  • Do more of what makes you happy
« Odgovor #27 poslato: 13 Januar 2011, 22:16:46 »
Nema potrebe za raspravama, ali ni "bombardovanjem" jednolicnih postova u stilu "Sakis je Bog" :dq: Ja ga ne volim, smatram da je prosecan pevac, da je vise popularan zbog izgled nego zbog muzike... Inace, kazete da se mi ne rugamo na njegov racun... Mi se ne rugamo, vec pisemo o oneme sto mi vidimo i cujemo! A ako ne zelite to da citate, onda spustite loptu pa prestanite da non stop piskarate o njemu kao o najvecoj svetskoj muzickoj i glumackoj atrakciji svih vremena... Cinite konta-efekat!
ESC 2020 / My current top 10
1.  :bgb: 2.  :chb: 3.  :ltb: 4.  :beb: 5.  :rub:
6.  :nl: 7.  :fi: 8.  :si: 9.  :is: 10.  :ro:

• Rouvitsa
  • banovan član
  • Newbie
  • *
« Odgovor #28 poslato: 13 Januar 2011, 22:28:26 »
Da, mozda smo preterali,ali ne sto mu pridodajemo nepostojeci uspeh vec sto ga ostro branimo.To sto sam rekla o njegovom uspehu je istina,. :D Ali, preterivanje je i kada su rekli ''SAKISE,GORI NA LOMACI''. Zar ne? Na to se odgovara istom merom.

''Wanna be singer,wanna be actor'' - Mozda to mnogi zele,sto se Sakisa tice on to vise ne zeli,to je realizovao i to ima. ;)

etica Kako da odgovorim drugacije? :)

Kad se vec oglasavaju oni koji ga ne vole, i to prilicno ostro, sto i mi nebismo istakli njegov uspeh? :)

« Odgovor #29 poslato: 13 Januar 2011, 22:31:51 »
Svako ima pravo da hvali izvođača koga obožava, i svako ima pravo da ga kritikuje. Samo bez vulgarnosti molim, i trudite se da izbegavate lična obraćanja u takvim diskusijama.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Grčka 2009: Sakis Rouvas - This is our night

Započeo Miloš

141 Odgovora
20357 Pregleda
Poslednja poruka 18 April 2013, 23:22:00
Josipa.