Autor Tema: THE CIRCLE  (Pročitano 426 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
THE CIRCLE
« poslato: 09 Januar 2020, 00:55:55 »
je li netko možda počeo ovo gledati? ja sam sinoć iz dosade i skroz sam se navukao.  :D inače, nisam neki reality fan.. od showova obožavam voice, ostalo onako. negooo, ovo je na netflixu taman izašlo.

show je koncipiran kao nekakav društveni eksperiment ili nešto u kojemu je 8 ljudi.. 8 ljudi u predivnoj zgradi s predivnim stanovima. svaka osoba živi u svom stanu i komuniciraju međusobno preko društvene mreže the circle. cilj je postati the influencer i osvojiti 100 000 dolara.

međusobno komuniciraju u private i group chatovima i na kraju dana se rangiraju. najboljih 2 izbacuje jednu osobu, no onda dolazi nova. ne znam kada prestanu dolaziti nove, zasad sam na tome da su svi još tu.

ima svakakvih osoba.. različitih karaktera, seksulanih orijentacija itd. neki prikazuju stvarne sebe, a neki su pristali glumiti nekog drugog kako bi se domogli 1. mjesta (tzv. catfish).. tako imamo tipa koji glumi svoju curu, ili lezbijku koja na svom profilu ima sasvim drugu fotku itd.

uglavnom, emisija pokazuje jako dobro što su zapravo društvene mreže... preporučujem, čisto iz znatiželje.  ;D

Linkback: http://forum.evropesma.org/index.php?topic=2634.0
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Iju!
  • Zemlja: rs
Odg: THE CIRCLE
« Odgovor #1 poslato: 19 Januar 2020, 19:24:06 »
Pre neko veče baš stavih na listu. Videću na šta će da liči kad budem imao vremena  :G)
We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #2 poslato: 19 Januar 2020, 19:27:33 »
Meni se bas svidja koncept i gledao bih ali ne volim da gledam nesto sto nema prevoda  :(
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #3 poslato: 22 Januar 2020, 10:46:48 »
leo prejednostavno je, ne treba ti prijevod.. možeš odabrati engleski :)
inače, show je snimljen u 2 tjedna (službeno traje 7 dana mislim)... vrlo je interesantno .. po uzoru je na britansku inačicu koja je dosad imala 2 sezone... netflix će, kada vidi gledanost, staviti i UK

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter