Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 50929 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #2235 poslato: 16 Avgust 2019, 00:04:51 »
Mislio sam da ce nam biti lakse da damo jedan gol, nego da se branimo.

U 4. kolu igramo sa Moldeom koji je tek u produzetku obezbedio prolazak.
Iako su imali 3:0 iz prvog meca, nije im bilo lako kao sto se ocekivalo. Bilo je "dupe gace zvace", kao i Partizanu.  :D

Bilo bi dobro da ne budu prazne tribine, ali ne verujem da ce biti ista od zalbe.
TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

Odg: Fudbal
« Odgovor #2236 poslato: 16 Avgust 2019, 00:16:09 »
Zanimljivo mi da Helsinki nije prošao Rigu, posle 1:1 u Letoniji, u revanšu je bilo 2:2.
Ali je zato Suduva, možda pomalo iznenađujuće izbacila Makabi.

• Tinte
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2237 poslato: 16 Avgust 2019, 00:19:33 »
Suduva jeste iznenadjenje, cak je dva puta pobedila Makabija. Nije mala stvar.

Odg: Fudbal
« Odgovor #2238 poslato: 16 Avgust 2019, 16:41:50 »
Ararat - Dudelange par. ;D
1. :nlb: 2.:nob: 3. :seb: 4. :chb: 5. :beb: 6.:cyb: 7. :itb: 8.:mkb: 9. :rsb: 10 :rub:

• Tinte
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2239 poslato: 16 Avgust 2019, 23:28:18 »
Dudelange je prosle godine igrao grupnu fazu LE i imao tezi put, a sad mu se poklopilo.  :)

Inace, ima malo parova gde je neko izrazit favorit, a dosta jakih parova.

Odg: Fudbal
« Odgovor #2240 poslato: 21 Avgust 2019, 23:41:10 »
Super rezultat, sad samo polako u revansu (posebno jos sto smo domacini) i da ponovo gledamo LS u Beogradu (sa nekom laksom grupom,  po mogucstvu).

• Tinte
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2241 poslato: 21 Avgust 2019, 23:42:57 »
Dobar rezultat C. Zvezde. Dva gola u gostima dosta znaci. Onaj penal je pokvario utisak, nije morao da se svira.

Olimpijakos i Dinamo Z. su skoro obezbedili grupmu fazu LS.

• Veritas
  • *****
  • "Sa druge planete Bogdan Bogdanović 🌍 "
  • Poruke: 846
  • Zemlja: nz
Odg: Fudbal
« Odgovor #2242 poslato: 22 Avgust 2019, 00:29:46 »
Odličan rezultat, igrom sam uglavnom zadovoljan ali ne sviđa mi se što su se povukli u drugom poluvremenu, slično kao u prvoj utakmici sa Kopenhagenom i u obe utakmice su baš tad primili gol.

• Tinte
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2243 poslato: 22 Avgust 2019, 23:34:27 »
Dobar rezultat je ostvario i Partizan, pobedio je 2:1.
Gledao sam drugo poluvreme i dobro smo igrali i sa takvom igrom imamo sanse za prolaz. Samo da ponovimo rezultat koji je Cukaricki ostvario tamo.

• Veritas
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2244 poslato: 23 Avgust 2019, 01:08:39 »
Ok rezultat Partizana, prvo poluvreme je bilo očajno a drugo mnogo bolje. Asano i Natho su odlični igrači a svidelo mi se i kako je Urošević odigrao  :)

• Tinte
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2245 poslato: 23 Avgust 2019, 01:12:28 »
Samo se nadam da ce Sadik vise provesti na klupi, jer za sada je to slabo.

• Veritas
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2246 poslato: 23 Avgust 2019, 01:16:37 »
E da Sadik je večeras bio katastrofa, 3-4 puta su ga u uhvatili u osfajd. Ožegović je bio bolji, ne bi valjalo da ga prodaju.

• Tinte
  • *****
Odg: Fudbal
« Odgovor #2247 poslato: 23 Avgust 2019, 01:21:56 »
Ja sam mislio da je on vec presao u Rozenborg i iznenadio sam se kad sam video da je usao u igru.

• choda
  • *****
  • Partizan - Tradizione di famiglia
  • Poruke: 2.179
Odg: Fudbal
« Odgovor #2248 poslato: 23 Avgust 2019, 03:49:19 »
Sadik je slicna kombinacija kao Solomon, ako ga se neko seca uopste. Potreban je spic koji zna da da gol, Ozegovic je kriminalan u Evropi. Konkurencija u napadu je za klasu slabija nego proletos. Mora se reagovati sad i odmah po pitanju spica.
Pozadi, Kalaba odlican standardno, odigrao kao mator, Vujacic sirov. I dalje mislim da mora bolji stoper od Ostojica za Evropu, jednom smo se opekli vec.

Natho daje novu dimenziju igri, odnosno rasterecuje Zdjelara, koji je za sada na vrhunskom nivou. Scekic je bitan za jace utakmice, poput derbija, gde je zasad odlicno cuvao Marina. Cela Miletic postaje vec kritican, deluje mi neverovatno, ali po prvi put u dosta godina Partizan deluje potentnije sa leve nego sa desne strane. Mislim da se treba razmisljati u smeru dovodjenja desnog beka, a prebaciti Celavog na stopera i vratiti ga na prirodnu poziciju posle godinu i kusur dana, jer koncentracija (a i voljni momenat) pada li pada.

Odg: Fudbal
« Odgovor #2249 poslato: 27 Avgust 2019, 22:10:25 »
Zvezda je mnogo žutih kartona dobila u poluvremenu.  :-\ Ali, dobar je rezultat za sad.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter