Anketa

Kako će se Makedonija plasirati ove godine?

Pobediće
Biće među prvih 5
Biće među prvih 10
Biće ispod 10. mesta
Neće ući u finale

Autor Tema: Makedonija 2013: Vlatko Lozanoski - Lozano & Esma Redžepova - Pred da se razdeni  (Pročitano 18170 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
I čuj jadni Lozano  nije smeo da id u Evroklub jer su ga stalno štipali za dupe  :D
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
A to što si ti zvučala ubedljivo najlošije od svih 39 izvođača?

cezar je bio praznik za moje usi  :d1:

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
  • Zemlja: rs

• bojan92
  • Hero Member
Ma dajte,molim vas.Nema sanse da je tako nesto izjavila.Jos je to Kurir objavio ::)

• Nena
  • Sr. Member
  • Grande Amore <3
Ma glupost! Novinari Kurira, kao i obicno, izvlace iz konteksta ono sto je neko rekao, ako je uopste nesto i rekao..

• Miloš
  • Administrator
Pročitah da su iz makedonske delegacije demantovali vest Kurira. Verovatno su izmislili tu priču.

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
Jesu demantovali su tu vest. I demantovali su da su uopšte ikada razgovarali sa novinarima Kurira. Šzaviše Esma je izjavljivala sasvim suprotno, a rekoše da je čak i pevala na jednom gej venčanju u Holandiji pre par godina

• Gollum
  • Hero Member
Meni nije jasno zasto neko u ovoj drzavi ne zabrani rad Kuriru i slicnim novinama koji bez problema objavljuju neistine i vec godinama prodaju novine ???

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
Komentar jednog lika:

Esma je žensko? Ja sam stalno mislio da je to samo jedan privlačni transvestit! :D

• KozaMostra
  • Jr. Member
  • **
  • alcohol is free!
  • Zemlja: me
Ja ne mislim da je Esma loše otpevala, jednostavno je pesma očajno ukomponovana. Prvo Lozano sa fenomenalnim glasom i onako mirnijom muzikom, kad odjednom iskače Esma i nariče na romskom  :D 

Nije to to, bar ne meni. A žao mi je Lozana, uglavnom je dobio pozitivne komentare. Baš bih voleo da mu srede dobru pesmu i pošalju ga ponovo (bez Esme).  ;D
:E Mas vrike i trikymia mesa stin Egnatia :E

Od kako su se Makedonci odlučili da zamene Imperiju i pošalju ovu pesmu siguran sam bio šta ih čega... Nastup im nije bio loš Vlatko je odličan bio, čak sam i navijao za njih da makar neko brani čast Balkana u finalu..

• SteVe
  • Hero Member
  • Do your best, take a chance!
Promasaj od pesme. Kombinacija makedonskog i romskog jezika u pesmi je neprirodna. Nastup nikakav. Imperija je bila definitivno bolja.
Pretposlednje mesto na mojoj listi i to samo sto je nepodnosljiva finska predstavnica imala goru pesmu.
1. :nob: 2. :isb: 3. :azb: 4. :chb: 5. :nlb: 6. :cyb: 7. :frb: 8. :rub: 9. :rsb: 10. :itb:

11. :es: 12. :se: 13. :gb: 14. :sm: 15. :gr: 16. :mk: 17. :mt: 18. :il: 19. :de: 20. :hr:

21. :al: 22. :ee: 23. :si: 24. :cz: 25. :pl: 26. :ro:

27. :au: 28. :pt: 29. :ie: 30. :be:

31. :lt: 32. :lv: 33. :md: 34. :dk: 35. :hu: 36. :by: 37. :ge: 38. :fi: 39. :am: 40. :me:

41. :at:

• marco8
  • Hero Member
  • Zemlja: me
Pošto ne smijem da uđem u ESC 2014, malo ovdje da se iživim. Slušao danas ovu pjesmu, i poštovanje Esmi, ali ona je ukakala ovu stvar. Da je pjesma bila samo ova melodijska linija koju Lozano izvodi, uz onaj nevjerovatan vokal, razbili bi. I strofa i refren, samo bez Esme.

• etica
  • Hero Member
Bolje bi zvucala pesma,
da nije pevala Esma!
 :D

• Miloš
  • Administrator
Njegove solo verzije u latino ritmu i zvuče bolje. Poslušajte ih ako niste. Ako hoćete mp3, pošaljite mi privatnu poruku.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Vlatko Lozanoski - Lozano

Započeo Miloš

13 Odgovora
885 Pregleda
Poslednja poruka 02 Avgust 2019, 18:02:59
missEuro
xx
Makedonija 2011: Vlatko Ilievski - Rusinka

Započeo Miloš

161 Odgovora
10970 Pregleda