Autor Tema: Serije - preporuke i utisci  (Pročitano 184549 puta)

• Doctor Who
  • OGAE member
  • I am a composer
  • Zemlja: cz
Odg: Serije - preporuke i utisci
« Odgovor #3975 poslato: 19 Januar 2020, 12:58:55 »
Netfliks do jaja. Serija sa drugih kanala američkih nema toliko ali zato njihova originalna produkcija je bolja od čega god sa NBC, ABC, CBS...

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Iju!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #3976 poslato: 19 Januar 2020, 13:22:50 »
Ja za ga znala od Supermana, mada mi nije tada bio uopste privlacan, izgledao mi je previse fejk i plasticno. Ovdje je taman.

Pa gledao sam i ja supermena, ali ga nisam upamtio jer je film bio glupost. Legolas frizura mu baš stoji!!!
We're just air conditioners. I mean, after all, we're just walking around on the planet, breathing, conditioning the air...

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #3977 poslato: 20 Januar 2020, 10:42:09 »
neke od novih serija koje dolaze u 2020. i mogle bi biti interesantne (rekla struka):

THE OUTSIDER - serija prati istragu ubojstva 11- godišnjeg dječaka u kojoj svi dokazi upućuju na lokalnog profesora i trenera bejzbola (HBO) - krenula 12.1.

LITTLE AMERICA - serija prati živote imigranata u SAD-u (APPLE TV) - od 17.1.

AVENUE 5 - radnja se odvija na luksuznom brodu kojemu je kapetan Hugh Laurie (HBO) - od 19.1.

PICARD - dugoočekivani svojevrsni nastavak TNG-a (CBS) - od 23.1.

RAGNAROK - norveška serija koja prati život u selu koje se bori s izraženim klimatskim promjenama koje bi mogle prerasti u ragnarok, odnosno apokalipsu (Netflix) - 31.1.

FOR LIFE - istinita priča o čovjeku koji je krivo osuđen, a nakon što je oslobođen postaje odvjetnik (ABC) - od 11.2.

HUNTERS - serija prati skupinu ljudi u 1977. koja lovi naciste u New Yorku (Amazon Prime) - od 21.2.

MRS. AMERICA - radnja se odvija u vrijeme borbe za jednakost spolova, a glavnu ulogu ima cate blanchett koja je konzervativka i bori se protiv feministica (FX) - od 15.4.

SNOWPIERCER - radnja je u dalekoj budućnosti kada je Zemlju okovao led i snijeg, a ljudi žive u vlaku koji konstantno juri i kruži po Zemlji (serija je po uzoru na distopijski film istoga imena) - od 3.5. (TNT)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• mirCo
  • Golden Member
  • Bitno da je nekad bilo lepo!
« Odgovor #3978 poslato: 20 Januar 2020, 13:57:29 »
Kejt Blančet će lagano pokupiti sve nagrade, a isto se nadam da će Vajola Dejvis dogodine u istoj kategoriji.

« Odgovor #3979 poslato: 27 Januar 2020, 17:48:43 »
Henry Cavill, ajme :shock:
Ahahahaha looool, nisam znao ni ko je do serije. Inače sam oduševljen u svakom smislu !!!  ::()

Ништа специјално, не вреди тих 10 евра месечно дефинитивно... мали избор серија и филмова бар овде у Србији

Em ne plaćaš, em se žališ :D Meni je zapravo obrnuto. Pogotovo za fanove sci-fi, fantasy žanrova! Pre bih plaćao Netflix nego celu kablovsku. Uopšte ne znam šta pre gledati, iako sam dosta naslova već odgledao. HBO je dobar uglavnom zbog filmskog programa.
На основу овога ти и причам, ја само то и гледам. И много глупих филмова је у понуди. Наравно да ћу се жалити и кад не плаћам и ако бих икад плаћао.  ;D
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• dodo85
  • Sr. Member

• Josipa.
  • Golden Member
  • I wish we could live in this beautiful lie
  • Zemlja: it
« Odgovor #3981 poslato: 31 Januar 2020, 21:52:59 »
neke od novih serija koje dolaze u 2020. i mogle bi biti interesantne (rekla struka):

THE OUTSIDER - serija prati istragu ubojstva 11- godišnjeg dječaka u kojoj svi dokazi upućuju na lokalnog profesora i trenera bejzbola (HBO) - krenula 12.1.

SNOWPIERCER - radnja je u dalekoj budućnosti kada je Zemlju okovao led i snijeg, a ljudi žive u vlaku koji konstantno juri i kruži po Zemlji (serija je po uzoru na distopijski film istoga imena) - od 3.5. (TNT)

Wow, ove dvije a posebno druga mi zvuče top. ;zv:)
NF SEASON 2020

:al: Me Tana  :by: Chili Pepper | Yes I See  :cz: Dark Water | Wanna Be Like  :dk: Human | Yes  :ee: Beautiful Lie
:fi: Cicciolina  :is: Oculis viderev :it: Andromeda | Viceversa  :lt: Make Me Human  :md: Prison  :no: Attention
:rs: Oči Meduze | Hasta La Vista  :se: Bulletproof | Take A Chance  :ua: Call For Love

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #3982 poslato: 31 Januar 2020, 21:54:21 »
Meni jedino ta The outsider . Sve ostale sto je nabrojao po opisu ni u snu ne bi gledao  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Josipa.
  • Golden Member
  • I wish we could live in this beautiful lie
  • Zemlja: it
« Odgovor #3983 poslato: 31 Januar 2020, 21:55:19 »
Meni ova druga brutala zvuči. ;D

• dodo85
  • Sr. Member
« Odgovor #3984 poslato: 31 Januar 2020, 21:58:59 »
Mrs. America ima dobar casting + Cate Blanchett kao konzervativka  :G)

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #3985 poslato: 01 Februar 2020, 14:38:15 »
JA SAM PIČ.KO ANA

• dodo85
  • Sr. Member
« Odgovor #3986 poslato: 01 Februar 2020, 14:54:20 »
Jeste, prvobitno je trebalo da bude 6 sezona, možda ovu poslednju malo nabudže. Trenutno se snima 4.
Ja sam odgledao treću, a prvu sa Olivijom i Helenom i ova podela deluje dobro.

• mirCo
  • Golden Member
  • Bitno da je nekad bilo lepo!
« Odgovor #3987 poslato: 01 Februar 2020, 15:02:16 »
Mislim da će Imelda da bude top, mogli su i njoj dve sezone da daju.

Ja neću da počinjem sa gledanjem, jer kažu da je 3. sezona meh.

• dodo85
  • Sr. Member
« Odgovor #3988 poslato: 01 Februar 2020, 15:15:21 »
Meni se dopada. Doslovno svi su novi i pauza je bila duža, možda je to i uticalo na takve komentare. Olivija je dobra i razumem da glumi Elizabetu u drugačijem vremenu, ali sva je nekako kao skamenjena i imam utisak da je prilično stegnuta. Sačekaj 4. krajem ove godine pa pogledaj u cugu.

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #3989 poslato: 01 Februar 2020, 17:06:47 »
četvrta je već krajem ove godine? top.

mislim da se serija završava smrću Margaret. Umrla je 2002. a scenarista je rekao da će zahaziti u ovaj vek.

Što znači da ćemo videti i Tonija Blera  :D

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Nadolazeće nove serije i filmovi

Započeo tetsujin

215 Odgovora
11282 Pregleda
Poslednja poruka 23 Jul 2019, 23:46:10
nikma
xx
utisci stranaca u BG

Započeo Kolumbo

5 Odgovora
2990 Pregleda