Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 48240 puta)

• Tinte
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #2130 poslato: 11 Jun 2019, 00:06:50 »
Bez obzira na pobedu, ne verujem da ce ostati. Sad je najbolji trenutak da se smeni (ako planiraju smenu), jer ima dosta vremena do sledece utakmice i jos 5 utakmica je u igri, dovoljno da se ispuni cilj.

Pitanje je ko bi mogao da sedne na klupu umesto njega. Treba da bude takav selektor koji ce uspeti da koriguje zelje raznih menadzera, saveza i da sastavi ekipu kako on misli da je najbolje, da bude dosledan sebi.

TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

• Veritas
  • Hero Member
  • Summer is coming
  • Zemlja: au
« Odgovor #2131 poslato: 11 Jun 2019, 00:16:58 »
Ja mislim da će da ga ostave, iz razloga što se ne meša mnogo u svoj posao i kao takav odgovara družini iz fss-a. Ljuljalo mu se pod nogama posle Ukraine zbog besa naroda ali  sad se obazbedio bar do septembra

• 1234567890
  • Hero Member
  • Prodavacica sam, prodajem pizzu.
ESC 2019 finalisti

01. :au: 02. :is: 03. :mk: 04. :rs: 05. :gr: 06. :al: 07. :no: 08. :nl: 09. :es: 10. :ch:

11. :cy: 12. :cz: 13. :si: 14. :se: 15. :az: 16. :mt: 17. :ru: 18. :it: 19. :ee: 20. :gb:

21. :fr: 22. :dk: 23. :il: 24. :by: 25. :de: 26. :sm:

• Veritas
  • Hero Member
  • Summer is coming
  • Zemlja: au
« Odgovor #2133 poslato: 11 Jun 2019, 00:25:29 »
Hahaha ova 3-4 dana je smišljao kako da se opravda pa se setio toga  :D

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #2134 poslato: 11 Jun 2019, 00:32:25 »
Za ovo nema opravdanje i ne znam da li se moze objasniti sta se desilo, tj. i da se da tacna analiza opet mi nece biti jasno.

Osecao bi se kao izgubljeno magare u magli.  :-\

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #2135 poslato: 11 Jun 2019, 14:08:33 »
Au, ala mu je opravdanje hahaha, ali da to je i ocekivano bilo. Tako je isto nabijao na nos svima kako ima "niz nepobedivosti" i kako "zna sta radi" i onda mu se desila Ukrajina.

Strasno ljigav i bezobrazan tip, a o inteligenciji da ne pricam. Ceo svoj kredibilitet koji je (donekle) imao kao igrac je unistio ovim svojim igranjem selektora. Ne samo da je pokazao da je nula od trenera vec nema ni trunke obraza. Duplo golo sto bi rekli.

Ne pada mu na pamet da sam ide jer zna da ce tesko i njegov SNS da ga ubaci u neki klub nakon ove katastrofe sa reprezentacijom. A i bolje je ovako, cekam da me smene i onda da me isplate.

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
« Odgovor #2136 poslato: 11 Jun 2019, 15:21:11 »
Inače na račun njegove izjave, digla se još veća fama, i selektor je naravno otišao (podneo ostavku, sam, dakle otišao)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #2137 poslato: 11 Jun 2019, 16:22:11 »
Moram i ovo da postavim, sveze je a priceless. Oglasio se ON  :-*  :-*  :-*

Citat
Vučić: Nisu krivi ni selektor ni igrači, najbolje da sam ja kriv

Predsednik Aleksandar Vučić komentarisao je pojedine kritike da je odgovoran za poraz fudbalske reprezentacije Srbije od Ukrajine.

On je rekao da je najlakše njega okriviti za sve što se desava u Srbiji i da je na to navikao.

Srbija je doživela debakl u Lavovu, gde je od nje bolja bila Ukrajina rezultatom 5:0.

"Kriv je Vučić. Što je kriv, zato što je postavio Kokezu, a što je Kokeza kriv, iako im je obezbedio sve uslove, ne znam i nema veze, nisu krivi ni selektor ni igrači, hajde da njih oslobodimo krivice, najbolje da sam ja kriv", rekao je Vučić u Lučanima.

Kaže da ga, međutim, kad sportisti naprave uspeh, upozoravaju da se ne ktiti tuđim perjem i dodaje da to i ne čini i da je jedini predsednik koji nije otišao ni na jednu utakmicu.

Vučić ističe da je Srbija poslednjih godina uložila najviše novca u sport, tri puta više nego pre šest godina, zbog čega su 2017. i 2018. godina bile najuspešnije sportske godine, ali i da se on neće kititi tuđim perjem.

Dodaje i da ga za poraz optužuju i navijači Zvezde i Partizana kada oni drugi osvoje titule.

"Kad Zvezda osvoji titulu, gorbari kažu Vučić namestio. Kad Partizan uzme kup, delije kažu da je Vučić to naredio, da bi i oni bili malo zadovoljni, iako Zvezda nijednom na gol nije šutnula", kaže Vučić.

Dodao je da je država dala "nenormalne" pare košarkaškim klubovima Zvezdi i Partizanu da bi mogli da igraju Evroligu i budu jaki i da drugi klubovi imaju pravo da se ljute zbog tolikog ulaganja.

"I opet si kriv što je sudija odsvirao ovako ili onako... Bio sam kriv za kišu, a sad sam kriv što je sunce upeklo...", zaključio je predsednik.

Nisi ti kriv dragi Aleksandre, gde ti da budes kriv za nesto  :drug:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #2138 poslato: 11 Jun 2019, 23:47:40 »
Tumbakovic novi selektor.

« Odgovor #2139 poslato: 11 Jun 2019, 23:58:22 »
Ајмо кладионица за новог селектора отворена. Треба нам неко "нов, свеж и перспективан", ја типујем на Перицу Огњеновића. ФСС бира селекторе исто као и РТС извођаче интерним путем

Možda će Tumbu, taman je otišao izgleda sa mesta crnogorskog selektora.  ;D

Mada sam više bila iz zezanja napisala, kad ono na kraju ispade stvarno. Nadam se da će mu barem dozvoliti da se više pita oko svega, ali kontam da su puste želje..Videćemo svakako.. :)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #2140 poslato: 12 Jun 2019, 00:03:50 »
Imao sam i ja osecaj za Tumbu nakon Kosova  ;D Tim potezom je kupio mesto.......mada, igrao bi on bez problema da nije preceno.

Realno, kao covek tezak smrad......ali bar je trener za razliku od ovog panja. Ako uspe da nagovori igrace koje je Krstajic oterao da se vrate, to ce biti dobro. Inace, Crna Gora je dosta dobro igrala pod njim.

Kad vec ne mogu zaista najbolji treneri da preuzmu onda mozda bolje i on nego neki novi Krstajic koji ce da se uci na reprezentaciji.

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #2141 poslato: 12 Jun 2019, 01:01:39 »
Ајмо кладионица за новог селектора отворена. Треба нам неко "нов, свеж и перспективан", ја типујем на Перицу Огњеновића. ФСС бира селекторе исто као и РТС извођаче интерним путем

Možda će Tumbu, taman je otišao izgleda sa mesta crnogorskog selektora.  ;D

Mada sam više bila iz zezanja napisala, kad ono na kraju ispade stvarno. Nadam se da će mu barem dozvoliti da se više pita oko svega, ali kontam da su puste želje..Videćemo svakako.. :)

Da li je to bilo iz zezanja ili ... ?  :-[

Nadam se da nije u svadji sa nekim i da ce sad biti svi igraci na okupu.
Cilj ostaje isti, plasman na EURO 2020.

« Odgovor #2142 poslato: 12 Jun 2019, 01:38:32 »
Pa, iskreno i ja sam više mislila slično kao Scooby da će se nastaviti u sličnom ritmu, samo sa novim licem koje će da bude statista u ulozi trenera. Dobro, ne kažem da se neće i Tumbakoviću mešati u sastavljanje reprezentacije i taktiku, ali on je, na neki način ipak ozbiljan trener.  :)

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
« Odgovor #2143 poslato: 12 Jun 2019, 08:14:33 »
Nemam neko visoko mišljenje o Tumbakoviću, ni kao treneru, ni kao čoveku, ali je barem profesionalni trener. Tako da je to ipak neki pomak
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #2144 poslato: 12 Jun 2019, 11:28:27 »
Tako je, nemam nikakvo misljenje o njemu. Ni kao trener Partizana mi nije bio gotivan, kao SD da ne pricam........ali bar je trener za razliku od Krstajica.

Mislim da on nije u konfliktu ni sa kim pa mozde uspe da privoli ove koji su se povukli zbog Mladena da se vrate.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter