Autor Tema: Lepa Brena  (Pročitano 13856 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Odg: Lepa Brena
« Odgovor #45 poslato: 15 Oktobar 2011, 16:06:49 »
Balkanskom ulicom, RTS - 9.10.

Dobro veče Srbijo, PINK - 11.10.

Bulevar, BN - 14.10.

• euronik
  • Golden Member
  • esc-najsrećniji televizijski program!
« Odgovor #46 poslato: 16 Oktobar 2011, 22:55:52 »
Sve 3 emisije sam odgledao...i evo još jednom dokaz zašto je ona tu gde jeste i to što jeste! jedna obična, a divna žena!

• Scooby
  • Golden Member
  • Stop golotinji
  • Zemlja: sa
« Odgovor #47 poslato: 21 Oktobar 2011, 22:09:49 »
Лепа Брена направила спектакл у Арени пред 20.000 људи.
Свака част, стварно је краљица

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:350117-Lepa-Brena-u-Beogradskoj-areni
Ovo je potpis

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #48 poslato: 21 Oktobar 2011, 23:41:01 »
Pa da  ;D  a i večeras je sigurno, otišli sestra i zet na koncert, mogao sam i ja, ali nisam  ::) Ne može svako da napuni dve arene  ;zv:)

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #49 poslato: 22 Oktobar 2011, 00:14:02 »
Svaka joj čast :cheer:
Sad će onA da se javi i kaže kako 2 sijalice i 2 haljine nisu dovoljne za spektakl... ::)
1. :itb: 2. :ltb: 3. :rub: 4. :dkb: 5. :rsb: 6. :grb: 7. :rob: 8. :esb: 9. :deb: 10. :hrb:

• Scooby
  • Golden Member
  • Stop golotinji
  • Zemlja: sa
« Odgovor #50 poslato: 22 Oktobar 2011, 01:14:00 »
Већ се јавила и рекла да су јој биле ружне хаљине и да не одговарају њеним годинама хехе

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #51 poslato: 22 Oktobar 2011, 01:18:40 »
http://www.scandal.rs/jelena-karleusa-cecina-i-brenina-pesma-su-sranje/ Ovo tek sad vidim O_o ;D. Jel ovo ozbiljno rekla ili je skandal malo ''obojio'' vest :D.
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #52 poslato: 22 Oktobar 2011, 01:32:15 »
To jeste njen recnik, ali ko ce im vjerovati!?
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #53 poslato: 22 Oktobar 2011, 01:42:10 »
I to sto kazes :). Zato i pitam ne verujem ja njima nista ;D. Ali ipak stvarno Karleusa nebi bila Karleusa ako nebi nesto izjavila ;D.

• euronik
  • Golden Member
« Odgovor #54 poslato: 22 Oktobar 2011, 13:40:30 »
Bio sam u četvrtak na rođendanskom koncertu sa društvom i sjajno sam se proveo. Arena jeste bila prepuna /ako nekima treba dokaz imam slike i snimke/, atmosfera je od bila odlična, Brena je bila u svom fazonu, vesela, plačna, profesionalac. Žurka je bezmalo trajala više od 3 sata sa sve bisom. Pripremila je nekoliko blokova i svaki blok pesama sa određenom temom, a gosti su bili sjajni: Danijel, Alen Islamović, Vlado Kalember /predobra atmosfera, puna notalgije uz ''Jugoslovenku'', orilo se od početka do kraja/, Željko je svirao harmoniku, imala je duet sa Hari Varešanovićem, a bio je tu i ''Slatki Greh'' sa sve Borom, ma sjajno veče...naravno najviše sam đuskao uz ''Džuli''. Gle čuda! ;) ..scena je bila kako neko reče Grandovska, dakle velelepna, bogata svetlima, efektima.
Brena je inače moj broj 1 od malih nogu i ok, volim je pa da je koncert bio i na livadi bez ozvučenja, ali nešto ne razumem, a to su osobe koji omalovažavaju rad nekih poput Lepe Brene koja je ovim koncertom osim što je proslavila rođendan, obeležila i 30 godina rada na sceni. Hej..ljudi..pričamo o 30 godina trajanja, sa manje ili više popularnosti i tako nešto se ne može nipodaštavati, a to me užasno živcira. Da li ste mene nekad čuli da sam omalovažao nešto i nekoga koga ne slušam ili nisam fan? Kako god, Lepa Brena se još jednom dokazala da i dalje žari i pali pa čak i u 51. godini, sa sve dignutom nogom u vazduhu kako samo ona može. :D Skakala je po sceni, jurila sa jedne do druge strane i pevala kao da joj je to prvi koncert i da mora da se dokaže publici. Provod je kao što sam i očekivao bio nezaboravan. Za kraj ovog posta citiraću jednu običnu izjavu osobe koja je prošla tik pored mene nakon koncerta, a rekla je: ''Koncert je bio FANTASTIČAN!''! Prosto i jednostavno. :)

« Odgovor #55 poslato: 22 Oktobar 2011, 17:19:46 »
Svi kažu da je bilo super.  ;zv:)

• euronik
  • Golden Member
« Odgovor #56 poslato: 23 Oktobar 2011, 05:34:19 »

• mirCo
  • Golden Member
  • HCN.bot
« Odgovor #57 poslato: 28 Januar 2012, 23:31:44 »
Sad pročitah neke komentare i pitam se da li ima neko ko ne voli Lepu Brenu na ovom forumu,sem  mene?! :)
Odgovorite mi odmah. :D
Ma sori što nisam k'o ti propala!

• Marin Han
  • Hero Member
  • Love Shine a Light
  • Zemlja: ba
« Odgovor #58 poslato: 28 Januar 2012, 23:34:13 »
Ne znam, ja sam neodefinisan i neodređen prema njoj, ako ti šta to može pomoći :D

• nikma
  • Golden Member
  • FRIZER DARIJE KISIĆ TEPAVČEVIĆ
  • Zemlja: kp
« Odgovor #59 poslato: 07 Februar 2012, 22:46:41 »
nema. Brena je srpska Madona. :D
NAREDNE DVE NEDELJE SU KLJUČNE!

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
OGAE Video Contest: LEPA BRENA - Pazi kome zavidiš

Započeo Miloš

11 Odgovora
6283 Pregleda
Poslednja poruka 19 Oktobar 2009, 10:19:45
IgoRR