Autor Tema: XX NOVOGODIŠNjA SRBOVIZIJA - Kruševac  (Pročitano 32423 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
Re: XX NOVOGODIŠNjA SRBOVIZIJA - Kruševac
« Odgovor #630 poslato: 12 Januar 2011, 19:08:52 »
Hvalaaa! :)
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

• Doctor Who
  • OGAE member
  • I am a composer
  • Zemlja: cz
« Odgovor #631 poslato: 12 Januar 2011, 23:40:29 »
Zasto ne mogu da otvorim file?
:chb: :amb: :grb: :lvb: :rob: :aub: :nob: :uab: :ltb: :rsb:

"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #632 poslato: 13 Januar 2011, 00:13:54 »
Zasto ne mogu da otvorim file?

Exel 2007

• Mithrandir
  • Hero Member
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
« Odgovor #633 poslato: 25 Januar 2011, 00:26:47 »
Ne znam koje ce se mere preduzeti niti kako je doslo do propusta, ali pobednicka pesma na ovom izboru je ucestvovala na mojoj Srboviziji. Koja je dalje procedura ne znam, ali samo znam da po pravliniku pesme koje su bile slate ne mogu ponovo ucestvovati. Pesma jeste bila diskvalifikovana ali i takve pesme koliko ja znam se ne mogu slati.
Pri dnu ove stracnice cete videti : http://www.evropesma.org/forum55/index.php?topic=480.75

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #634 poslato: 25 Januar 2011, 00:35:47 »
Auf :S Čudno mi kako niko, ama baš niko nije to primijetio... :/ Ja prvi nisam znao, gledao sam listu pjesama i nije je bilo :( Meni je pjesma bila prihvaćena i ja mislio sve ok.
1. :itb: 2. :ltb: 3. :rub: 4. :dkb: 5. :rsb: 6. :grb: 7. :rob: 8. :esb: 9. :deb: 10. :hrb:

« Odgovor #635 poslato: 01 Februar 2011, 18:47:17 »
Kaznite mene kao organizatora... Ne znam šta drugo da kažem... :( Ovo svakako jeste ne mali, već ogroman propust. Čudno mi je samo što ste tek sada to rekli. Kako to niko ranije nije primetio? :/

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #636 poslato: 02 Mart 2011, 19:09:48 »
Jos niko nije reagovao povodom ove nepravilnosti ? Pa kakva je to Srbovizija gde mozes da posaljes pesmu koja je ucestvovala i pritom pobedis ? Ja bi to po kratkom postupku pobedniku se oduzme 12 poena sa liste uspesnosti a regularni pobednik ove Srbovizije je drugoplasirani Vrsac. Izvini Majsta ali slozices se da je najbolje da se ide regularno...
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #637 poslato: 02 Mart 2011, 19:16:46 »
Pa nisam ja kriv, meni je pjesma prihvaćena, ja nisam znao da je već bila :o A koja je poenta samo meni skinuti 12 poena sa LU, što se ne poništi onda čitava Srbovizija? ::) Mislim, nije meni stalo do #1, jer sam ja za to, ako se već poništava, da se poništi cijela, a tako i ja spadam sa broja 1. Ustvari, nek odluče nadležni ;D

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #638 poslato: 02 Mart 2011, 19:21:16 »
A sto svi da tonu zbog propusta kod tvoje pesme? E moj Majsta :) Ja kad saljem pesmu ja gledam dal je bila. I to ne gledam onaj spisak nego sve Srbovizije prosle. Ako slucajno posaljem neku koja je bila trazim opet i tako. Najlakse je da trazis da se cela Srbovizija ponisti vidim :)

• Danilo
  • Jr. Member
  • **
« Odgovor #639 poslato: 03 Mart 2011, 02:46:49 »
Srbovizija sigurno neće biti poništena, a odluku ću objaviti naknadno. Ovo je svačiji propust po malo. Koliko je Majsta kriv, krivi su i svi učesnici. On nije primetio, ali nije ni niko od učesnika. Naravno, Orgnizator i moderatori takođe, najviše krivi, ali šta je tu je, rešićemo. Evoja sam skalabudžio nabrzinu spisak da se ovakve greške ne ponavljaju:

http://srbovizija.wikia.com/wiki/Srbovizija_-_Lista_pesama_1-23

• marco8
  • Hero Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #640 poslato: 06 Mart 2011, 11:10:31 »
Ono što je olakšavajuća okolnost jeste da pjesma "Da ti se dlanovi zalede" nije ni bila izložena ocjenjivanju na VIII Srboviziji. Dakle grad Kanjaževac je bio direktni finalista. Kako njihov delegat nije glasao u polufinalu, pjesma je tada DSQ i nije ni ulazila u trku za pobjednika. Naravno ovo ne bi trebalo da nam se desi više, ali sad imamo dobar spisak pa ćemo voditi računa.  :)
Pjesme se ne mogu ponavljati bile DSQ ili ne ali kao što rekoh, ovdje smo imali slučaj da se ponovljena pjesma prvi put (na VIII Srboviziji) nije praktično ni takmičila.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CXXIV Srbovizija - Kruševac - Ljubavni talas

Započeo Stolé

943 Odgovora
32546 Pregleda
Poslednja poruka 21 Jun 2017, 00:21:43
mirCo
cheesy
CXV Srbovizija - Kruševac - Nađi svoju pahulju!

Započeo Stolé

519 Odgovora
18165 Pregleda
Poslednja poruka 21 Januar 2017, 14:44:14
Leonidas
clip
CXXXVII Srbovizija | Kruševac | Neki bolji dani

Započeo Stolé

1006 Odgovora
14764 Pregleda
Poslednja poruka 20 Februar 2018, 13:50:28
Mislim ono
xx
EURONIKOVA NOVOGODIŠNJA! FORUMSKA ŽURKA!

Započeo euronik

191 Odgovora
9226 Pregleda
Poslednja poruka 13 Januar 2014, 19:50:57
euronik
xx
Kruševac - Stole

Započeo Stolé

13 Odgovora
563 Pregleda
Poslednja poruka 02 Decembar 2017, 17:40:07
Mislim ono