Autor Tema: Game of Thrones  (Pročitano 46387 puta)

• Josipa.
  • Golden Member
  • the king in the north
  • Zemlja: hr
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #2370 poslato: 14 Maj 2019, 15:24:56 »
Sjetimo se vremena kada je Dany zatvorila dva zmaja u Splitu, jer je postojala mogucnost da su oni zapalili JEDNO nevino dijete.....
1. :chb: 2. :nob: 3. :rub: 4. :eeb: 5. :itb: 6. :cyb: 7. :nlb: 8. :beb: 9. :ltb: 10. :fib:

11. :se: 12. :mt: 13. :hu: 14. :pt: 15. :gr: 16. :md: 17. :si: 18. :az: 19. :is: 20. :hr: 21. :ie: 22. :es: 23. :am: 24. :ge: 25. :ro: 26. :sm:

27. :cz: 28. :al: 29. :me: 30. :by: 31. :il: 32. :de: 33. :mk: 34. :rs: 35. :dk: 36. :gb: 37. :fr: 38. :pl: 39. :lv: 40. :at: 41. :au:

• nikma
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #2371 poslato: 14 Maj 2019, 16:08:05 »
Bas bih voleo fa vidim reakciju fanova da je Dzejmi ubio Sersei dok je srala.  :D

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
« Odgovor #2372 poslato: 14 Maj 2019, 17:04:08 »
Nemoguće jer Sersi nikad ne sere
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #2373 poslato: 15 Maj 2019, 00:32:29 »
A da je Džejmija ubilo čudovište iz Melisandrine pi.čke i da je to nešto što nikada nije bilo napisano u knjigama. Baš bi bila zanimljiva reakcija.  ;D

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #2374 poslato: 15 Maj 2019, 06:09:53 »
Sve u svemu jos jedna odlicna epizoda..  A vi ga mnogo tupite. Glagol tupiti.  :D
euronik esc 2019 top 10
:ptb: :itb: :seb: :cyb: :nlb: :hub: :chb: :esb: :mkb: :dkb:

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #2375 poslato: 15 Maj 2019, 07:56:41 »
To cudoviste iz pi.cke mi je vrv i najgluplje nesto sto se desilo u celoj seriji + ozivljavanje Dzona Sneznog.
Cuo sam od ljudi koji su citali knjige da u knjigama ozivljeni ne budu zaista kao pre smrti, izgledaju drugacije i ne mogu da prave decu lol
U got-u je super to sto nikad ne znas kako ce neko da umre... neke smrti su toliko dobro osmisljene (red wedding, Dzofri, spaljivanje septe) a neke tipa ubila ga svinja u lovu itd.. Zanimljivo mi je kako ih sve za ta vremena sluzi zdravlje, da niko nije umro od neke bolesti pluca npr ili slicno. Sve sam zamisljao ono kraj serije i sad ocekujes nesto revolucionarno i plasis se dal ce neko od glavnih likova da umre a ono Arju strefi upala pluca i cao
:rsb: :-* ... :amb:  :mtb:  :nlb:  :itb:  :rub:  :esb:  :chb:  :sib:

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #2376 poslato: 15 Maj 2019, 12:04:20 »
To nije istina. Za ozivljene u knjizi. Jedini lik je Berik i on je isti kao u seriji, a on je pritom vaskrsao sest puta.

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #2377 poslato: 15 Maj 2019, 13:16:11 »
DENERIS TARGARJEN ZAPOČELA AKCIJU ”MILOSRDNA AŽDAJA”

KRALJEVSKA LUKA, VESTEROS, 15. maj 2019, (Njuz) – Vojskovođa kraljice Deneris od kuće Targarjen, Prve svog imena, Neizgorele, Kraljice Andala i Prvih ljudi, Kraljice Merina, Kalisi velikog Travnatog mora, Zaštitnice kraljevstva, Dame regenta sedam kraljevstva, Lomiteljice lanaca i Majke zmajeva Sivi Crv izjavio je da je otpočela vojna akcija ‘’Milosrdna aždaja’’ u cilju obezbeđivanja mira i prosperiteta na području Vesterosa i svrgavanju nedemokratskog režima i tiranije lažne kraljice Sersej Lanister.

– Naša strana je uvek bila za mirno rešenje, izjavio je Sivi Crv, – ali zbog brutalne politike Sersej Lanister i njenih ratnih zločina protiv naših zarobljenika mi nismo imali drugog izbora, napomenuo je on.

Sivi Crv je dodao kako narod Vesterosa treba da odbaci teror i diktaturu koju je Sersej zavela i prigrli oslobodilačke trupe Dotraka i Neokaljanih kao svoje.

– Moram da izrazim žaljenje, dodao je Sivi Crv, što je došlo do ovakvog krvavog sukoba. Mi smo u pregovorima više puta ponudili Sersej da preda vlast i napusti Vesteros, ali je ona to odbijala. Radi maksimalne zaštite naših trupa bili smo primorani da posegnemo za vazdušnim napadima. Budite sigurni i spokojni da će aždajina pametna vatra precizno gađati sve vojne ciljeve i da će količina kolateralne štete biti minimalna, zaključio je on.

Prema poslednjim saznanjima, Sivi Crv je rekao kako narod Vesterosa “ima punu slobodu da se pokori Deneris i služi joj” i da je svako ko to odbije “protivnik slobode i zaslužuje da bude spaljen.”

https://www.njuz.net/deneris-targarjen-zapocela-akciju-milosrdna-azdaja/

• Аца
  • Hero Member
« Odgovor #2378 poslato: 15 Maj 2019, 13:22:01 »
 :D :D :D

Заправо и има доста паралела са ратовима у Југославији, таман може да се искористи као пример да се боље објасни многима који одбијају да капирају. Милошевић и Косово, Олуја итд.
12 :se:  10 :it:  8 :no:  7 :si:  6 :ch:  5 :pt:  4 :es:  3 :cz:  2 :nl:  1 :dk: 

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #2379 poslato: 15 Maj 2019, 13:24:56 »
Domaći mimovi za GoT su mi presmešni. Ovaj je najbolji  :D

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #2380 poslato: 15 Maj 2019, 13:41:59 »
:D vrh

Deneris mu znaci dodje NATO a Sersej i Dzejmi Mira i Sloba :D

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #2381 poslato: 15 Maj 2019, 20:20:39 »
brejking njuz

Počelo snimanje pilot epizode spin off-a.

Peta epizoda bila najgledanija epizoda u istoriji HBO-a. Prosečna gledanost svake epizode u US preko svih platformi je 43 miliona gledalaca.

• Josipa.
  • Golden Member
  • the king in the north
  • Zemlja: hr
« Odgovor #2382 poslato: 15 Maj 2019, 23:31:01 »
A nikad vise oljuvanja nego sad😂

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #2383 poslato: 16 Maj 2019, 00:11:38 »
pa mnogo gledalaca znači i mnogo mišljena.

samo 10% publika da ne voli seriju, to su bukvalno milioni. a i samo 10% da je voli opet su to milioni ljudi širom sveta.

ali mislim da tu postoji i onaj vučić-efekat, gde na internetu izgleda kao da ga svi mrze, a on na izborima pobeđuje.  :D

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #2384 poslato: 16 Maj 2019, 08:09:00 »
Pa ima mnogo ljudi koji se posebno ne udubljuji u nesto niti se smatraju fanovima npr a gledaju i prihvataju ono sto im se servira... a ima i onih koji su nezadovoljni ali ne osecaju potrebu da o tome pisu... moja mama danima kuka da je razocarana pa ne seda za komp da krtikuje lol

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
Game of Thrones - SEZONA 1

Započeo Leo Cezar

4590 Odgovora
50204 Pregleda
Poslednja poruka 03 April 2018, 17:49:01
Leo Cezar