Autor Tema: Sakis Rouvas  (Pročitano 4878 puta)

• stevan989
  • Moderators
  • Do more of what makes you happy
  • Zemlja: rs
Re: Sakis Rouvas
« Odgovor #30 poslato: 13 Januar 2011, 22:40:25 »
Kada emi pita ako je toliko upesan zasto nije osvojio FSC, vi kazete da to za njega dodje zagrevanje  ::) Ma da... A i zamislite kad bi svako branio na ovaj nacin pevaca koga voli, gde bi otisao ovaj forum... Da li vi stvarno mislite da te hvale na njegov racun moze da promene necije misljenje i sliku o nekom? Ako mislite, varate se... A sto se uspeha tice, samo jedno cu reci... I Jelena Karleusa je jako usesna na ovim prostorima, Kesha je uspesna u sveta, pa su njih dve za mene bile i ostale vrhunski antitalenti! Ako neko misli da je Sakis polutalentovani maneken koga tinejdzerke vole zbog izgleda, to misljenje ce ostati pa makar vi napisale da je on car sveta! Ovako ga samo "branite" i hvalite u nedogled bez smisla.... Kao da vam je clan porodice, ne razumem toliku potresenost time sto je neko rekao da je vas omiljeni pevac los  :drug: Ja recimo sad obozavam Toseta i smatram ga najboljim pevacem svih vremena sa ovih prostora, i sad kad neko dodje i napise da Tose nije dobar, treba da prevrnem forum naglavacke i da dosadim i Bogu i narodu postovima o njemu... To tako ne ide! :) Ali naucicete vec...
ESC 2020 / My current top 10
1.  :bgb: 2.  :chb: 3.  :ltb: 4.  :beb: 5.  :rub:
6.  :nl: 7.  :fi: 8.  :si: 9.  :is: 10.  :ro:

« Odgovor #31 poslato: 13 Januar 2011, 22:45:53 »
@stevan989

Kao što ti ne vidiš da je moguće da Sakis pobedi na ESCu neki druge vide njega kao budućeg pobednika.

Reči hvale ne mogu da promene nečije viđenje nekoga, ali u svakom slučaju ne mogu ni da škode.

• stevan989
  • Moderators
« Odgovor #32 poslato: 13 Januar 2011, 22:50:06 »
@arheometar
Ma ne kazem ja da je nemoguce, nego kada je emi pitala u nekim ranijim postovima sto nije pobedio kad je najveca zvezda, rekle su da je to za njega samo zagrevanje... Pa na osnovu toga... A ni sa cime ne treba preterivati, pa ni sa recima hvale...

« Odgovor #33 poslato: 13 Januar 2011, 22:58:09 »
@stevan989

Ako ćemo realno Patricia Kaas je najveća zvezda koja se pojavila na ESCu u poslednjih 10 godina, i prodala je više albuma i singlova od svih ostalih učesnika ESCa, pa ni ona nije pobedila.

Ako se za njih Sakis samo se zagrejavao, čemu osporavanje toga? Zar ne misliš da isto pljuvanjem nekog izvođača, ne možeš promeniti mišljenje fanova o istom?

Dakle uživajte u po vama dobroj mjuzi i ne trošite energiju na izvođače koji vama idu na živce, već pustite da drugi uživaju u njima.

• stevan989
  • Moderators
« Odgovor #34 poslato: 13 Januar 2011, 23:05:35 »
Ocigledno da se ne razumemo, tako da necu vise na ovu temu... Jedino cu reci da ja kada imam da kazem nesto bilo lose ili dobro o izvodjacu napisem 1 post na jednoj temi, a ne tuce postove na nekoliko tema sa jednolicnim sadrzajem... I isto bih mislio da je preterivanje i da su na isti nacin pisali o mojim omiljenim izvodjacima poput Duffy i Toseta... I stop ovde, ne volim da preko postova objasnjavam stvari koje nisu shvacenje....

• Rouvitsa
  • banovan član
  • Newbie
  • *
« Odgovor #35 poslato: 13 Januar 2011, 23:11:54 »
arheometar Objasnili ste. ;) Ne znam za Patriciu, stoga, necu komentarisati. Da, posvetimo se onome sto volimo, a ne pljujmo po onima sto ne volimo.

stevan989 Ne tezim ja da promenim misljenja ljudi koji ga ne vole,ponavljam, puno je onih kojiga vole, i to stoji.Ali, prosto ne shvatam sto tako strasno shvatate to sto ga hvalimo, jer ima onih koji ga kritikuju, i naravno da cu da reagujem.Sad je glavna tema to sto ga hvalimo, a ne njegova karijera o kojoj ovde treba pisati.Digla se prasina sto smo pohvalile coveka. xD xD xD

Svako neka kontrolise sebe,i preispita svoje postupke- podjimo od sebe.

« Odgovor #36 poslato: 13 Januar 2011, 23:20:20 »
Tako je. Ova tema pre svega treba da posluži da svi oni koji vole Sakisa budu obavešteni o njegovim najnovijim muzičkim projektima i njegovoj karijeri uopšteno.

• ESCFAN
  • banovan član
  • Full Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #37 poslato: 13 Januar 2011, 23:23:27 »
Tako je.. Tema je za one koje VOLE Sakisa :)

• Rouvitsa
  • banovan član
  • Newbie
  • *
« Odgovor #38 poslato: 13 Januar 2011, 23:29:19 »
Da...;) A,evo nesto o tome....;)

http://artists.letssingit.com/sakis-rouvas-album-parafora-xd9zw6 Novi album PARAFORA

Spase Ton Xronohttp
://www.youtube.com/watch?v=rLiAj5IEL54

je prvi singl sa album PARAFORA sa kojim je nastupao na takmicenju ''Balkan Music Awards'' Veliki hit Broj 1 na grckim top listama.

EMENA THES
(Singl sa kojim je vise od 20 nedelja bio na prvom mestu TOP POP LISTE,naravno dok nije izasao CD  sa novim hitovima xD)

I,konacno,singl PARAFORA koji je najavio novi BOOM,15. STUDIJSKI ALBUM....;)

A,tu je i ''FACE TO FACE SHOW'' koji su Sakis i Anna Vissi u Atinskoj Areni priredili svojim fanovima.

http://www.grreporter.info/en/sakis_rouvas_and_anna_vissi_face_2_face/3511

A,evo i dela te velki zabave....;) (Bilo je jos u oktobru, ali,svakako dogadjaj za pamcenje.

Uzivajte...;)

« Poslednja izmena: 13 Januar 2011, 23:47:18 Rouvitsa »

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #39 poslato: 14 Januar 2011, 01:18:17 »
@stevan989

Ako ćemo realno Patricia Kaas je najveća zvezda koja se pojavila na ESCu u poslednjih 10 godina, i prodala je više albuma i singlova od svih ostalih učesnika ESCa, pa ni ona nije pobedila.

Ako se za njih Sakis samo se zagrejavao, čemu osporavanje toga? Zar ne misliš da isto pljuvanjem nekog izvođača, ne možeš promeniti mišljenje fanova o istom?

Dakle uživajte u po vama dobroj mjuzi i ne trošite energiju na izvođače koji vama idu na živce, već pustite da drugi uživaju u njima.

Ovde ocigledno nije problem u Sakisu nego u nastupu pojedinih ljudi.
Kada neko moje negodovanje i moje pravo da kazem da mi se nesto ne svidja i zasto mi se ne svidja spusta drsko po principu "pa jbt postoje cinjenice, ti si L", imam vrlo prava da na to drsko i odgovorim. Zato sto Sakis-fanovi ocigledno sve sto se o njemu kaze shvataju vrlo licno i ne dozvoljavaju da se o njemu zucne bilo koja koja nije po njihovoj volji.
Ako je dotle doslo, samo neka neko otvoreno kaze, vrlo radu cu se u tom slucaju ukloniti s foruma. Ili neka me ukloni ko vec treba.

Uostalom znamo se, znas koliko ja volim jedan bend recimo, pa opet nisam radila ovakve stvari.  Volis - ok, ne volis - ok. A ovo je, pa neka me banuju ali moram da kazem - bezobrazluk. I tacka.
Ako pojedinci imaju pravo da forsiraju nesto sto im se svidja, valjda ja imam pravo da napisem svoje misljenje kakvo god bilo. U ovom slucaju negativno...
Toliko od mene.

« Poslednja izmena: 14 Januar 2011, 01:49:04 emi34 »
Behind the door, the poison door... the puppets dance on a burning floor.

• stevan989
  • Moderators
« Odgovor #40 poslato: 14 Januar 2011, 01:45:52 »
emi, slazem se od reci do reci  :G)

• Doctor Who
  • OGAE member
  • I am a composer
  • Zemlja: cz
« Odgovor #41 poslato: 14 Januar 2011, 01:57:05 »
Kada emi pita ako je toliko upesan zasto nije osvojio FSC, vi kazete da to za njega dodje zagrevanje  ::) Ma da... A i zamislite kad bi svako branio na ovaj nacin pevaca koga voli, gde bi otisao ovaj forum... Da li vi stvarno mislite da te hvale na njegov racun moze da promene necije misljenje i sliku o nekom? Ako mislite, varate se... A sto se uspeha tice, samo jedno cu reci... I Jelena Karleusa je jako usesna na ovim prostorima, Kesha je uspesna u sveta, pa su njih dve za mene bile i ostale vrhunski antitalenti! Ako neko misli da je Sakis polutalentovani maneken koga tinejdzerke vole zbog izgleda, to misljenje ce ostati pa makar vi napisale da je on car sveta! Ovako ga samo "branite" i hvalite u nedogled bez smisla.... Kao da vam je clan porodice, ne razumem toliku potresenost time sto je neko rekao da je vas omiljeni pevac los  :drug: Ja recimo sad obozavam Toseta i smatram ga najboljim pevacem svih vremena sa ovih prostora, i sad kad neko dodje i napise da Tose nije dobar, treba da prevrnem forum naglavacke i da dosadim i Bogu i narodu postovima o njemu... To tako ne ide! :) Ali naucicete vec...

Znaci samo cu jednu stvar da kazem... AMIN!
:chb: :amb: :grb: :lvb: :rob: :aub: :nob: :uab: :ltb: :rsb:

"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Bebi
  • OGAE member
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #42 poslato: 14 Januar 2011, 01:57:50 »
prekinite da se Aminujete :D :D ;D

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #43 poslato: 14 Januar 2011, 02:06:27 »
Uostalom ovo je tema "ESC izvodjaci", a ne "Fan klubovi ESC izvodjaca". Ako je vec ovo drugo bilo bi dobro da se napise, pa da mi negativci ne dolazimo da istresamo svoje frustracije i ljubomoru na doticne mega svetske zvezde... -.-

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #44 poslato: 14 Januar 2011, 09:20:28 »
Nema potrebe da se iko sklanja sa foruma (sem doticnih gospodjica za koje je ovaj forum vec proslost  :) ) Inace postujem svako misljenje, to sam i dokazao vise puta, ali Stevanov i Emin post su definitvno ono sa cime se ja apsolutno slazem  :G) Nije problem u hvaljenju izvodjaca kojeg neko voli, vec je ovo sto ova dva forumasa rade prevrsilo svaku mogucu granicu, i to se vise ne zove "iskazivanje misljena" nego spam. Plus, nacin na koji se obracaju drugim forumasima je veoma netolerantan. Nacin na koji zatrpavaju forum gomilom toksicnih poruka je sam po sebi vec za direktan ban.

Tako da, ESCFAN i Rouvitsa su banovane sa foruma za "vijek i vijekova" sto se kaze, i nece se vise vracati. Zao mi je sto nisu shvatile moja upozorenja ozbiljno  :) Mogao je bar Sakis da ih nauci lepom ponasanju, a sad sam dao i mogucnost da idu kod njega, jer se na nasem forumu niko nece majmunisati. Diskusija je zavrsena.
« Poslednja izmena: 14 Januar 2011, 10:09:17 Milos-S »

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Grčka 2009: Sakis Rouvas - This is our night

Započeo Miloš

141 Odgovora
20283 Pregleda
Poslednja poruka 18 April 2013, 23:22:00
Josipa.