Autor Tema: CXIII Srbovizija - Zrenjanin - "Ideja je misao u prolazu"  (Pročitano 6614 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Ćići rulz
  • Zemlja: fi
Odg: CXIII Srbovizija - Zrenjanin - "Ideja je misao u prolazu"
« Odgovor #30 poslato: 11 Novembar 2016, 00:03:06 »
Ал сте навалили на Емину и Амела ко прасићи на масан џак. Брука ццццц

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

Ovo je potpis

• Mithrandir
  • Hero Member
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
« Odgovor #31 poslato: 11 Novembar 2016, 10:01:35 »
Soraja Sara je stigla u Zrenjanin sinoć, smestila se u svoj penthaus, ali odluku o tome ko će nas predstavljati još nije donela. Postoji mnogo opcija, a jedan od pravaca njenog razmišljanja je i taj da obzirom da smo direktni finalisti, to treba da bude neko kome je to možda i jedina šansa da se nađe u finalu, jer polufinale bi teško prošao.
Da li će Soraja biti humana ili će se odlučiti za zvezdetinu, ili pak dovesti povratnika u našu delegaciju, videćemo.

Opušteno opušteno kruziram Zrenjkom
Let’s put some light into our lives

« Odgovor #32 poslato: 11 Novembar 2016, 13:53:08 »
13 prijavljenih do ovog trenutka. ;(:);

« Odgovor #33 poslato: 11 Novembar 2016, 15:23:16 »

Šefica SOM delegacije našla se na meti nepoznatih napadača koji su je presreli u garaži njene zgrade.

“Kad sam ulazila u garažu svoje zgrade na Dedinju koja je cela pod video nadzorom, sačekao me je neki momak sa kapuljačom, a za njim je išao još jedan koji je nosio tamne naočare i kapuljaču. Krenuli su ka meni, a na svu sreću u automobilu iza mene je bilo moje obezbeđenje i u mom automobilu je bio još jedan momak”, ispričala je Đurićeva za SOM news.

Tamara je dodala i da je došlo i do tuče njenog obezbeđenja sa momcima koju se najpre predstavili kao njeni obožavaoci. “Oni su pomislili da sam sama, pozvali su me po imenu i krenuli ka meni. Međutim, kada su istrčali momci iz mog obezbeđenja oni su počeli da se tuku sa njima. Momci koji rade u mom obezbeđenju su se branili, a napadači su najpre rekli da su moji obožavaoci, a onda su priznali da su poslati da vide gde živim” rekla je vidno potresena starleta.

Uskoro opširnije...

• stres92
  • banovan član
  • OGAE member
  • Parumaš
« Odgovor #34 poslato: 11 Novembar 2016, 16:59:42 »
Beograd ovaj put ide sa jednim evergreen hitom. :)

• kopachka
  • Hero Member
  • müzik son ses bangır bangır
  • Zemlja: hr
« Odgovor #35 poslato: 11 Novembar 2016, 17:19:01 »
IZAŠAO 113. BROJ KARLOVAČKOG MAGAZINA V.V.V.

Tijekom premijere izlaska novog broja karlovačkog magazina V.V.V. razgovaralo se i o pjesmi koja će predstavljati Karlovac na tekućem izdanju Srbovizije. U pauzi za kavu oglasile su se šefice delegacije i privremena članica:
Vesna Vukelić Vendi - Radi se o inteligentnom biću, bez obzira na boju kose. Imali smo nekoliko kandidata, ali realno - bilo mi je jasno k'o dva i dva koga ćemo izabrati.
Gordana Goga Sekulić - U startu sam bila malo skeptična zbog neiskustva izabrane osobe, jer je tu pjesmu snimila u tinejdžerskim godinama. Ipak, prepoznala sam potencijal i dat ću sve što je u mojoj moći što se tiče vocal coachinga, jer bih htjela da vam pjesma dodirom kožu pali - kao što je i meni.
Stojanka Novaković Stoja - Da vam budem iskrena, prepustila sam Gogi veći dio svojih obaveza jer se još oporavljam od facelifting zahvata od 5.000 Eura. Ipak, pjesmu sam preslušala i postala mi je pjesma bez koje ne mogu zaspati niti se ujutro probuditi.

#Gülşen2020 #İstanbul2021

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #36 poslato: 11 Novembar 2016, 18:38:17 »
K K Kikinda  ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Mithrandir
  • Hero Member
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #37 poslato: 11 Novembar 2016, 19:28:26 »
Pored dekolteTa, šta će Sari dokumenta?  ;zv:)

« Odgovor #38 poslato: 11 Novembar 2016, 20:13:20 »
SOM delegacija potvrdila da dolazi u Zrenjanin!

Djani je na svom Instagram profilu objavio fotografiju sa Tamarom. Da li bez Đanija stvarno nema partija ili pobede na SSCu, ostaje nam da vidimo!

• Scooby
  • Golden Member
  • Ćići rulz
  • Zemlja: fi
« Odgovor #39 poslato: 11 Novembar 2016, 21:17:04 »
Pokojna Mileva je zahvaljujući nadljudskim naporima uspela da dovede jednu mega zvezdu, do sada neviđenu na Srboviziji, u naše jato. Pobeda zagarantovana.

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #40 poslato: 11 Novembar 2016, 22:42:54 »
Zadar salje jednu pesmu koju verovatno niko od vas ne zna/ne pamti kako god. Naravno da ce da ispadne ali ocekujem poene bar od Zrenjanina i mozda ... hm pa ne znam od koga drugog :-\

« Odgovor #41 poslato: 12 Novembar 2016, 11:44:05 »
...ali ocekujem poene bar od Zrenjanina i mozda ... hm pa ne znam od koga drugog :-\

Novog Sada?

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #42 poslato: 12 Novembar 2016, 13:30:46 »
Uf da bas mi je pesma po njihovom ukusu :amin:

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

• mirCo
  • Golden Member
  • 🏆 Renée Zellweger 🏆
« Odgovor #43 poslato: 12 Novembar 2016, 16:05:26 »
Pančevo opasno po zdravlje?! Ljudi umiru od sreće i uzbuđenja!

Iako je poput groma odjeknuo skandal za koji je glavni krivac bila šefica zrenjaninske delegacije Lea Kiš, epilog je ostao nepoznat javnosti. Međutim, kako se nedavno na sajtu Srbovizije našlo ime grada Pančeva među učesnicima, jasno je bilo da se sve završilo dobro za obe strane. A kako sve više građana Zadra zna da koristi računare i veliki broj građana ima pristup internetu, nastalo je masovno oduševljenje što je imalo za posledicu veliki broj povređenih i smrtno ugroženih građana. Tom prilikom kontaktirali smo Meredit Grej, šeficu zadarske delegacije, koja je za PAN TV izjavila sledeće: ''Zbog prevelike radosti primljen je veliki broj građana u gradsku bolnicu. Oni sa težim povredama su poslati u ''Sijetl Grejs'', dok je određen broj pacijenata prevezen u Beograd kod dr Macure.''

Koleginice: Nada i Meredit

Doktorka Nada Macura je takođe bila raspoložena da da izjavu za pančevačke medije i otkrila da Zadar nije jedini grad koji je zadesio ovaj fenomen: ''Tačno je da smo primili dvanaest pacijenata iz Zadra, ali takođe očekujemo dva pacijenta iz Varaždina zbog težih posledica, a kada je reč o Srbiji, zbog lakših povreda zbrinuti su pacijenti iz Sombora, Vršca i Pančeva, među kojima ima tri predinfarktna stanja, nekoliko slučajeva tahikardije i dva pokušaja samoubistva. Nadam se da je gospođica Vojtehovski sada svesna kakvo breme nosi na svojim plećima i da će u budućnosti pažljivije donositi i objavljivati odluke. Ovog puta smo prošli bez smrtnog ishoda, ali grad Zadar će morati izdvojiti veću količinu novca kako bi pokrio troškove lečenja svojih građana.''

Tatjana Vojtehovski nam je poslala mejl, koji sadrži sledeće: ''Ovo nismo mogli nikako da očekujemo, nismo imali utisak da nas ljudi toliko vole i da smo im potrebni, ali nakon ovoga svaka odluka će biti više puta proveravana pre nego što javno bude objavljena.''

Obratila se i direktno građanima Zadra, kojima je rekla da su nam potrebni živi, jer mi nismo u mogućnosti da glasamo za sebe.

Vladarke Pančeva: Marija i Tatjana

Nakon što je Vršac izrazio zabrinutost za mentalno zdravlje Marije Kilibarde, jer sama mora da obavlja toliki posao, Tatjana je razmislila i rešila da pomogne Mariji tako što će zaposliti još jednog zamenika šefa delegacije, jer će ona biti još dugo odsutna zbog uređivanja svoje emisije ''Život priča''. Šuška se da je u pitanju neko veliko ime, a o kome se tačno radi saznajte OVDE.
« Poslednja izmena: 12 Novembar 2016, 18:12:21 mirCo »

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #44 poslato: 12 Novembar 2016, 16:22:08 »
Banja Luka se prijavila, čekamo odgovor iz Zrenjanina a predstavnici nam jedva čekaju da krenu na takmičenje !_!

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
XXXV Srbovizija - Vršac - "All good things are wild, and free!"

Započeo Bebi

400 Odgovora
21028 Pregleda
Poslednja poruka 15 Septembar 2011, 08:34:47
Petar
xx
LXIV Srbovizija - Varaždin - "Oboji svijet u svoje boje!"

Započeo rafael

352 Odgovora
11396 Pregleda