Anketa

Kako će se Makedonija plasirati ove godine?

Pobediće
Biće među prvih 5
Biće među prvih 10
Biće ispod 10. mesta
Neće ući u finale

Autor Tema: Makedonija 2013: Vlatko Lozanoski - Lozano & Esma Redžepova - Pred da se razdeni  (Pročitano 18164 puta)

• bojan92
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Esma mi je lose zvucala :(

Vlatko je rekao da bi išao opet na ESC da mu se ukaže prilika.

• Josipa.
  • Golden Member
  • never let me fall, hold me close
  • Zemlja: it
Neka ide :G)

• etica
  • Hero Member
Od pocetka mi je sve u vezi njih nekako rastimovano, tako je bilo i sinoc.
Mada su mi i takvi rastimovani bili nekako simpaticni i dragi, jer dok sam gledala i slusala Vlatka nesto me podsetilo na Toseta i bas sam se bila  raznezila i nesto mi je bilo tuzno i plakalo mi se.
Emotivna luda! :D

Lozano bas zvuci kao Tose... i glas i nacin pevanja... a Esma mi je tako slatka bila u onom crvenom cudu, kao neka dobra vila izbora za mis  :D

• nick-cg
  • Hero Member
  • Zemlja: me
Dogodine da pošalju samo Vlatka, on me je oduševio sinoć, sjajno pjeva.  :G)

• Djole89
  • Golden Member
Njegov vokal nenormalno podseća na Tošetov. :( Bukvalno, da ne gledam, a da slušam sa strane, pomislio bih da je on. I mene je to baš dirnulo. :(

Esma je bila višak u celoj ovoj priči, definitivno, ali žena je legenda stvarno, koliko sam je ismejao kad sam je video u onom stajlingu. :D Baš je gotivna.

• euronik
  • Golden Member
  • That's all.
Drugarica, a kasnije i majka mi rekoše kako ih Lozano vokalno podsetio na Tošeta.. moja majka se raznežila, bila onda plakala za Tošetom.. a eto...a ovaj Lozano je super, i Esma je super, ali pesma.... kuku lele. Ima Esma energiju i to se oseća, ali...ne štima...kad nešto ne štima ne štima i kraj. Branili su čast ex -yu i nisu je odbranili...pukli smo ki zvečka! beeennng!!!
euronik esc 2019 top 10
:ptb: :itb: :seb: :cyb: :nlb: :hub: :chb: :esb: :mkb: :dkb:

Vlatko ima sličan glas ko Toše,ali nema baš isto,Toše je imao malo jaču boju glasa.

• star5
  • Hero Member
Makedonska pevačica kaže da ovo muzičko takmičenje organizuju oni koji stoje iza gej parada svuda u svetu

Esma Redžepova, koja je zajedno s mladim pevačem Lozanom predstavljala Makedoniju na ovogodišnjoj Evroviziji, razočarana je ovim takmičenjem.

Ona tvrdi da iza cele organizacije stoji gej lobi i da od nekadašnje manifestacije koju je svojevremeno zdušno pratila nema ni traga ni glasa.

- Ovo je nečuveno. Sami pederaši! Ovu manifestaciju su otkupili isti oni koji organizuju gej parade po celom svetu. Ja sam do sada svašta čula, ali ovo je prvi put da i svojim očima vidim šta se desilo sa onim divnim muzičkim takmičenjem. Nije ni čudo što nismo prošli, jer vidi se ko ovde prolazi - rekla je ogorčena Esma.

- Moj kolega nije smeo da izađe iz hotela, a kamoli da ode u Evrokluba. Tamo su ga momentalnoštipkali za guzu - kaže makedonska pevačica.

Inače, Makedonija je nastupila tokom druge polufinalne večeri, ali je takmičenje završila na neslavnom 16, odnosno pretposlednjem mestu.

Izvor Kurir

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
A to što je bila obučena u ogromni paradajz i što je uništila normalnu pjesmu svojim zavijanjem ništa? :o Da je gej lobi stvarno toliko jak kako ona kaže, Krista bi bez muke ušla u finale, ovako je bila 9, a u finalu bi bila visoko plasirana, a bila je 24. ::)

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
Joooj Esma paradajzu jedan. A to što si ti zvučala ubedljivo najlošije od svih 39 izvođača?
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
Ama Scooby, šta pričaš, gej lobi je kriv ::)

• nikma
  • Golden Member
  • Only us...
kakvo krme  ::)

• KozaMostra
  • Jr. Member
  • **
  • alcohol is free!
  • Zemlja: me
Да избаце Есмин део из песме, била би одлична  :D
:E Mas vrike i trikymia mesa stin Egnatia :E

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Vlatko Lozanoski - Lozano

Započeo Miloš

13 Odgovora
884 Pregleda
Poslednja poruka 02 Avgust 2019, 18:02:59
missEuro
xx
Makedonija 2011: Vlatko Ilievski - Rusinka

Započeo Miloš

161 Odgovora
10969 Pregleda