Autor Tema: Jelena Karleuša  (Pročitano 54010 puta)

• Gollum
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Re: Jelena Karleuša
« Odgovor #45 poslato: 05 Januar 2011, 13:54:11 »
Meni nikad nece biti jasno kako JK moze toliko prepotentno da se ponasha i prica o sebi kako je diva i kako je inovativna i drugacija a SVE pesme su joj kopije, i to se otkrije vec sledeci dan kad izbaci novu pesmu !!!
Zena je cela kopija !!! Kopira Madonnu, GaGu ( koliko puta je samo potpuno iskopirala Gagin stajling ) ! Sve i da dobro peva, ona ne moze da bude inovativna i originalna jer su joj svi 'hitovi' prepevi i obrade ...

Ova pesma ima dobar pocetak, to mi se svidja, ovo ostalo je catchy ali reci su blagi uzas .. a ritam je prenapadan ( i to je slucaj u vecini njenih novijih pesama ) .. nekako je preglasno i prenatrpano zvucima i udarcima, .. smeta ushima

inace, gejevi uglavnom obozavaju zene ... mrze ih uglavnom inferiorniji strejt muskarci

A gospodjicu sa Farme ne treba komentarisati uopste

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #46 poslato: 05 Januar 2011, 14:13:22 »
Ja mislim da nisam pogresila kada sam rekla da je glumica u svetu muzike. Tako dozivljavam njenu karijeru. Ne zna da peva, ali zato baca akcenat na nastup, izgled, ponasanje, pricu i tako prikriva svoje nedostatke. Treba uzeti u obzir i da ima malo srece odnosno da su joj se "sklopile kockice" kada je karijera u pitanju, jer ne ide svakom od ruke da postane zvezda ma, koliko se trudio(la). Ocigledno je da voli da bude u centru paznje i da to jako dobro radi. A muzika je samo precica do toga.  

• SERBIA
  • Hero Member
« Odgovor #47 poslato: 05 Januar 2011, 14:48:37 »
pesma je odvratna, nisam je ni odslusala do kraja...  :( inace postujem karijeru Jelene Karleuse...

« Odgovor #48 poslato: 05 Januar 2011, 15:16:17 »
Moderna pesma.  ;zv:) Ono što jeste svakako jako dobra karakteristika JK i po čemu se razlikuje od ostalih pevačica na ovim prostorima jeste što konstantno evoluira u muzičkom smislu. Imala je uspona i padova, ali mislim da u zadnje vreme njena karijera ponovo ide uzlaznom putanjom.   :G)

Ja ne verujem svojim ocima.  ;D  :D

Inace, meni je pocetak super. Ova deca sto pevaju kao da su izasla iz nekog horor filma, ostatak pesme onako.  ;D
Ajde!

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #49 poslato: 05 Januar 2011, 16:23:35 »
Kako razbija s pevanjem. Podseca me na Vitni Hjuston... Po meni (khmmm) ona je nas idealni predstavnik za ESC.
Misliš na Ivanu - Negativ, prateći vokal Jk u ovoj pesmi.
Ja sam to već negde napisao. Da se JK pojavi na sceni, otvara usta i napravi spektakl, a da u pozadini Ivana - Negativ peva. :)

Veruj mi da ne mislim ni na sta, ovo je bila samo sala. Toliko ne volim Karleusu da je to neopisivo. Razloga je previse da bih skrabala sad. Uzaaaaassss!!!
Behind the door, the poison door... the puppets dance on a burning floor.

« Odgovor #50 poslato: 05 Januar 2011, 18:01:56 »
Meni su žalbe ljudi na evrovizijskom forumu povodom ovakvih stvari znak da se lepa muzika u Srbiji ipak ceni.

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #51 poslato: 06 Januar 2011, 00:51:17 »
Kako razbija s pevanjem. Podseca me na Vitni Hjuston... Po meni (khmmm) ona je nas idealni predstavnik za ESC.
Misliš na Ivanu - Negativ, prateći vokal Jk u ovoj pesmi.
Ja sam to već negde napisao. Da se JK pojavi na sceni, otvara usta i napravi spektakl, a da u pozadini Ivana - Negativ peva. :)

Veruj mi da ne mislim ni na sta, ovo je bila samo sala. Toliko ne volim Karleusu da je to neopisivo. Razloga je previse da bih skrabala sad. Uzaaaaassss!!!

Uzaaas, maaaajke mi uzas... s'aka chast direktoru st'arno onooo, vel'ka mu hvala boga mi ... mi samo hocemo svoju exkurziju, nisht' visheee :)

btw, sta ovaj back vokal u Jeleninoj pesmi kaze ??? baby - baby ? ili play girl - play girl ? ili nesto deseto ? :D

• stevan989
  • Moderators
  • Do more of what makes you happy
« Odgovor #52 poslato: 06 Januar 2011, 01:10:34 »
Ako mislimo na isti deo, ja mislim da ponavlja hater, hater ;D
ESC 2020 / My current top 10
1.  :bgb: 2.  :chb: 3.  :ltb: 4.  :beb: 5.  :rub:
6.  :nl: 7.  :fi: 8.  :si: 9.  :is: 10.  :ro:

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #53 poslato: 06 Januar 2011, 01:12:57 »
jao moze biti :D nikako da skontam sta je

• stevan989
  • Moderators
  • Do more of what makes you happy
« Odgovor #54 poslato: 06 Januar 2011, 01:15:44 »
U svakoj njenoj pesmi nadjem delic koji ne razumem :D A ovo ima logike da je hater, mrzi zene, pa sam tako povezao i tako sad i cujem jasnije ;D

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #55 poslato: 06 Januar 2011, 01:18:13 »
Ja cak cujem da kaze fucking hater. :)
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• euronik
  • Golden Member
  • esc-najsrećniji televizijski program!
« Odgovor #56 poslato: 06 Januar 2011, 01:26:52 »
dobra za diskoteke
grupa ljudi je voli, dokaz - koncert
svaki put podiže prašinu voleli je ili ne..
e sad...
Pitam se...kada god izađe neka njena nova pesma upitam se i počnem da zamišljam kako bi zvučala pesma i kakvi bi bili komentari da je npr. peva Aleksandra Radović, Sonja Bakić ili npr. Ceca?
Razmislite malo o tome...
Što se mog ličnog mišljenja tiče - ja ti vala slušam skoro sve pa onda može i ovo...

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #57 poslato: 06 Januar 2011, 01:45:47 »
Euronik je sve rekao ovim sta bi ste vi rekli kad bi njene pesme pevale pevacice koje volite :) Bravo Euronik :)
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #58 poslato: 06 Januar 2011, 01:46:19 »
Nemam sta da razmisljam! :)
Svaka bi pevala na svoj nacin i mozda bi pesma zvucala drugacije, a na kraju krajeva moze da peva koja god hoce, ako mi se ne svidja pesma, ne svidja mi se i to je to. Pesma moze da se analizira na vise nacina, na primer kakva je pesma, pa glas, pa interpretacija, pa kombinacjia glasa i pesme i tako to.

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #59 poslato: 06 Januar 2011, 01:47:54 »
Koliko sam ja dobro shvatio, euronik je htio da kaze da te pjesme ne bi upola prosle kod publike da ih pjeva neka od gore pomenutih pjevacica.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Jelena Tomašević

Započeo Miloš

92 Odgovora
7217 Pregleda
Poslednja poruka 02 Maj 2019, 14:27:14
esc_serbia
xx
Jelena Rozga

Započeo Miloš

62 Odgovora
5080 Pregleda