Autor Tema: CVII Srbovizija – Novi Sad - Vitraž  (Pročitano 8803 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Stop golotinji
  • Zemlja: sa
Odg: CVII Srbovizija – Novi Sad - Vitraž
« Odgovor #30 poslato: 09 Avgust 2016, 23:28:01 »
Mileva se najela pasulja prebranca u restoranu "Žal za mladost", pa joj ispred hotela "Park" proradio južni vetar :D
A znaci ona zena sto su joj otpale trepavice i siske nakon tog Milevinog incidenta je bila sefica delegacije Apatina 😂

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

Ovo je potpis

« Odgovor #31 poslato: 10 Avgust 2016, 00:17:20 »
Tačnije, članica delegacije. Branka Sovrlić lično :D

Sent from my Samsung Galaxy Grand Prime using Tapatalk

• stres92
  • banovan član
  • OGAE member
  • Parumaš
  • Zemlja: rs
« Odgovor #32 poslato: 10 Avgust 2016, 01:12:15 »
U ove sitne sate pregovori su završeni.
Sutra dolazimo u srpsku Atinu i predajemo zvaničnu dokumentaciju.  8)

• Avocado
  • Hero Member
  • Nocas, Vučić je k'o bomba 🙏
  • Zemlja: ua
« Odgovor #33 poslato: 10 Avgust 2016, 15:58:36 »
Лавли Стевич презадовољна одзивом и песмама.Чека се још неколико сигурних градова и све је спремно.Лавли се посебно нада да преостали градови неће нарушити однос жанрова  који је тренутно убедљиво у корист турбо фолка  ;zv:) ;zv:) ;zv:)

Иначе Лавли је озбиљно схватила своју идеју са стилском полицијом те је објавила слику себе на задатку, док је патролирала Новим Садом у потрази за модним криминалитетом.У тој акцији ухапшено је неколико особа које су ухваћене како купују одећу на тезгама по улици, док је у синоћној рацији у Њујоркеру, Теранови и ЦиА  ухапшена гомила људи које ту уопште изгледа није срамота да се облаче  :fuj:

"Чувај се, пази се кад ноћас градом крене шеф модне полиције"

Džvanjk, džvanjk...
Coronavirus  na Maserati

« Odgovor #34 poslato: 10 Avgust 2016, 16:07:01 »
Kazni me, kazni, ako oči lažu. ;zv:)

• Scooby
  • Golden Member
  • Stop golotinji
  • Zemlja: sa
« Odgovor #35 poslato: 11 Avgust 2016, 12:22:47 »
Милева је потписала уговор у име Градишке са нашим новосадским представницима. Овај пут имамо колектив који пева о физичким реакцијама појединца на визуелни надражај. Милева која проживљава своју четврту младост изјавила је и да се нада да ће већина делегација да схвати дубокоумну поруку наше песме, те да ће након преслушане исте да преиспитају себе и својњ нагоне и пиставе себи кључно питање: На кога и зашто!

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #36 poslato: 11 Avgust 2016, 14:48:39 »
Све је спремно за сутрашњи спектакл!Љупка је погледала листу пријављених форумаша и како је навела, није сигурна да ли гледа србовизијску листу или листу за параду поноса.Због тога је, како наводи, њен дебакл прошлонедељни разумљив.

Делегације долазе у славни град Нови Сад, а да бисмо створили србовизијску, а не атмосферу сахране која је присутна вероватно због националне катастрофе зване ОИ, Љупка се одлучила да вас мало активира и постави вам свима питање шта очекујете од ваше песме, чему се надате?Да ли верујете у добар резултат или сте, као наши олимпијци, дошли туристички у НС?Да ли мислите да ћете видети финале или да нећете бити ни близу?Да ли су вам одређене делегације нудиле размену поена?

Све вас воли ваша Лавли Стевич  :-*

• Mithrandir
  • Hero Member
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #37 poslato: 11 Avgust 2016, 14:53:05 »
Jasmina Medenica: Blistaćemo u Novom Sadu!

Jasmina Medenica je ovih dana u jeku priprema za dolazak u prestonicu naše severne pokrajine, a naročito je obratila računa o pripremi stajlinga koje će nositi za vreme boravka.

