Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 28936 puta)

• Tinte
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #1035 poslato: 16 Avgust 2019, 23:21:36 »
S obzirom da nismo ispunili cilj, pomalo sam ocekivao ovakav potez, a da li je dobar, ne znam. Ko god da dodje na to mesto, a pominje se Slobodan Kovac, imace zadatak da obezbedi OI, bez obzira sta se uradi na EP.

TOP 10 u finalu: 1. Slovenija  2. Srbija 3. S. Makedonija 4. Norveska 5. Albanija 6. Svajcarska 7. Belorusija 8. Izrael 9. San Marino 10. Spanija

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #1036 poslato: 16 Avgust 2019, 23:53:22 »
Šta znam, meni se čini da nije do trenera. A rezultati u poslednje dve godine daleko su od loših. Sad što su devojke postale najbolje na svetu u međuvremenu, ne znači da moraju i momci i da je neuspeh sve manje od toga.

Kad bi u muškoj odbojci imali jednog igrača poput Tijane Bošković u ženskoj, stvari bi se promenile.

A i devojke su nekako odlučnije i moćnije na terenu.

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #1037 poslato: 17 Avgust 2019, 00:02:40 »
Na neke stvari treneri ne mogu da uticu.

Desava se da trener dobro pripremi utakmicu, dobra taktika, pronadje slabe tacke protivnika, a da igraci bas taj dan da podbace.

Nisu losi rezultati, ali smo navikli na medalje i ako se ne osvajaju onda je to ne uspeh za nas. Mada za mene je to bez veze.

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #1038 poslato: 17 Avgust 2019, 00:17:52 »
Al' osvojili su bronzanu na EP, poen im je falio za finale. :(

Sad što su izgubili od Italije, koja je godinama u vrhu i to na njihovom terenu, nije odmah za smenu.

A na SK su rekli da je Grbić imao ugovor do završetka OI 2020?!

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #1039 poslato: 17 Avgust 2019, 00:29:32 »
Po meni nije, ali valjda smatraju da je potrebna neka promena, a zna se da su tada treneri i selektori prvi na spisku.

Inace, uglavnom cujem kritike na to sto se nije igralo u najjacem sastavu u Svetskoj ligi i da je to razlog sto smo izgubili.

• Аца
  • Hero Member
« Odgovor #1040 poslato: 17 Avgust 2019, 11:33:39 »
Ух... Колико год да су Грбићи легенде, боље тако да их памтимо, као играче. Нисам имао утисак да се Никола снашао и некако сам очекивао овакав исход у скорије време. :(

Укачио је пар добрих резултата, али са огромним осцијација. Нпр. освојили смо по први пут Светску лигу 2016. године, а ипак су у јачим саставима долазили на европски квалификациони турнир за ОИ исте године. Не тврдим да је само до њега, али ми није изненађење ова одлука.

Ko god da dodje na to mesto, a pominje se Slobodan Kovac, imace zadatak da obezbedi OI, bez obzira sta se uradi na EP.
То би био најбољи избор. ;(:);

Ја сам одавно и да се Терзић промени. После Токиа обавезно. Не треба никада неко толико да заседне, поготово 15 година. Мислим да два везана олимпијска циклуса треба да буду максимум. Таман је спреман Бранко Ковачевић.

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #1041 poslato: 17 Avgust 2019, 19:55:04 »
I meni se cini da bi Slobodan Kovac bio dobar izbor.
Uspesno je vodio Iran i Sloveniju, tako da ima iskustva kao selektor.

A za Terzica ne znam. Mislim, kako nekog smeniti kad dobro radi i ostvaruje odlicne rezultate. Nema konkretan razlog za smenu.

• Аца
  • Hero Member
« Odgovor #1042 poslato: 18 Avgust 2019, 12:42:35 »
Имао је и он успоне и падове, али сада дефинитивно ради добро. ;D Свакако сам става да нико не треба да заседне негде и постане незаменљив. Надам се да је и он свестан тога, да је и зато довео Ковачаевића да спреми некога за наследника.

• Scooby
  • Golden Member
  • A broken heart is all that's left
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1043 poslato: 18 Avgust 2019, 12:46:15 »
Terzić je jednu prosečnu ekipu doveo u rang najbolje svetske selekcije i ne vidim zašto bi menjali tim koji dobija. Mada pretpostavljam da će on sam da se povuče nakon Tokija, posebno ako osvoje zlato
I spent all of the love I've saved
We were always a losing game
Small-town boy in a big arcade
I got addicted to a losing game

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #1044 poslato: 18 Avgust 2019, 23:52:27 »
To bi bio odlazak u velikom stilu.
Sad bas gledam da je on selektor od 2002. Na OI igrama ce mu biti 18 godina i proslavice punoletsvo.

• Аца
  • Hero Member
« Odgovor #1045 poslato: 19 Avgust 2019, 13:57:05 »
Свакако, превише... Нема разлога за смену, али не треба ни претеривати.

Terzić je jednu prosečnu ekipu doveo u rang najbolje svetske selekcije i ne vidim zašto bi menjali tim koji dobija.
Исто тако можемо рећи да је у неком периодуврхунски тим срозао на ранг просечног. Немам утисак да је толико његов допринос резултатима (ко што је нпр. случај са Марином и кошаркашицама), већ да су неке играчице стасале у заиста врхунске, поготово Тијана Бошковић.

Ако је истина, сјајна вест за Ковача. ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #1046 poslato: 19 Avgust 2019, 20:06:42 »
Da, Slobodan Kovač je i zvanično novi selektor.

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #1047 poslato: 20 Avgust 2019, 00:39:11 »
Deluje mi da je dobar izbor. Ima iskustva kao selektor, dobro je vodio svoje selekcije (iako je dobio otkaz u Iranu).
Posto sam ja u glavnom za to da selektor bude nas covek, ste strane sam zadovoljan.

• mirCo
  • Golden Member
  • Fortuny
« Odgovor #1048 poslato: 20 Avgust 2019, 02:01:12 »
Nek' mu je sa srećom!

• Tinte
  • Hero Member
« Odgovor #1049 poslato: 23 Avgust 2019, 22:47:12 »
Danas su nase odbojkasice zapocele odbranu titule na EP pobedom nad Finskom 3:0.
Sretno nasim devojkama.  ;(:);

Inace traje SP u kanuu i prve vize za OI se tu ostvaruju. Ocekuje se da ce neko od nasih vec tu overiti vizu.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter