Autor Tema: CLV Srbovizija - Kragujevac - Bilo je to u nekoj zemlji seljaka...  (Pročitano 7600 puta)

• MrVlaxs
  • OGAE member
  • Zemlja: rs
Odg: CLV Srbovizija - Kragujevac - Bilo je to u nekoj zemlji seljaka...
« Odgovor #240 poslato: 19 Novembar 2018, 00:16:21 »
Hvala svima koji su glasali za nas i omogucili nam da zabelezimo 4. pobedu. Cestitke i organizatoru iako su imali jednu, ne moze se reci malu gresku, ali Boze moj ko radi taj i gresi tako kaze poslovica.

Sutra ujutru javljamo da li cemo uzeti organizaciju ili cemo prepustiti (mada je vise sansi da organizujemo takmicenje)

Jos jednom hvala svima koji su glasali za nas kako u pf tako i u velikom finalu (da se ne zahvaljujemo pojedinacno)
1. :rsb: 2. :itb: 3. :bgb: 4. :amb: 5. :meb: 6. :grb: 7. :dkb: 8. :nob: 9. :deb: 10. :mkb:

11. :gb: 12. :il: 13. :es: 14. :fi: 15. :hr: 16. :ie: 17. :ua: 18. :au: 19. :ru:  20. :si: 21. :az: 22. :pl: 23. :fr: 24. :by: 25. :cz: 26. :at: 27. :ee: 28. :cy: 29. :se:
30. :md: 31. :ro: 32. :ge: 33. :mt: 34. :al: 35. :nl: 36. :sm: 37. :ch: 38. :be: 39. :is: 40. :lt: 41. :lv: 42. :pt: 43. :hu:

« Odgovor #241 poslato: 19 Novembar 2018, 00:29:57 »
Ostala sam dužna printscreenove  :)

• Veritas
  • Hero Member
  • Zemlja: mc
« Odgovor #242 poslato: 19 Novembar 2018, 00:47:56 »
Čestitam Prištini, zaslužena pobeda  :G)
Hvala na poenima za bebu Prištini (12, razmeli smo 12-ice :D), Kikindi(12), Sremskim Karlovcima(12), Trsteniku(10), Kruševcu( 8 ) i ostalima na manjim poenima   :)

E sad što se tiče kazne mislim da je preoštra, a Trstenik bi npr mogao da bude četvrti direktni finalista na sledećem izdanju, ili tako nešto...

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #243 poslato: 19 Novembar 2018, 00:55:05 »
Slazem se ovo za 4. df, a mogu biti i 6 meseci kazna, ne mora cela godina

« Odgovor #244 poslato: 19 Novembar 2018, 00:55:33 »
Pravila su takva (bila je i ranije ovakva situacija baš sa organizatorom ovog izdanja koji je oštećen na isti način),  a sankcija je adekvatna jer ipak treba prekontrolisati da li je sve OK (ne pričam ja za džabe da je grafički deo organizacije (koliko god nekad lepo izgledalo sve) ipak u drugom planu).  :)

• Veritas
  • Hero Member
« Odgovor #245 poslato: 19 Novembar 2018, 01:12:14 »
I tebi se na FSC desilo da ne upišeš lepo moje poene pa je neko ostao bez finala zbog toga, dakle može svakome da se dogodi, zato i mislim da je kazna preoštra ali svakako ti odlučuješ

• Anhel
  • Hero Member
  • 🥰😇🥰
  • Zemlja: rs
« Odgovor #246 poslato: 19 Novembar 2018, 01:15:04 »
Pa i ovog puta su u pitanju bili tvoji poeni, odnosno poen. Jer sam tvoj 1 poen upisao za Šibenik umesto za Trstenik  ;D

• Veritas
  • Hero Member
« Odgovor #247 poslato: 19 Novembar 2018, 01:28:04 »
Aha, identična situacija, samo drugo takmičenje  :)

« Odgovor #248 poslato: 19 Novembar 2018, 01:31:00 »
I tebi se na FSC desilo da ne upišeš lepo moje poene pa je neko ostao bez finala zbog toga, dakle može svakome da se dogodi, zato i mislim da je kazna preoštra ali svakako ti odlučuješ

Znam, ali nisam od tada organizovala FSC izdanje (niti planiram u dogledno vreme), ali evo, ukoliko bude želeo da organizuje tamo, neće mu se uzimati u obzir ovo. Ne možemo dodavati parcijalno pravila koja bi važila samo za određeno izdanje (a na drugima ne) (odnosi se na ovo oko četvrtog direktnog finaliste), a i ne bi se trebale dešavati greške ovakvog tipa.  :)

EDIT: Rekoh da ću na kraju staviti još konačnu LU za ovu godinu, ali evo ipak i stanje pred poslednju Srboviziju u godini (čisto da malo računate oko plasmana za Masters  ;D (iako je veći deo učesnika već poznat)). TOP2 siguran na svojim pozicijama, vodiće se zanimljiva borba za preostale dve pozicije koje donose mesto nosilaca grupa, kao i za pozicije od 9. do 12. mesta).

« Poslednja izmena: 19 Novembar 2018, 01:42:37 ivana-ns »

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
« Odgovor #249 poslato: 19 Novembar 2018, 09:59:46 »
Što se tiče Anhelove greške, to jeste problem s obzirom da je neko zbog te greške ostao u polufinalu, ali opet to je nešto što može svakome da se desi. Posebno što je u pitanju jedan poen. Složio bih se da je kazna od godinu dana preoštra. Treba uzeti u obzir da ako se slična greška dogodi još nekome, neće imati ko da organizuje SSC. Posebno što postoji to pravilo da organizator aktuelnog izdanja ne može da organizuje naredna dva. Zato apelujem da se kazna smanji na zabranu organizovanja narednih pet, šest izdanja, mislim da je to sasvim dovoljno. A što se tiče takmičara koji je oštećen, slažem se za ovo mesto direktnog finaliste na sledećem izdanju.

Ja imam svega dva učešća na SSC-u i jedno 10. mesto. Što znači da bi na listi uspešnosti trebalo da imam jedan poen, a ne dva.

• Mark
  • Golden Member
  • The world is a wonder of wonders I'd never seen
  • Zemlja: hr
« Odgovor #250 poslato: 19 Novembar 2018, 10:48:43 »
Čim prođeš u finale, automatski dobivaš 1 poen, plus još onda taj 1 za 10. mjesto.
12 :bg: 10 :ee: 8 :ch: 7 :be: 6 :mt: 5 :dk: 4 :md: 3 :ua: 2 :al: 1 :ru:

• Micky
  • OGAE member
  • Zemlja: pl
« Odgovor #251 poslato: 19 Novembar 2018, 10:51:54 »
Loznica u top 10, pa divno, lepa nam je ova godina, iako je veoma lose pocela  :)

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
« Odgovor #252 poslato: 19 Novembar 2018, 11:07:01 »
Čim prođeš u finale, automatski dobivaš 1 poen, plus još onda taj 1 za 10. mjesto.
Super. Hvala na pojašnjenju. :G) Nisam to skapirao.

« Odgovor #253 poslato: 19 Novembar 2018, 16:40:41 »
Priština prepušta organizaciju, tako da, ako ima zainteresovanih, možete se javiti.. :G) Mada, možemo napraviti i pauzu do 1. (iako ima dovoljno prostora da se održi još jedno izdanje). Takođe, što se specijalnih izdanja tiče, za sad mi se javio Zagreb (iako mogu potvrditi da li i dalje žele) za organizaciju Kupa, tako da bi trebalo još jedan grad da preuzme ili Masters ili glasanje za pobednike (ono koje ostane ću ja, ali ostavljam izbor, zbog termina, pošto Masters ide početkom, a ovo drugo krajem meseca, pa kako više odgovara).  :)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #254 poslato: 19 Novembar 2018, 18:28:19 »
Zagreb potvrđuje organizaciju Kupa.  :G) Morali smo ispuniti mirCovu želju od prosinca 2017.  ;D
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
XLVIII Srbovizija - Pećinci - Ni na zemlji, ni na nebu

Započeo MarkoV

153 Odgovora
7516 Pregleda
Poslednja poruka 01 Avgust 2012, 12:21:44
MarkoV
smiley
CLXVI Srbovizija - Kragujevac - Usudi se da sanjaš

Započeo Anhel

366 Odgovora
4548 Pregleda