Anketa

Da li ste za ukidanje takmičenja i da li uz to pristajete da se osmisli takmičenje koje će ukinuti "pravila dijalekta" i podržati jezike koje ste u prošlosti pokušali da dodate aktuelnom takmičenju?

DA
17 (63%)
NE
10 (37%)

Ukupno glasova: 27

Anketa završena: 17 Septembar 2019, 23:02:42

Autor Tema: PRAVILA SRBOVIZIJE  (Pročitano 57257 puta)

Odg: PRAVILA SRBOVIZIJE
« Odgovor #1950 poslato: 09 Januar 2019, 19:47:18 »
Zar Srbovizija ne pripada svima nama?

Zašto se onda nakupi jedva po 20 učesnika u poslednje vreme? :) Jer bi, po broju glasača (32), trebali da imamo bez problema dva polufinala.. :)

• Björn
  • Golden Member
  • ♈️ 🌚
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1951 poslato: 09 Januar 2019, 19:49:16 »
Zato sto svako ima pravo da se prijavi kada zeli.

« Odgovor #1952 poslato: 09 Januar 2019, 19:51:08 »
I to bi bilo u redu, da propuštate po jedno, dva izdanja uzastopno, ali dobro, vaša stvar..:)

• Björn
  • Golden Member
  • ♈️ 🌚
« Odgovor #1953 poslato: 09 Januar 2019, 19:52:53 »
Mi nismo ni glasali, ali ne vidim problem sto su to uradili oni koji su se ranije takmicili, osim ako su izgubili pravo na to.

« Odgovor #1954 poslato: 09 Januar 2019, 19:53:50 »
Pa stvar je u tome da jesu, ali, kao što rekoh, nebitno sad..

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #1955 poslato: 09 Januar 2019, 22:27:28 »
Ja sam svoje rekao, posto je igra postala jako nezanimljiva u zadnje vreme, a ovde je jos ispalo da ni ne pripadam na istoj, Zadar se od sledeceg izdanja povlaci (Postovanja radi dovrsicemo trenutno izdanje i to je to).

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #1956 poslato: 09 Januar 2019, 23:50:19 »
Mi smo podržali Nika i protiv tajnosti smo bili. Izbori su pokazali da smo dosta energije uložili na ovoj planeti pa se selimo na drugu da pumpamo eliksir.

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #1957 poslato: 09 Januar 2019, 23:54:30 »
Ćuprija, Kikinda i Vršac negativno iznenadili.

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
« Odgovor #1958 poslato: 09 Januar 2019, 23:55:59 »
Ne razmišljamo kao masa.

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
« Odgovor #1959 poslato: 07 Septembar 2019, 12:19:59 »
Još jednom ću javno da se obratim iako glavna i odgovorna menadžerka voli tajno da dobaci sa strane šta zapravo misli o svemu i vešto se ne izjasni iza pravih namera. Naime, ona ne razume suštinu da neko nema vremana da se bavi takmičenjem jer sama ne radi ništa u životu u ovde je razvila svoj sistem imaginarne vlasti koju ljubomorno čuva po svaku cenu. To je zaista za pohvalu zato što pokušavaš na nekoj strani da budeš autoritet, blistavo od tebe.  Dotična je shvatala i nazivala ovo takmičenje sprdačinom i da joj se dopada ovako kako je, to je uvreda za sve nas koji smo sve vreme držali pažnju ovom takmičenju. Šta je ona uradila? Podsećala ljude na pravila i rok za glasanje. Svaki predlog koji si predložila ispao je jalov predlog. Makar sam u prošlosti i bez moderatorske pozicije itekako ukrasio ovo takmičenje sve uz pomoć ljudi ništa sam. I kome u životu sprdnja predstavlja problem, ako ovde dolazi radi zabave? I recite mi sada iskreno, ko je ovde najviše mrzeo sprdnju na forumu? Veoma odgovorna i ozbiljna Putinka.
Napisao sam da sam za to da se ugasi takmičenje koje je obeležilo jednu eru, najbolje je osmisliti novo gde će se zadovoljiti svi kriterijumi koji ljudi već godinama žele da bude u takmičenju. Srboviziju je nemoguće modifikovati kako želi to je već probano ranije. Takvu anketu treba otvoriti.
I molio bih za kraj dotičnnu "glavnu" da mi ne piše dalje poruke na fejsu jer zaista ne želim da ulazim u beskonačnu raspravu o ovome, posle ovog posta se definitivno isključujem iz svega što ima veze sa forumom jer žena je u stanju da mi kaže kako se vadim da nemam vremena za ovo. I sam znam koliko vremena oduzima forum i koliko u životu nisam radio ništa dok sam po ceo dan blejao ovde, tako da apsolutno nemaš prava da mi išta kažeš povodom toga što sam odabrao da gradim realan život a ne da se cimam oko nečega što bi predstavljalo isključivo zabavu a ne izmišljeni benefit. A i gde je zabava kad je uvek bila potiskivana??
I nemoj mi glumiti autoritet kada sama nemaš hrabrosti da pogledaš čoveka u oči u tom svetu nego se samo okreneš, a ovamo znaš da glumiš baticu sa bejzbol palicom.

Moja uloga kao moderatora se završava ovde, nemam nameru da se bavim ovom temom izneo sam svoje krajnje mišljenje i ostala sudbina je na onima koji se pronalaze u mojim rečima. Razmislite o svemu.
Srdačan pozz,
B.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1960 poslato: 07 Septembar 2019, 12:38:55 »
Da li je ovo uvod u novi Survivor  ;:))

@Petar
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• hipotalamus
  • Hero Member
  • ćemu tlk heit??
  • Zemlja: mz
« Odgovor #1961 poslato: 07 Septembar 2019, 14:17:25 »
Sprka se vraca u punom svom sjaju

• EvilSmile
  • Hero Member
  • #PokretNištaLično!!1
« Odgovor #1962 poslato: 07 Septembar 2019, 16:35:55 »

@Petar

Nema ko ni Survivor da igra. :(

Slažem se sa Bebijem. Cilj igre je zabava, a zabave na forumu odavno nema. Ili pametovanje ili trolovanje. Ako već izdvajaš svoje vreme, izdvojiću ga da se na neki način relaksiram a ne ubijem u pojam :(
Već se oseća nedostatak interesovanja, ne samo na pomenutom takmičenju već forumu u suštini. I mislim da je najveći problem među onima koji su uvek prisutni, veći nego na, neko nas nazva "padobrancima"...
We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #1963 poslato: 07 Septembar 2019, 16:55:20 »

@Petar
Mnogo mi smešno
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.

« Odgovor #1964 poslato: 07 Septembar 2019, 20:57:07 »
Pa, takmičenje se sigurno neće ugasiti ove godine. Sve i da se ni jedno izdanje više ne održi, biće specijala na kraju godine, a do sledeće godine će se možda pojaviti neki novi, zainteresovani forumaši.  :)

Što se tiče novih jezika, mislim da bi to možda pomoglo održavanju takmičenja jer bismo imali više mogućnosti. Ko ne želi, neće slati pesme na tim jezicima, ali može imati i tu mogućnost. Ja verovatno ne bih slao takve pesme, bar u početku dok ne upoznam njihovu muzičku scenu.  :)

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Pravila

Započeo eurovizijanac

10 Odgovora
3836 Pregleda
Poslednja poruka 12 Januar 2011, 18:48:11
ESCFAN
xx
Pravila glasanja

Započeo arheometar

5 Odgovora
1875 Pregleda