Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 28925 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Ostali sportovi
« poslato: 25 Januar 2014, 04:20:31 »

Ova tema je posvećena sportovima koji su nešto manje popularni od onih koji imaju zasebnu temu. Namenjena je diskusiji o atletici, gimnastici, timskim sportovima (odbojka, rukomet, vaterpolo, ragbi, hokej...), streljaštvu, borilačkim veštinama, automobilizmu, zimskim sportovima, vodenim i vazduhoplovnim sportovima i svim drugim o kojima imate šta da kažete.

Linkback: http://forum.evropesma.org/index.php?topic=1613.0
« Poslednja izmena: 25 Januar 2014, 04:24:19 Miloš »

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #1 poslato: 25 Januar 2014, 10:03:56 »
Odlično! Bravo! Sad je sve mnogo preglednije.
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #2 poslato: 25 Januar 2014, 12:44:03 »
sviđa mi se što ste uveli preglednost..

btw. mislim da smo si mi sami krivi za poraz. odigrali su savršeni prvih 15min. držali dance u šahu imali +2 i onda na početku 2.poluvremena su ih vratili sami u igru. protiv danaca to ne ide.. u polufinalu se to ne smije dopustiti.. i to je to. da danci su imali suce koji su ih gurali ali da su naši odigrali sve kako treba mislim da ne bi bilo problema..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
« Odgovor #3 poslato: 25 Januar 2014, 13:16:25 »
Pa realno bilo je za očekivati takvo suđenje. Doduše Hrvati su sami krivi jer su uz par gluposti dozvolili Dancima da se razigraju. IHF je ubedljivo najkorumpiranija sportska organizacija posle FIFA i UEFA
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #4 poslato: 25 Januar 2014, 13:21:11 »
Pad u poslednjih 15 minuta igre je nedopustiv, ali naravno, sudije su uvek tu da (pomalo) dolivaju ulje na vatru. Sramota.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #5 poslato: 25 Januar 2014, 13:29:09 »
ali stvarno taj EHF nevjerojatno. kakve su to gluposti da si domaćin sam bira grupu na ždrijebu u kojem želi biti, da si sam određuje usred natjecanja gdje će biti polufinale i finale...

pa to nije normalno.. i onda imaš situaciju da se danci nisu makli iz herninga.. a mi smo recimo 3x putovali.. što je gluparija. onda napravi u jednom gradu sve -.-

pa i zbog toga je rukomet gdje je.. u zoni ispadanja s olimpijade.. i sve manje popularnosti u svijetu..

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #6 poslato: 25 Januar 2014, 14:24:07 »
Dobro sad te Golužine žalopojke o putovanjima iz grada u grad su mi malo bezveze kad je reč o Danskoj jer to su zaista minimalne razdaljine.

Ali EHF želi novac a novac dolazi kad je domaćin u polufinalu najmanje

« Odgovor #7 poslato: 25 Januar 2014, 15:19:48 »
Pa zato i imamo situaciju da Srbija i Slovenija kao domaconi osvoje srebrnu medalju, a sledecim takmicenjima ih nema nigde. ::)

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #8 poslato: 25 Januar 2014, 15:28:05 »
ali najgora stvar u tom rukometu su:

1. EHF kao vrlo korumpirana organizacija
2. nema širenja i popularizacije na ostale kontinente
3. velika ovlast sucima i dopuštanje različitih kriterija suđenja

« Odgovor #9 poslato: 25 Januar 2014, 15:30:38 »
Za 1 i 3 se slazem, ali za 2 bas i ne. Jeste da se radi o zenskom rukometu, ali Brazilke ne secam se da su skoro imale neki zapazeniji plasman (ili mi se cini), a sad osvojise zlatnu medalju.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #10 poslato: 25 Januar 2014, 15:47:41 »
Za 1 i 3 se slazem, ali za 2 bas i ne. Jeste da se radi o zenskom rukometu, ali Brazilke ne secam se da su skoro imale neki zapazeniji plasman (ili mi se cini), a sad osvojise zlatnu medalju.
pa gle naravno da ne igra samo europa.. ali pogledaj u svijetu imaš koreju, brazil i ima li još tko? u muškom isto koreja, malo nešto egipat i tunis i mislim da je to to .. australija, argentina kao iz j.amerike ali to sve smješno i slabo.. sj.amerika ništa ... 0 bodova. azija isto.. osim koreje..

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #11 poslato: 25 Januar 2014, 16:00:19 »
Pa zato i imamo situaciju da Srbija i Slovenija kao domaconi osvoje srebrnu medalju, a sledecim takmicenjima ih nema nigde. ::)

Ili još gore Tunis i Egipat osvoje 4. mesto na SP.

A sad će ovi da rade na širenju rukometa po svetu, na OI u Riju ima da obe selekcije domaćina osvoje medalje, ženska zlato, a muška verovatno bronzu  ;:))

Edit: Pošto sam gledao rukomet na RTS, naletih danas na kednom hr portalu komentar o "komentarisanju HRT komentatora Draga Ćosića" koji je u napadu "sportske histerije" odvalio sldeće: A suci? Gospodo draga, to nisu bili Geipel i Helb iz prijateljske Njemačke, nego Šljivančanin i Mrkšić.

Znači umirem  :lol))
« Poslednja izmena: 25 Januar 2014, 19:00:34 Scooby »

« Odgovor #12 poslato: 25 Januar 2014, 19:42:00 »
Neciji kompleksi ocigledno idu do te mere da nas pominju cak i kad ne igraju protiv nas. ::) ;--; ;--;

• Dav
  • Hero Member
  • Zemlja: ch
« Odgovor #13 poslato: 26 Januar 2014, 19:35:47 »
Ali EHF želi novac a novac dolazi kad je domaćin u polufinalu najmanje
Pa da. :fuj:
Ipak su pobedili Francuzi 41-32. ;)

Andrea Lekić najbolja rukometašica sveta u 2013. godini !_! !_! !_!
:geb: :eeb: :rub: :sib: :azb: :isb: :alb: :seb: :esb: :nob:

11. :cz: 12. :me: 13. :pl: 14. :lt: 15. :de: 16. :il: 17. :lv: 18. :by: 19. :mk: 20. :ch: 21. :ie: 22. :am: 23. :ro: 24. :it:

25. :nl: 26. :gr: 27. :mt: 28. :hu: 29. :fr: 30. :be: 31. :at: 32. :pt: 33. :dk: 34. :cy: 35. :sm: 36. :gb: 37. :md: 38. :fi:

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #14 poslato: 26 Januar 2014, 20:36:18 »
duvnjak najbolji rukometaš  :-*

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter