Autor Tema: CLXV Srbovizija - Zagreb  (Pročitano 2385 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: CLXV Srbovizija - Zagreb
« Odgovor #90 poslato: 26 Maj 2019, 16:31:55 »
dokaz da je svaki bod važan  :D
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #91 poslato: 26 Maj 2019, 16:34:18 »
Upravo. :D
Mada su sad skroz zanimljiva izdanja sa tog aspekta rezultata, kod mene, pre neko izdanje TOP4 u 3 ili 4 poena, sad 3. do 5. mesto izjednačeni i 2. mesto sa samo poenom više.

« Odgovor #92 poslato: 26 Maj 2019, 16:37:59 »
Jao hvala svima ovo mi je najdraza pobeda do sada. Pesma mi je bila ljubav na prvo slusanje i vec mesecima zelim da je posaljem ali sam cekao da neko drugi posalje da bi dao 12 medjutim kako se niko nije odlucio na to poslao sam je ja   :-*  Nadam se da ce se BIH uskoro vratiti na ESC sa necim ovakvim  :G)

Upravo. :D
Mada su sad skroz zanimljiva izdanja sa tog aspekta rezultata, kod mene, pre neko izdanje TOP4 u 3 ili 4 poena, sad 3. do 5. mesto izjednačeni i 2. mesto sa samo poenom više.

A kod mene u pf 1-8. mesto isti broj poena  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #93 poslato: 26 Maj 2019, 16:39:23 »
Dobro, koliko puta ćeš još tu situaciju da pomeneš?  :D
Ja pričam o skorašnjim slučajevima. ;D

« Odgovor #94 poslato: 26 Maj 2019, 16:42:35 »
Onoliko puta koliko i Duska esc u Beogradu  :D

« Odgovor #95 poslato: 26 Maj 2019, 16:45:46 »
Super što smo obavešteni.  :D
I nije ih bilo 8, već 7 sa izjednačenjem.  :P

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #96 poslato: 26 Maj 2019, 16:47:06 »
Sviđaju mi se ovakvi napeti rezultati, čestitke Kikindi na pobjedi

« Odgovor #97 poslato: 26 Maj 2019, 16:54:54 »
Super što smo obavešteni.  :D
I nije ih bilo 8, već 7 sa izjednačenjem.  :P

A da osmi je bio jedini koji je prosao a nije bio izjednacen  :D

« Odgovor #98 poslato: 26 Maj 2019, 16:56:50 »
Jel raspoložen neko da preuzme organizaciju ili moram ja ponovo?

• Tinte
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #99 poslato: 26 Maj 2019, 17:49:15 »
Ovako bi zapoceo ovaj post pesmom od Milana Babica "Bas mi se neda". Opet propustam proglasenje. :(

Cestitke pobedniku. Pesma jeste lepa, ali u ovoj konkurenciji nije moglo vise da se dobije.  ;(:);

Najvise nedoumica smo imali oko podele bodova u nas TOP 5. Lako je moglo biti drugacije. Ne znamo da li nam je pesma od Sandi Cenova najbolja od ponudjenih, ali posle nekoliko slusanja nam je legla kako treba.

Zahvaljujemo se na 7p Nisu, Osijeku, Zagrebu; 6p Zenici, kao i svim ostalima na manjim bodovima.
Nismo zadovoljni plasmanom, ali sa osvojenim bodovima jesmo. Samo od 2 delegacije nismo dobili bodove i napokon smo dobili bodove od Kragujevca. :)

Koliko je zasluzena pobeda, govori podatak da je osvojio bodove od svih delegacija.
1. :itb: 2. :beb: 3. :geb: 4. :hrb: 5. :nob: 6. :grb: 7. :rsb: 8. :ptb: 9. :eeb: 10. :alb:

• hipotalamus
  • Hero Member
  • ćemu tlk heit??
  • Zemlja: mz
« Odgovor #100 poslato: 26 Maj 2019, 18:08:18 »
Da se zahvalimo svima na poenima i na trecemu mjestu. SHITv je u pregovorima s jednim bugarsko-poljskim autorskim timom i jednom pjevačicom koja dosta dugo nije nastupila na velikoj pozornici srbovizije.
Inače, postoji velika vjerojatnost da će iduća pjesma biti posljednja prije ljetne stanke jer SBU i SHITv sa Smiljanom Morijem na čelu nisu postigli dogovor oko nekih sitnih problema koje se vuku još od vremena naše prethodne organizacije

• Margy
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #101 poslato: 26 Maj 2019, 18:34:13 »
Čestitke, Kikinda!  ;(:);
I mi smo propustili čitanje glasova i proglašenje pobjednika, bili smo na kavi u to vrijeme.  :D

Zadovoljni smo plasmanom, malo je nedostajalo da se uguramo u top 3.  8) Zahvaljujemo Nišu na 12, Šibeniku, Apatinu i Rijeci na 10, kao i ostalima na sitnijim bodovima!  :-*

Inače, postoji velika vjerojatnost da će iduća pjesma biti posljednja prije ljetne stanke
Velika je vjerojatnost i da ćete dobiti batina od osječke delegacije ako budete pravili toliku pauzu.  :(((

« Odgovor #102 poslato: 26 Maj 2019, 20:25:25 »
Glasovi i prijava

• Anhel
  • Hero Member
  • 🥰😇🥰
  • Zemlja: rs
« Odgovor #103 poslato: 27 Maj 2019, 00:09:53 »
Čestitke mama Džehvi na pobedi tj. Kikindi  :D i Zagrebu na organizaciji (i zamalo na pobedi)  ;(:); ;(:);

Za našu pesmu, iskreno očekivali smo viši plasman ali šta se tu može, šta je tu je  ;D Hvala na poenima u finalu, posebno Sremskim Karlovcima (10p) i Loznici (8p)  ;(:);

I šteta za Loznicu, lepa pesma, jedino nam je ona nekako bila za 12-icu  ;(:);

Vidimo se  bye:)

« Odgovor #104 poslato: 27 Maj 2019, 12:42:05 »
Jel raspoložen neko da preuzme organizaciju ili moram ja ponovo?

Dosad interesovanje nula, ukoliko se neko predomisli, može otvoriti temu. Ukoliko ne, otvaram ja tokom popodneva.  :G)

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CXI Srbovizija × Zagreb × Beautiful Addiction

Započeo tetsujin

315 Odgovora
8139 Pregleda
Poslednja poruka 28 Oktobar 2016, 14:15:02
euronik
clip
CLIX Srbovizija × Zagreb × _osjeti_

Započeo tetsujin

319 Odgovora
5214 Pregleda