"Ja uvek blistam, a tako će biti i u Novom Sadu. Donela sam brdo stvari iz Los Angelesa, i jedva čekam da paštetari i paštetarke vide šta je glamur i šta je visoka moda. "
Upitana o pripremama našeg predstavnika za nastup u finalnoj večeri Srbovizije, izjavila je "Pripreme su u završnoj fazi. Naš predstavnik vredno radi sa koreografima, igračicama i igračem, a kostimi su već gotovi. Igrači će biti obučeni u skladu sa bojama zemlje domaćina najvećeg sportskog takmičenja, a naš predstavnik u boji naše zemlje. Nastup je prepun simbolike, nosi snažnu poruku, i verujem da će doprineti pesmi, koja je poletna, letnja, i puna ritma. Mislim da ćemo biti pun pogodak."

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #38 poslato: 11 Avgust 2016, 15:12:10 »
Лавли демантује Меденицу

Не можеш таква у Нови Сад

Извршна продуценткиња Србовизије Лавли Стевич демантовала наводе Меденице да ће присуствовати Србовизију у Новом Саду.
-Не можеш да присуствујеш Србовизији, тај Версаће је фејк, купљен је у секнд хенду-изричита је Лавли.
Она је навела да ни Меденица ни Леа Киш нису успеле да прођу контролу стила, те да су оцењене најнижим оценама и да су правила која важе од ове Србовизије једнака за све!
Поред тога она је поставила питање да ли Меденица стоји иза нестанка Соње Митровић која се од свог последњег ангажмана пре неколико издања није појављивала, а установљено је и да јој је име обрисано из књиге рођених.

"Клечи, моли ал нећеш преко прага"

• Mithrandir
  • Hero Member
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #39 poslato: 11 Avgust 2016, 15:56:09 »
Mira Škorić: Alo bre ološu, koga ti prozivaš?! Fejk će ti biti vilica kad te dohvatim!

Jasmina Medenica je šokirana ponašanjem Ljubke Stević. "Zaista ne znam odakle joj pravo da meni zabrani dolazak u Novi Sad. Ja sam šefica naše delegacije, i moram biti sa svojom delegacijom za vreme trajanja Srbovizije. A ja za razliku od dotične ništa fejk ne nosim, dok odeća na njoj vrišti "NI HAO!" Uostalom, zar bi Sneki Dakić dozvolila da bilo ko u našoj delegaciji nosi fejk? Zapitajte se malo.
Takođe, nikakve veze ja nemam sa nestankom Sonje Mitrović Hani, jer niti je ona bila šefica delegacije, niti sam ja došla na njeno mesto, već je u pitanju Jasmina Ana, a ona sa nestankom dotične nema nikave veze. "

Mira Škorić je bila manje umerena u svojoj izjavi: "Alo bre ološu, koga ti prozivaš?! Fejk će ti biti vilica kad te dohvatim!"
Ovom prilikom smo pozvali i Jasminu Anu, koja je izjavila da joj je krivo što je došlo do sukoba između Ljupke i Medenice, i da je ona već par dana u Novom Sadu gde je dočekana vrhunski, gde kao kopredsedavajuća u SBU vrši nadzor nad pripremama za ovu Srboviziju, koja će, kako kaže biti TOP! "Ne znam o kakvoj policiji je reč, i nisam obaveštena o tome, ali moram priznati da sam šokirana da je Medenica proglašena za osobu bez stila, jer da je tako, nikada ne bi mogla da mi bude naslednica na funkciji šefa!"

Važno je ostati cool!

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #40 poslato: 11 Avgust 2016, 18:12:32 »
Dama svih dama na stilskoj sceni Srbovizije poručuje: "Bez ljubavi nema ni mode!"

U susretu novoj Srboviziji ministarka kulturnog udara Vršca Ruška Jakić ovom prilikom spremila je primer kako treba pristupiti najnovijem izdanju Vitraž. Kako njeno znanje o modi datire i još pre osnivanja termina mode u 18. veku gde je u intervjuu sa Zaharijem Orfelinom izjavila da pamti i prati modu još iz doba antike.
"Biram životne teme, recimo, nedavno sam videla dve mlade potpukovnice i razgovarale smo o kako žene idu u korak sa muškarcima, zapravo – korak ispred njih, jer je prosto neverovatno šta su u stanju da postignu u mladim godinama. Svojim poznatim krilaticama "Dobro jutro, lutko" i "Nekada sam bila mlada i lepa, sad sam samo lepa" postavlja pitanje “Šta biste dali da ste na mom mestu?”

Svi imaju strahove od visokih računa koje ne znaju da li će moći da plate. Ruška nema. Ona svaki svoj račun poljubi!

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #41 poslato: 11 Avgust 2016, 20:51:02 »
Лавли Стевич истрајна
Меденици и Шкорићевој улаз забрањен!

Извршна продуценткиња Србовизије у Новом Саду Лавли Стевич и даље не посустаје од своје намере да не допусти Меденици да присуствује сутрашњем отварању Србовизије.Због претњи које је добила од Мире Шкорић прети, како каже, тужбом.

-Ово је атак не на мене, већ на све младе, талентоване и образоване људе са стилом, који вредно раде на реализацији пројекта који Шкорићева и Меденица својим неукусом поткопавају и доводе на маргине.Због тога ћемо ангажовати посебан кадар чији ће задатак бити да спречи да дотичне да уђу у град, а приморана сам да поднесем и кривичну пријаву због претњи које сам добила-наводи Стевич.
Што се тиче нестанка Соње Митровић,  тиме нека се баве надлежни органи рекла је Лавли.

"Са олошима само оштро"

Иначе Лавли је незадовољна одговорима на питање које је поставила па се пита да ли су делегације ћораве или се само праве слепи?!Нешто смо вас питали!

Такође одлучено је да се време за пријаве не скрати, тако да што сте се пријављивали  пријављивали сте се.
« Poslednja izmena: 11 Avgust 2016, 21:16:57 Avocado »

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #42 poslato: 11 Avgust 2016, 21:22:04 »
Regentica Margit odgovara na Lavli pitanja!

шта очекујете од ваше песме, чему се надате?

- Očekujem da pobedimo jer je pesma pre svega pobednička, pa onda hit, pa evergreen, pa prva u redu kada krene vintidž plejlista tog izvođača i tako slično, eto.

Да ли верујете у добар резултат или сте, као наши олимпијци, дошли туристички у НС?

-Uvek dobar rezultat kada je naša delegacija u pitanju i kad smo svi na okupu. Funkcionalni smo tokom istorije, nemamo mnogo ispada, držimo sve pod konac i ostale končiće, sitan vez vezemo i izvezemo u nešto jako lepo. Turistički deo smo već obavili, kupili smo par stanova da imamo za sledeći put jer nam se svidelo šta ste nam sve pokazali.

Да ли мислите да ћете видети финале или да нећете бити ни близу?Да ли су вам одређене делегације нудиле размену поена?

-Videćemo finale, zašto da ne? Osim ako kojim čudom plate da se dese nule u suprotnom nema kiksa. Do sada nam jedino Ćuprija nudila, ali mi smo im nudili samo pesmu za pobedu (no to je Ćuprija pa se nije ni desilo). A sada nam niko ništa ne nudi, svi bi nešto da pitaju ali ne pitaju i onda samo pljunu par komplimenata da se naložimo i onda nam bace u facu još veći šlajm. Ali rezime kaže drugačije: uradili smo dosta dobrih političkih poteza, projekata i Stotka je najgledaniji šou ove godine.

« Odgovor #43 poslato: 11 Avgust 2016, 21:41:22 »
Zrenjaninska šefica iznenađena istupom Stevičeve

Lea domaćinima: "Posvetite se organizaciji"

"Lepo je što se domaćini trude da uvedu neke novine i pokušavaju da "nazovi" brinu za modni ukus delegacija koje učestvuju na samom takmičenju, ali pozivam ih da obrate pažnju na to da ne mogu time uslovljavati prisustvo članova delegacija, kao i pojedinaca sa bitnim funkcijama u okviru SBU, već se njihov odgovor može predstaviti samo kao preporuka, koju delegacije mogu, ali ne moraju da prihvate.

Upitana da prokomentariše to što se i ona našla na tzv. "crnoj listi", kao i glasine da je čak bilo i problema sa predstavnikom Zrenjanina, odgovorila je:

"Cenim Lavlino mišljenje, ali takođe smatram da se stilu koji forsiram, kako u poslu, tako i privatno ne može naći zamerka. Radnje tipa Njujorker i Teranova izbegavam u širokom luku, mada iskreno nemam ništa protiv   eventualne kupovine u njihovim objektima. Što se drugog dela tiče, ne znam odakle vam to, ali radi se baš o tome - glasini.", poručila je kopresedavajuća  SBU i dodala: "Lavli je novo lice na srbovizijskoj sceni (bar što se tiče delegacija i njihovih članova) i razumljivo je da želi da zaradi malo pažnje, "razbacujući" se izjavama i delima različitog tipa (u šta spada i ovo pokretanje modne policije), posebno što je tek sveže postavljena šefica novosadske delegacije (na čemu joj ovom prilikom čestitam u ime Zrenjaninaca i SBU), ali bi trebalo da shvati da se ugled stiče predstavljanjem svoje delegacije na mnogo bitnijim poljima (kao što su samo učešće i promocija u okviru takmičenja), ipak svako ima svoj način rada,  ako se ona odlučila za oovaj tip, ne mogu ništa do da joj poželim sreću, pošto mislim da će joj svakako biti potrebna."

Što se tiče zrenjaninskog predstavnika na predstojećem izdanju..

"Rećiću samo to da se radi o grupi koja postoji već dugi niz godina, šaljemo jednu relativno stariju pesmu da brani boje Zrenjanina, a što se rezultata tiče, naš cilj je uvek samo finale, a dalji plasman već zavisi od dosta faktora.

• Alexa
  • Hero Member
« Odgovor #44 poslato: 11 Avgust 2016, 21:49:44 »
Originalan naziv i tematika Srbovizije!   :G)

Inace, Stara Pazova vam se srdačno zahvaljuje zbog brojnih SMS-ova koje ste slali na prošlom izdanju kada nam je ponestalo sredstava da isplatimo honorar našim predstavnicima Ani Nikolic i Rasti. Poruke su, zajedno sa telegramima podrške, stizale od strane opština učesnika širom bivše Jugoslavije-pristiglo ih je ukupno 19.574-što je priznaćete impresivan broj-skupilo se oko 4 miliona dinara.  Dakle, uspeli smo tim parama da iskeširamo dovoljnu gramažu kokaina, pa su, zauzvrat Nikolicka i Rasta ipak zapevali u finalu. Ogromno HVALA  što nas toliko volite i sto ste slali poruke u tolikom broju i podrzali nas u ovako teskim vremenima (a za nas pogotovo).Kada je pesma Frigidna krenula na prosloj Srboviziji u finalu, svi iz delegacije smo zaplakali.  Sa suzama radosnicama, se pripremamo za sledece izdanje. Voli vas vasa SP!

SKANDAL!! "LAŽOVI, SVE PARE ĆE POTROŠITI NA HOTELE, ALKOHOL I SEKSUALNE USLUGE NA HRVATSKOM PRIMORJU!" 
  Mladenka Ćulibrk, zamenik predsednika udruženja ljubitelja Srbovizije Stara Pazova, kaze da je cela priča oko poruka podrške velika laz i afera.  "p***a im materina alava, kako ih nije sramota? Tu drogu  koja im je bila potrebna da isplate Nikolicku i njenog muza  čelnici delegacije SP nabavili su od Žexa, lokalnog narko bosa, na kredit, a sve pare su uzeli sebi! Pre nedelju dana sam videla svojim ocima... svi celnici u vrhu delegacije, njih 10oro, na čelu sa šeficom, Evom Ras, uplatili su sebi luxuzne odmore u skupim mondenskim letovalistima! Juče su odleteli za Hrvastku a onda će put Tajlanda. I to sve sa parama od poruka podrske koje su posteni ljudi slali. Koliko je samo Staropazovcana glasalo misleci da opstina i lokalni servis nemaju pare, misleci da tako omogucavaju svom gradu da ima predstavnike? Kolko je samo stiglo poruka iz Vršca, Kikinde, Novog SaDa, Sl. Broda, Gradiske i mnogih drugih?!!!   Bruka jedna!", govori u jednom dahu Mladenka i dodaje da olosima iz delegacije sprema jedno veliko negativno iznenadjenje u vidu prevrata kad se vrate sa odmora.
« Poslednja izmena: 11 Avgust 2016, 21:57:17 Alexa »
:itb: :beb: :bgb: :hrb: :rsb: :ilb: :aub: :rub: :isb: :fib:   UKR / SLO / ROM

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CXL Srbovizija - Novi Sad - Dominacija!

Započeo Avocado

1514 Odgovora
23122 Pregleda
Poslednja poruka 21 April 2018, 16:04:16
Stolé
xx
XCIII Srbovizija - Novi Sad - Otelotvorenje

Započeo Avocado

82 Odgovora
2535 Pregleda
Poslednja poruka 23 Oktobar 2015, 17:41:19
euronik
clip
CXVIII Srbovizija - Novi Sad - Mis Univerzuma

Započeo Avocado

702 Odgovora
11152 Pregleda
Poslednja poruka 17 Mart 2017, 16:40:10
Mislim ono
clip
CLXIX Srbovizija - Herceg Novi - Povratak u Topkapi

Započeo Novinar

92 Odgovora
1963 Pregleda
Poslednja poruka 21 Jul 2019, 22:10:31
Veritas
xx
XVII Srbovizija - Herceg Novi - Veče novih zvijezda!

Započeo Chinchón

159 Odgovora
9911 Pregleda
Poslednja poruka 23 Novembar 2010, 20:24:24
ivana-ns